دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۱۹ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
خواب آزمایشگاه: تعبیر دیدن آزمایشگاه در خواب چیست ؟
1
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب آزمایشگاه دیدن تعابیر زیادی از دیدگاه معبران مختلف دارد . تعبیر های دیدن آزمایشگاه در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب آزمایشگاه دیدن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب آزمایشگاه از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

separator line

تعبیر خواب آزمایشگاه

آزمایشگاه در خواب نشانه کنترل کردن بیش از حد است. شما در کار دیگران بیش از حد دخالت میکنید و این موضوع باعث رنجش دیگران می شود. تعبیر دیگر این خواب بیماری یا مشکلی در سلامتی است. اگر احساس خستگی می کنید سعی کنید حتما چک آپ بدهید یا در رژیم غذایی خود تجدید نظر نمایید.

تعبیر خواب کار در آزمایشگاه

تعبیرهای کار در آزمایشگاه:

 • کار کردن در آزمایشگاه درخواب نشانه کشف اسرار یا چیزهایی است که مدت هاست برای شما ناشناخته بوده است. احتمالا دوست یا عزیزی، مدت هاست که رازی را در دل خودنگه داشته و به شما چیزی نمی گوید.
 • اگر خواب دیدید که شخص دیگری در آزمایشگاه کار میکند، تعبیرش این است که به اسرار شما پی خواهد برد.
 • اگر درخواب دیدید که آزمایشگاه را ترک کردید، تعبیرش این است که از شغل خود استعفا می دهید. احتمالا همکار یا کارفرمایتان در مورد شرح وظایف با شما صادق نبوده است یا احتمالا پیشنهاد بی شرمانه ای به شما داده است. با اینکه به پول این کار احتیاج دارید ، نمی خواهید در آینده از کارهای خود شرمگین شوید و اعتبار خود را به خطر بیندازید.
 • دیدن ابزار آزمایشگاه در خواب نشانه این است که بیماری دارید و سعی می کنید که با مراجعه به پزشک و درمان های دارویی، حالتان را بهتر کنید. اگر دوستتان به شما توصیه ای می کند آن را بپذیرید و از آن ها مشاوره بگیرید.

تعبیرهای دیگر دیدن خواب آزمایشگاه:

 • اگر خواب دیدید که در آزمایشگاه صحبت میکردید، تعبیرش این است که به لطف سرمایه گذاری خوبتان، به سود مالی خوبی خواهید رسید. تعبیر دیگر این خواب خوش شانسی است.
 • اگر خواب دیدید که در آزمایشگاه، با شخصی که می شناختید عشق بازی می کردید تعبیرش این است که بالاخره کاری که مدت ها به خاطر آن تحت فشار بودید را تمام خواهید کرد.
 • اگر در خواب دیدید که از رفتن به آزمایشگاه می ترسیدید، تعبیرش این است که نسبت به همه چیز نگرانید واسترس دارید. سعی کنید استرس و نگرانی های بی مورد را از خود دور کنید و آرام باشید.
 • اگر در خواب دیدید که در آزمایشگاه مخفی شده بودید، تعبیرش این است که باهوش هستید اما نیازی به نمایش خود ندارید. دیگران نمی دانند که چه پتانسیلی دارید و به همین دلیل توجه زیادی به شما ندارند. شما هم به دلیل اینکه نیازی به توجه دیگران ندارید، هیچ گاه خود را به آن ها نشان نمی دهید.
 • اگر درخواب دیدید که شخص دیگری در آزمایشگاه مخفی شده است، تعبیرش این است که دوستانتان به دلیل اینکه حس میکنند شما حسود هستید، به شما از موفقیت های خود نمی گویند. شما هم بهتر است به خود و زندگی و موفقیت های پیش رو فکر کنید تا اینکه حواستان به دیگران باشد.
 • اگر درخواب دیدید که آزمایشگاه خریدید تعبیرش این است که شما نسبت به خانواده و سلامتی آن ها بسیار حساس هستید و دوست دارید که همه آنها به فکر خودشان باشند.
 • اگر خواب دیدید که نمی توانید از آزمایشگاه خارج شوید، تعبیرش این است که برای حل مشکلات خود به دیدگاه های جدیدی نیاز دارید. در مورد پروژه ای که مدت طولانی روی آن کار کرده اید همین مسئله صدق می کند و از آن خسته شده اید. کمی استراحت کنید ، وقت خود را به چیز دیگری اختصاص دهید یا حداقل از یک فرد با تجربه کمک بگیرید.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری در آزمایشگاه گیر کرده بود، تعبیرش این است که در مورد شخصی اشتباه می کنید. شما فردی را که اخیراً ملاقات کرده اید ، به اشتباه قضاوت کرده اید ، یا چیزی گفته باشید یا کاری انجام دهید که کسی را آزار دهد. اگر دیدید که از آزمایشگاه خارج شدید، تعبیرش این است که برای به دست آوردن چیزی نیازی به کسی ندارید.. شما آنقدر به خود مطمئن هستید و می دانید برای حل هر مشکلی یک راه حل دارید.
 • اگر درخواب دیدید که از آزمایشگاه سرقت کردید، تعبیرش این است که نباید درگیر مشاغل غیرقانونی شوید زیرا دیر یا زود نتیجه معکوس به شما خواهد شد. سعی کنید برای رسیدن به موفقیت، راه دیگری را در پیش بگیرید.
 • اگر دیدید که دیگران از آزمایشگاه سرقت کرده اند، تعبیرش این است که رفتار دوستانتان شما را ناراحت و غمگین کرده است. شاید یکی از اعضای خانواده کار بسیار بدی انجام داده باشد.. به همین دلیل نمی توانید از شرم و خجالت جلوی دیگران سرتان را بالا بیاورید. با این حال ، بدانید که شما مسئول اعمال دیگران نیستید .
 • اگر در خواب دیدید که آزمایشگاهتان را فروختید، تعبیرش این است که از شر دوستان غیر واقعی تان خلاص خواهید شد.
 • اگر در خواب دیدید که آزمایشگاهتان را سوزاندید، تعبیرش این است که اعتماد به نفس و غرورتان اجازه نمی دهد که نصیحت های دیگران را گوش دهید و کار خودتان را میکنید. سعی کنید کمی منعطف باشید و از طرفی بیشتر به سلامتی و رژیم غذایی تان اهمیت دهید
 • اگر خواب دیدید که شخص دیگری آزمایشگاه را سوزاند، تعبیرش ایناست که نباید روی کمک دیگران حساب کنید. زیرا به جای اینکه مشکلی را حل کنید مشکلات بزرگتری را درست خواهید کرد. برای انجام کارهای دیگر باید شجاعت و قدرت کافی داشته باشید.
 • اگر در خواب دیدید که آزمایشگاهی در حال تخریب است، تعبیرش این است که نمی توانید از رویاهای خود دست بکشید زیرا آنها دیر یا زود محقق می شوند. اگر همچنان پایدار ، شجاع و سرسخت باشید ، چیزهایی که در مورد آنها خیال پردازی کرده اید بر سر راه شما قرار می گیرند. باید به یاد داشته باشید که افراد موفق، موفقیت خود را به شانس یا استعداد نسبت نمی دهند فقط به این دلیل که می دانند برای دستیابی به چیزهایی که می خواهید چقدر تلاش و سخت کوشی لازم است.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب پزشک : ۴۰ نشانه و تفسیر دیدن پزشک ( دکتر ) در خواب

تعبیر کامل خواب بیمارستان : 30 معنی و تعبیر دیدن خواب بیمارستان

تعبیر خواب دندانپزشکی : 22 نشانه و تعبیر دیدن دندانپزشک در خواب

تعبیر خواب پرستاری بچه: 18 نشانه و تعبیر پرستار بچه در خواب

تعبیر خواب بیهوشی : 29 نشانه و تعبیر بیهوشی و غش کردن در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید