دلگرم
امروز: جمعه, ۰۸ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۳ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
خربزه در خواب
5
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب خربزه تعبیرش چیست ؟

تعبیر خواب خربزه ، تعبیر خواب خربزه خوردن،تعبیر خواب بریدن خربزه، تعبیر خواب خربزه گندیده، تعبیر خواب آب خربزه و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب خربزه

1- خربزه در خواب نشانه ازدواج و ارتباط عاشقانه است.
2- اگر بیماری خواب خربزه دید تعبیرش این است که به زودی خوب می شوید و زندگی عادی تان را خواهید داشت.
3- تعبیر افتادن خربزه از دست و له شدن آن نماد ترس از صمیمیت است. شما احتمالاً تاکنون رابطه سطحی داشته اید زیرا نمی خواهید به کسی دلبسته باشید. شما می ترسید که عاشق شوید. دلیل این واقعیت این است که شما نمی خواهید کسی به شما آسیب برساند .


تعبیر خواب خربزه خوردن

4- اگر در خواب دیدید که خربزه می خوردید نشانه این است که به لذت های جنسی نیاز دارید. لذت هایی که در زندگی عادی آن را تجربه نکرده اید. این خواب همچنین نشانه این است که برخی مشکلات بر روابط تان تاثیر گذاشته است. 5- اگر تند و تند خربزه می خوردید ممکن است یکی از اعضای خانواده تان مسئول این مشکل باشد. اما اگر آهسته می خوردید تعبیرش این است که در پایان رابطه مقصر خود شمایید.
6- تعبیر خواب خربزه برداشت کردن نشانه این است که احتمالا آرزویی دارید که به زودی به آن خواهید رسید. نبوغتان به دادتان خواهد رسید.


تعبیر خواب بریدن خربزه

7- اگر در خواب دیدید که خربزه می بریدید تعبیرش این است که ازدواج طولانی و خوشبختی در انتظارتان است. این خواب نمادی از پایان غم انگیز شماست. همچنین نشان دهنده دیدار با افراد جدید و تجربه ای بزرگ درزندگی است.


تعبیر خواب خربزه خریدن

8- خریدن خربزه در خواب نشانه این است که در گذشته به شخص اشتباهی اعتماد کرده اید. ساده لوحی شما باعث شده تا دشمن هایتان قدرت بگیرند و به شما ضربه بزنند. سعی کنید این مشکلات را قبل از پیچیده تر شدن حل کنید.


تعبیر خواب خربزه گندیده

9- دیدن خربزه فاسد در خواب نشانه ازدواج یا رابطه عاشقانه بی ثمر است. دشمنان و حسودان در تلاشند که شما را نابود کنند و موفق هم شده اند.


تعبیر خواب آب خربزه

10- تعبیر نوشیدن آب خربزه در خواب نشانه مشکلات عاطفی و عاشقانه است. احتمالا طلاق می گیرید یا از هم جدا می شوید.


تعبیر خواب دانه خربزه

11- دیدن خربزه پر از دانه یا تخم در خواب نشانه این است که به زودی با همسر آینده تان به سفر خواهید رفت.


تعبیر خواب خربزه فروشی

12- خربزه فروشی در خواب نشانه متولد شدن فرزند و زیاد شدن اعضای خانواده است .


تعبیر خواب کاشت خربزه

13- خربزه کاشتن در خواب، نماد سعادت و شادی در زندگی شما است. ممکن است در کار به موفقیت برسید ، یا اینکه درآمد بیشتری کسب کنید. این رویا در زندگی خصوصی شما نیز صدق می کند. زنان باردار اغلب این خواب را می بینند.
14- اگر شخص دیگری در خواب شما در حال کاشت خربزه است ، به این معنی است که شما سعی خواهید کرد با کار کمتر به چیزهای زیادی دست پیدا کنید. شما از تجربه خود استفاده کرده و میانبرهایی را برای سرمایه گذاری در کمترین زمان در یک کار استفاده خواهید کرد. اگر مشاغل خصوصی دارید و به افراد دیگر وابسته نیستید وقت آن رسیده تا از این فرصت استفاده کنید.


تعبیر خواب خربزه نارس

15- دیدن خربزه کال یا نارس در خواب نشانه این است که شریک زندگی تان نیازهای شما را برآورده نمی کند. رابطه و ازدواج شما ممکن است دچار بحران شود و دیگر نتوانید با کسی ارتباط برقرار کنید. هر دوی شما بسیار سنتی هستید و این موضوع باعث دوری شما از هم خواهد شد.


تعبیر خواب خربزه رسیده

16- دیدن خربزه رسیده در خواب نماد خلق و خوی خوب و انرژی مثبت است. این خواب نشانه این است که برای جنس مخالف بسیار جذاب هستید. اگر مجردید پس بهتر است هر چه زودتر به دنبال عشق جدید باشید.

تعبیر خواب خربزه از ابن سیرین

محمدبن سیرین گوید :
17- خربزه زرد در خواب بیماری است و خربزه سبز ، که شیرین نباشد ، بهتر از زرد است و خربزه بزرگ دیدن بهتر از کوچک است و خوردنش درخواب زیانی ندارد .

تعبیر خواب خربزه شیرین

ابراهیم کرمانی گوید :
18- خربزه شیرین درخواب دیدن در وقت خویش و خوردن آن ، دلیل بر زوال غم و اندوه بود . اگر بی وقت بود ، بدان قدر گرفتار شود که آن را علاج نداند .

تعبیر خواب خربزه امام صادق

حضرت امام جعفر صادق فرماید :
19- دیدن خربزه درخواب بر پنج وجه است .
اول : بیماری .
دوم : زن .
سوم : غم .
چهارم : منفعت .
پنجم : عیش و زندگی خوش ، خاصه که شیرین باشد .

تعبیر خواب خربزه مطیعی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
20- دیدن خربزه در خواب بستگی به وضع خربزه دارد و با تغییراتی که در رنگ و مزه و کیفیت آن پیدا می شود تعابیر متعارف می گردند .
21- خربزه کلا عیش است و تمتعی است که ما از چیزهای مختلف می بریم . این عیش و تمتع و لذت گاه کام ما را شیرین می کند و گاه تلخی می آورد .
22- چنانچه بیننده خواب ببیند که خربزه می خورد و آن خربزه شیرین است کامیاب می شود به اندازه خربزه ای که خورده و به قدر شیرینی آن .
23- اگر خربزه ای که می خورید بزرگ باشد بهتر از این است که کوچک و محقر باشد .
24- اگر در خواب دیدید که خربزه می خورید و فصل خربزه است نیکو است و خواب شما می گوید غم و اندوه شما از بین می رود و اگر چیزی از خربزه باقی بماند به همان مقدار غم شما باقی می ماند که با این وصف اگر تمام خربزه را بخورید بهتر است .
25- اگر ببینید که خربزه زیادی دارید با انبوهی از مشکلات رو به رو می شوید و اگر یکی از خربزه ها را بردارید کامیابی است به همان اندازه که برگرفته اید .
26- دیدن خربزه لکه دار در خواب خوب نیست .
27- در غیر فصل نیز خوردن خربزه خوب نیست و نشان غم و اندوه است .

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب هندوانه : ۲۲ نشانه و تفسیر دیدن هندوانه در خواب

دیدن گیلاس در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب خیار: تفسیر و تعبیر دیدن خیار در خواب چیست ؟

تعبیر خواب موز : ۱۹ نشانه و تعبیر دیدن موز در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (5 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است