دلگرم
امروز: شنبه, ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۰ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۲ مارس ۲۰۲۴ میلادی
خالکوبی جدید کیوانچ تاتلیتوغ دل طرفدارانش را برد!
12
کیوانچ تاتلیتوغ تاریخ تولد همسرش باشاک دیزر و پسرش کورت را روی بازوی خود حک کرد.

Kıvanç Tatlıtuğ با سریال جدیدش بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از بازیگر خوش تیپی که در سریالی که نقش اصلی را با سرنای ساریکایا به اشتراک گذاشت به شخصیت اصلان سویکان جان بخشید، از ارزشی که برای خانواده خود قائل است نیز صحبت می شود. در نهایت، عاشقانه کیوانچ تاتلیتوگ که تاریخ تولد همسرش Başak Dizer و پسرش Kurt Efe را روی بازوی خود خالکوبی کرده بود، همه را شگفت زده کرد.

کیوانچ تاتلیتوغ/بازیگر مرد ترکیه ای

Kıvanç Tatlıtuğ با نام های معروفی مانند Serenay Sarıkaya، Nur Sürer، Canan Ergüder و Nejat İşler در سریال Family که از هفته گذشته پخش آن از شبکه تلویزیونی Show TV آغاز شد، ایفای نقش می کند. Tatlıtuğ که همیشه با عاشقانه‌هایش نامی برای خود دست و پا کرده است، این با بدن خود را خالکوبی کرد و تاریخ تولد همسرش Başak Dizer و پسرش Kurt Efe را روی بازوی خود چاپ کرد.

کیوانچ تاتلیتوغ/بازیگر مرد ترکیه ای

این بازیگر با بازی در سریال های تلویزیونی مانند Menekşe و Halil، Kurt Seyit و Şura، اولین حضور خود را با نقش بهلول در Aşk ı Memnu انجام داد. بهلول که مورد علاقه تماشاگران بود، درهای جدیدی را در حرفه بازیگری کیوانچ تاتلیتوگ گشود.

کیوانچ تاتلیتوغ/بازیگر مرد ترکیه ای

Tatlıtuğ که با شخصیت Kuzey در سریال Ezel بعد از Aşk Memnu و بعدها در سریال Kuzey Güney نمره کامل تماشاگران را دریافت کرد، این روزها با سریال Family در مورد آن صحبت های زیادی می شود.

کیوانچ تاتلیتوغ/بازیگر مرد ترکیه ای

این بازیگر موفق با خالکوبی هایی که روی بدنش انجام داده مورد توجه قرار گرفته است. این بازیگر که پیش از این دست پسرش کورت افه را خالکوبی کرده بود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (12 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits