دلگرم
امروز: جمعه, ۲۲ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب شومینه: 15 نشانه و تعبیر دیدن شومینه در خواب
1
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب شومینه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن شومینه در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب شومینه دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب شومینه از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب شومینه

1- شومینه با آتش روشن در خواب نشانه این است که به زودی کارهای خوبی خواهید کرد. شاید در ابتدای کار سختی زیادی تحمل کنید اما به زودی به آنچه می خواهید خواهید رسید. این موفقیت به خاطر این است که همیشه مثبت اندیش بودید و با یک اتفاق همه چیز را کنار نگذاشته و نا امید نشده اید.
2- اگر در خواب دیدید که شومینه می ساختید تعبیرش این است که با وجود کم و کاستی هایی که در زندگی دارید، بدون کمک دیگران به هر چیزی که می خواهید خواهید رسید. . شما از زندگی که دارید لذت می برید و هر چه در میاورید سر لذت های زندگی می گذارید. تفریح می کنید عشق می کنید و با دوستان خود به مسافرت می روید. کاملا مستقلید واجازه نمی دهید دیگران در کارتان دخالت کنند.
3- اگر در خواب دیدید که دیگران مشغول ساختن شومینه بودند، تعبیرش این است که ممکن است تصمیمی جدی بگیرید که زندگی دیگران را تحت تاثیر قرار دهد. شما برای انجام کاری وقت و تلاش زیادی صرف کرده اید. سعی کنید کارتان را ادامه دهید. به زودی موفق خواهید شد و دیگران را نیز به موفقیت خواهید رساند.
4- اگر در خواب دیدید که شومینه را خراب کردید تعبیرش این است که فصل جدیدی از زندگی را شروع کرد. احتمالاً تصمیمات بزرگی خواهید گرفت که می تواند روند زندگی شما را تغییر دهد. یا شغلتان را عوض می کنید یا رشته تحصیلی تان را تغییر می دهید.
5- اگر در خواب دیدید که دیگران شومینه را تخریب کردند تعبیرش ایاست که احتمالا برخی از افراد در زندگی تان دخالت می کنند ولی شما به زودی جلوی این کار را خواهید گرفت. شما نیازی به مربی یا مشاوره ندارید و قادر هستید هر کاری را در زندگی انجام دهید.
6- اگر در خواب دیدید که در کنار شومینه دراز کشیدید تعبیرش این است که باید تصمیم مهمی بگیرید ، اما از عواقب احتمالی آن می ترسید.
7- اگر در خواب دیدید با یکی از عزیزان خود مقابل شومینه دراز کشیدید تعبیرش این است که لحظات شاد و عاشقانه ای را سپری خواهید کرد. اما اگر در کنار غریبه دراز کشیده اید ، تعبیرش تنهایی و شکست عشقی است. اگر مدتی مجرد باشید ، این احساس کاملاً طبیعی است. با این حال ، اگر ازدواج کردید و این خواب را دیدید تعبیرش این است که مشکلی در زندگی زناشویی دارید و شرایط سختی دارید. احتمالا به فکر طلاق هستید.
8- خرید شومینه نمادی از سرمایه گذاری کلان است. این احتمال وجود دارد که پول زیادی در خرید ملک ، ماشین یا چیزهای ارزشمند سرمایه گذاری کنید. شما امیدوارید که با گذشت زمان همه آن نتیجه بدهد. با این حال باید بسیار مراقب باشید، ارزیابی غلط یا محاسبات اشتباهتان ممکن است کار دستتان بدهد.
9- فروختن شومینه در خواب نشانه خداحافظی از عزیزانتان است. احتمالا یکی از عزیزانتان از شما دور می شود یا به سفر می رود. این اتفاق برایتان خیلی سخت و دردناک است.

تعبیر خواب شومینه روشن

10- اگر در خواب دیدید که شومینه را روشن کردید تعبیرش این است که لحظات پرشور و پر عشقی را با عزیزانتان تجربه خواهید کرد..به زودی با دوستان قدیمی خود تجدید خاطره می کنید و به سفر خواهید رفت.اگر مجرد هستید به احتمال زیاد دوباره عاشق خواهید شد یا به کسی پیشنهاد ازدواج می دهید.
11- اگر خواب دیدید که دیگران شومینه را روشن کردند تعبیرش این است که رقیب سرسختی دارید. احتمالا کسی می خواهد شما را از عشقتان جدا کند. اجازه این کار را به او ندهید.
12- خواب شومینه خاموش هشداری در مورد عدم ثبات در زمینه مسائل شغلی است. احتمالاً در شرکتی که در آن کار می کنید تغییراتی ایجاد خواهد شد که باعث می شود در مورد کارتان استرس زیادی بکشید. احتمال اخراج شما زیاد است. به 13- محض این که فهمیدید اوضاع جدی است همه کارهایتان را کنار بگذارید و تمام تلاشتان را بکنید تا رضایت رئیستان را بگیرید.
14- تعبیر خواب خاموش کردن آتش شومینه این خواب نشانه بحران عاطفی است. اگر مجرد هستید ممکن است تا مدت های زیاد تنها بمانید و اگر ازدواج کرده اید احتمالا طلاق خواهید گرفت. رابطه شما با همسرتان آنگونه که باید به خوبی پیش نمی رود و در تمام مراحل زندگی به مشکل برخورده اید. این درک دوطرفه نیست و به شدت این موضوع شما را عصبی و ناراحت کرده است.
15- اگر در خواب می بینید که شخص دیگری آتش را در یک شومینه خاموش می کند ، تعبیرش این است که حال شما بد است و اخیراً از معاشرت با دوستان و اعضای خانواده امتناع می کنید. شما در حال حاضر به آرامش و تنهایی احتیاج دارید ، اما متأسفانه به نظر نمی رسد عزیزانتان این موضوع را درک کنند. آنها نگران هستند و اصرار دارند که در مورد چیزی که آزارتان می دهد صحبت کنید. این مسئله شما را بیشتر تحت فشار قرار می دهد ولی نمی دانند که در این شرایط به تنهایی احتیاج دارید. سعی کنید هر چه زودتر از پیله ای که دور خود پیچیده اید جدا شوید.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب آتش : 57 نشانه و تفسیر دیدن خواب آتش و آتش گرفتن

تعبیر خواب دود : 42 نشانه و تعبیر دیدن دود و دودکش در خواب

تعبیر اجاق گاز : 29 نشانه و تفسیر دیدن اجاق گاز در خواب



این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits