مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
زمان پخش برف بی صدا می بارد
22
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برف بی صدا می بارد طولانی ترین سریال تلویزیونی با 250 قسمت ...

جزئیات پخش سریال برف بی صدا می بارد طولانی ترین سریال تلویزیون به همراه بازیگران و خلاصه داستان

سریال طولانی برف بی صدا می‌بارد با گذشت ۸ ماه از زمان پیش تولید، مدتی است وارد فاز تولید شده و تصویربرداری آن از سرگرفته می شود.

سریال برف بی صدا می بارد

با ادامه تصویربرداری سریال «برف بی صدا می‌بارد» به نویسندگی مسعود بهبهانی نیا، زهرا پارسافر و طیبه شجری به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی پیش و در سکوت خبری در شهرک غزالی کلید خورده بود؛ از لوگوی این سریال رونمایی شد.

بازیگران برف بی صدا می بارد

«برف بی صدا می‌بارد» عنوان سریالی سه فصلی است که در دهه های ۶۰-۷۰- و ۹۰ روایت می‌شود و با گذشت ۸ ماه از زمان پیش تولید، مدتی است وارد فاز تولید شده و اسامی تمامی بازیگران و عوامل این سریال در اخبار آتی اعلام خواهد شد.

بازیگران اصلی این سریال :

  • فرهاد آئیش
  • الیکا عبدالرزاقی
  • امید روحانی
  • فریبا متخصص
  • مائده طهماسبی
  • پوریا شکیبایی

این سریال ۲۵۰ قسمتی که محصول فیلم و سریال شبکه سه سیماست، در زمانی حدود ۱۰ هزار دقیقه تولید شده و فصل اول و دوم آن که در دهه ۶۰ و ۷۰ سپری و در ۱۰۰قسمت تولید می‌شود؛ در حال حاضر جلوی دوربین رفته و فصل سوم این سریال که دهه ۹۰ را روایت می‌کند، هم اکنون مراحل نگارش را می‌گذراند.

مسعود بهبهانی نیا نویسنده این سریال تلویزیونی، پیش از این نویسندگی سریال «کیمیا» به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که در ۱۱۰ قسمت تولید شده بود را به عهده داشته و این سریال ۲۵۰ قسمتی که از سال ۹۴ تحقیق و نگارش آن آغاز شده، پس از «کیمیا» رکوردی جدید در پرونده کاری این نویسنده خواهد بود.

پوریا آذربایجانی کارگردان این اثر نیز، پیش از این کارگردانی «نوار زرد» که اثری متفاوت و جنایی است را به عهده داشته و این دومین همکاری او با موسسه فرهنگی هنری وصف صبا خواهد بود.

داستان سریال برف بی صدا می بارد چیست ؟

در خلاصه داستان این سریال آمده است: اگر بمانی، غزل غزل ترانه‌ لبخند به پایت می‌ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می‌بارد، دردانه‌ من؛ بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.1 از 5 (22 رای)  
  • منبع
  • www.yjc.ir
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است