بیوگرافی آرمان قاتل جنجالی غزاله

آرمان قاتل غزاله کیست ؟
۵۰,۵۳۰
۸۲
۲۲
جمعه, ۱۳ دی ۱۳۹۸ ۰۳:۲۳
آرمان با دختری به نام غزاله در ترکیه آشنا می شود و در سال نود و دو او را به قتل می رساند. روز چهارشنبه یازدهم دی حکم قصاص آرمان اجرا خواهد شد. او در طی شش سال حضور در زندان لیسانس کامپیوتر و فوق لیسانس مهندسی پزشکی خوانده است. پدر و مادر آرمان از پدر و مادر غزاله انتظار دارند که از قصاص صرف نظر کنند.
 آرمان قاتل غزاله کیست ؟

بیوگرافی آرمان قاتل غزاله

در فضای مجازی پستی منتشرشده با عکس پسری جوان به نام آرمان. در این پست که مردم و هنرمندان خواهان و خواستار بخشش آرمان از قصاص بودند، ماجرای قتلی قدیمی پشت پرده بود. در ادامه ماجرای قتل غزاله توسط آرمان را توضیح خواهیم داد.

مسئله مهم این است که این پسر جوان بخاطر قتل غزاله قرار است چهارشنبه اعدام شود، خانواده این جوان نامه خداحافظی با پسرشان را منتشر کرده اند و هنرمندان نیز عکس آرمان را در صفحه های رسمی خود گذاشته اند و خواستار نجات آرمان از قصاص شده اند.

همچنین بخوانید :

بیوگرافی غزاله دختری بدون جسد و قاتلش آرمان

separator lineماجرای جنجالی قتل غزاله توسط آرمان چیست ؟/بیوگرافی آرمان قاتل غزاله/حمایت و درخواست نجات آرمان از اعدام/

نامه خداحافظی پدر و مادر آرمان

متن زیر نامه خداحافظی پدر و مادر آرمان است ‏‎.

‏‎سلام دوستان و همراهان گرامی
‏‎دستبوس تک تک عزیزان همراه هستیم.
‏‎متاسفانه آرمان ما دیگر سحرگاه ۴ شنبه را نخواهید دید.
‏‎پسری که تا لحظه آخر کلمه ای درشتی نکرد و تا آخرین نگاه معصومیت خودش رو حفظ کرد.
‏‎او دیگر نخواهد بود و ما قراره آخرین دیدار رو باهاش داشته باشیم.
‏‎کدوم پدر ومادر میتونه تو چشم بچه اش نگاه کنه و بگه بابا خداحافظ، این آخرین نگاهه...
این آخرین آغوشه، این آخرین بوسه هست، این آخرین لمسه و این آخرین حس نفس گرمته....
کاشکی سهم آخر قسمت ما بود نه فرزندمون....
‏‎این موقع است که ناباورانه پدر ومادر به پروردگارش میگه کاشکی
فرزندمون تو سانحه میمرد نه ذره ذره، نه با انتظار ...
‏‎خدایا قسمت میدیم لبخند مصنوعی و تلخ آخرو موقع آخرین وداع با فرزند که تلخ ترین رخداد زندگی یک پدر و مادره نصیب هیچ کسی حتی بدترین بندگانت نکن....
‏‎آرمانی منتظر ما باش... زود میام پیشت....
مامان کاترین بابا کامیار

separator lineماجرای جنجالی قتل غزاله توسط آرمان چیست ؟/بیوگرافی آرمان قاتل غزاله/حمایت و درخواست نجات آرمان از اعدام/

ماجرای جنجالی قتل غزاله توسط آرمان چیست ؟

اما ماجرای این پرونده در اواخر اسفندماه سال ٩٢ کلید خورد. اواسط اسفند ماه آن سال بود که پدر غزاله پس از ناپدید شدن عجیب دخترش به پلیس مراجعه کرد و آن‌ها را در جریان این اتفاق قرار داد.

خداحافظی و خارج شدن از خانه برای رفتن به مطب یک پزشک آخرین تصویر خانواده غزاله از او بود. ناپدیدشدن مرموز این دختر جوان به سرعت در دستور کار پلیس و ماموران آگاهی قرار گرفت.

در روند تحقیقات و در بررسی آخرین تماس‌های دختر جوان ماموران به پسر جوانی مشکوک شدند که غزاله قبل از ناپدیدشدن چندباری با او تماس گرفته بود.

در همان مراحل ابتدایی بازجویی صحبت‌های ضدونقیض پسر جوان، ماموران را بیش از پیش مشکوک کرد و درنهایت با بررسی‌های بیشتر مشخص شد که متهم جوان آخرین کسی بوده که غزاله را ملاقات کرده است و درنهایت در مراحل بازجویی پسر جوان لب به اعتراف گشود و به رابطه دوستی که بین او و غزاله شکل گرفته بوده، اعتراف کرد.

آشنایی غزاله و پسر جوان از آنتالیای ترکیه آغاز شده بود. این دوستی ادامه پیدا کرد و در تهران هم چندباری همدیگر را ملاقات کردند.

پسر جوان با وجود این‌که چندماهی از غزاله کوچکتر بود، به او علاقه‌مند شد و حتی چندباری پیشنهاد ازدواج را با غزاله مطرح کرد، اما دختر جوان با این خواسته مخالف بود.

او می‌خواست برای ادامه تحصیل به خارج کشور برود، به همین دلیل هم از پسر جوان خواست تا این رابطه را فراموش کند. اما ارتباط آن‌ها به‌طور کامل قطع نشد، تا این‌که یک روز «الف-ع» از نبود پدر و مادر پزشکش در خانه استفاده کرد و از غزاله خواست به خانه آن‌ها برود: «من وقتی دیدم کسی در خانه نیست، غزاله را به خانه دعوت کردم.

اما او وقتی به خانه‌مان آمد و گفت که قصد دارد برای همیشه مرا فراموش کند، خیلی عصبانی شدم، بین ما مشاجره لفظی درگرفت و وی را هل دادم، سرش به جایی خورد، سپس با میله بارفیکس نیز چند ضربه به او زدم.

آن‌جا بود که متوجه شدم غزاله نفس نمی‌کشد.» پسر جوان آشفته و هراسان پیکر بی‌جان غزاله را داخل چمدان بزرگی قرار داد و بعد آن را به سطل زباله خیابان میرداماد انداخت، سپس به خانه بازگشت و سعی کرد همه آثار جرم را از بین ببرد.

separator lineماجرای جنجالی قتل غزاله توسط آرمان چیست ؟/بیوگرافی آرمان قاتل غزاله/حمایت و درخواست نجات آرمان از اعدام/

حمایت و درخواست نجات آرمان از اعدام

در فضای مجازی عکس آرمان و متن نامه پدر و مادرش به صورت گستره منتشر شده است و هنرمندان و مردم خواهان بخشش و گذشت از آرمان توسط خانواده غزاله شده اند.

حمایت احسان علیخانی از نجات آرمان

ماجرای درخواست نجات آرمان چیست ؟

separator lineماجرای جنجالی قتل غزاله توسط آرمان چیست ؟/بیوگرافی آرمان قاتل غزاله/حمایت و درخواست نجات آرمان از اعدام/

حمایت و درخواست نجات آرمان توسط پرویز پرستویی

ماجرای درخواست نجات آرمان چیست ؟

با آرزوی بخشش آرمان

separator lineماجرای جنجالی قتل غزاله توسط آرمان چیست ؟/بیوگرافی آرمان قاتل غزاله/حمایت و درخواست نجات آرمان از اعدام/

بیشتر بخوانید:

آرمان قاتل غزاله چهارشنبه اعدام میشود ؟

ماجرای جنجالی قصاص آرمان و درخواست نجاتش توسط سلبریتی ها


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(82 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)  

۲۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
سنگدل | ۱ هفته پیش
درسته پسر صد در صد مقصره اما از حق نگذریم اون دختر چرا باید بره خونه یک پسر پس باید تمام جوانبش رو در نظر میگرفت همچنین خانواده غزاله نباید میزاشتن دخترشون همچین جاهایی بره پس هر دو مقصرند هرچند غزاله خیلی کمتر
۰
۰
 
 
ir
بی نام | ۲ هفته پیش
باید اون خانم و اقایی که اول خودشان را جای پدر و مادر ارمان جا زدن را پشت میز محاکمه ببرند
۱
۰
 
 
ir
زیبا | ۲ هفته پیش
خیلی سخته خیلی نمیشه طرف هیچ کدوم از خانواده هارو گرفت
۰
۰
 
 
ir
آساره | ۲ هفته پیش
واقعا داستانش تاسف باره! اگه بخواییم از دخترای جامعمون حمایت کنیم که تو دعاوی مدنی حقوقی و ... مظلوم واقع میشن اینکار قابل بخشش نیست!
ولی کلا این آقا جوون هست. نمیتونیم ازش انتظار رفتاری پخته داشته باشیم. ملومه که حتی کمتر از سنش هم متوجه میشده با توجه به انتخابش، انتظارش و اصرارش!!! و تو اون موقعیت هم همینطور! این آدم بخاطر خشم و ناکامی اون ضربه های بعدی رو زده و بعد هم تحت فشار اون حرکت ناپسند و انجام داده!
با حمایت پدر و مادر تا اینجا کار به تعویق افتاده؛ حالا که زمان گذشته و داغ خونواده دختر هم کمی سردتر شده امیدوارم بزرگواری و گذشت خانواده غزاله شامل حالش بشه.بخشش هم آدم قوی و گنده دل میخواد!
امیدوارم اگه شامل لطف و بخشش خونواده غزاله قرار گرفت یه پروسه طولانی تحت درمان دارویی و رواندرمانی قرار بگیره!
۰
۰
 
 
ca
seddigh | ۳ هفته پیش
من مطمین هستم اگر خانواده مقتول رضایت ندادند و قاتل اعدام شد، یک دقیقه بعد پدر و مادر قاتل که الان به دست و پا افتاده اند . همین افرادی هم که الان دارند از خانواده مقتول خواهش میکنند برای بخشش، خانواده مقتول را به عنوان جانی خطاب میکنند. برید موارد مشابه را ببینید. خانواده مقتول گول این اشک تمساح را نخورید
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۳ هفته پیش
بخشش خوبه اما اگر این نوع بخشش مد بشه که هرکی به راحتی میره آدم کش میشه چرا برای بقیه تقاضای بخشش نکردن سلبریتی ها چون پدر ومادر اینا وضعشون خوبه یا پزشکن چطور یه دختر با پای خودش میره تو خونه اما کشته میشه اصلا قابل قبول نیست
۰
۰
 
 
ir
رها | ۳ هفته پیش
مشاجره "لفظی" داشتن بعد هلش که داد سرش خورده به یجا ولی مشاجره "لفظیش" تموم نشد که! میله رو برمیداره چندبار میزنه تو سرش !!!!! چون دیگه میخواست بکشتش! عجب عاشقی بود!!!!
۱
۰
 
 
ir
شهاب | ۳ هفته پیش
عاشق هییییچوقت عشق شو نمیکشه و توچمدونش کنه و ببره بندازه توسطل آشغال
پسره کللاش....
۱
۰
 
 
ir
سید مسعود | ۳ هفته پیش
قاتل رو باید اعدام کرد و پدر و مادر قاتل هم در این قتل دست دارند والله.بدتر از همه همین هنرپیشه ها که بیانیه دادند چرا برای شهدای حرم و امنیت بیانیه ندادند.خدا سما رو هم لعنت کنه پرستویی و علیخانی رو
۱
۰
 
 
ir
ماه | ۳ هفته پیش
باید توجه کرد با اعدام آرمان؛ غزاله زنده نمیشه و هیچ چیز درست نمیشه. حتی خانواده غزاله بعدش خوشحال نمیشند. چون دیگه غزاله زنده نمیشه. لذتی که توی بخشش هست توی انتقام نیست...
۰
۰
 
 
ir
هدیه | ۳ هفته پیش
اینکه نمیشه، بی منطق عاشق بشی، بعد عصبانی بشی و بزنی دختری راکه هزاران آرزو داره،صرفا چون از نظر جسمی ضعیف تر هست را بکشی،اون آگاهانه دست به قتل زده،بخشش خوبه،اما گاهی باعث میشه بقیه هم دست به چنین غلطی بزنند. باید اشتباهش رابپذیره و با آغوش باز به دیدار غزاله بره..دختری عاقل،منطقی با هزاران آرزوی نرسیده
۱
۰
 
 
nl
Mordab | ۳ هفته پیش
عاشق !!!!! اشتباه نوشتی هیچکس با کسی که عاشقشه این کارو نمیکنه اعدام هم کم است کاسه این آدم
۰
۰
 
 
ir
بهروز | ۳ هفته پیش
من کاری ندارم قصاص حکم درستیه یا نه
ولی جای پدر مادر اون دختر بودم فک نکنم میتونستم ببخشم
۱
۰
 
 
ir
رها | ۳ هفته پیش
منم بودم نمیبخشیدم و باید قصاص بشه .آگاهانه اینکارو کرده و به جای کمک کردن به دختر بیچاره که شاید زنده میموند اگر به بیمارستان رسونده میشد اونو داخل چمدان و سپس سطل زباله انداخته..
۱
۰
 
 
ir
معصومه | ۳ هفته پیش
پدر و مادر غزاله عزیز امیدوارم خداوند آرامش و صبرو بردباری زیادی به قلبتون بده تا بتونید با خدا معامله کنید
۰
۰
 
 
ir
ناشناس | ۳ هفته پیش
بخشش این ادم نهایت بی عدالتیه
۰
۰
 
 
ir
zohredehghani | ۳ هفته پیش
واقعا تصمیم سختیه
هیچ ادمی بالفطره قاتل و بد نیست این پسر بچگی کرده و سنی نداشته واقعا سوسابقه و خشونتی نداشته نمیدونم واقعا هیچکدوم از ماها توی اون موقعیت نبودیم و نمیدونیم چی شده ولی تصور کنیم یکی رو ناخواسته بکشیم و النقدر وحشت میکنیم که فقط میخوایم جنازه رو مخفی کنیم و بعد پشیمون میشیم که دیگه دیره خداوندا فقط تویی که میدونی حق باکیه و من به این ایمان دارم که هیچ بخششی بدون ارامش و اجرالهیی نیست
انتقام و اعدام واقعا آرامش زیادی در پی نداره ...با اعدام این پسر غزاله زنده نمیشه ولی ممکنه روحش آرامش بگیره ...ای کاش خانواده غزاله این جوان رو بخاطرهیچی فقططططط بخاطر خدا ببخشن و واقعا خدای بزرگ به اونها هم آرامش بده
۰
۰
 
 
ir
بی نام | ۳ هفته پیش
سیلبریتیهای نجس و حرام
۱
۰
 
 
ir
علی | ۳ هفته پیش
هرکی خربزه بخوره باید پای لرزشم بشینه. غلط اضافی کرده نه این این قتل است و بدانید بعد از قتل هم دختره معصوم را داخل چمدان بزرگ گذاشته و در زباله دانی رها کرده این یعنی اوج ....
۱
۰
 
 
ir
امیر | ۳ هفته پیش
یک انسان سالم و عاشق پیشه یک دختر جوان رو با میل نمیکشه و بعد مثله کردن تو چمدان بندازه تو سطل زباله های نیاوران بندازه بعد با خیال راحت تا ارشد ادامه تحصیل بده و پدر و مادر دکترش شش سال حکم رو عقب بندازن که مجدد چه ایران و خارج ایران یه جنایت دیگه رقم بزنه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  پسر قوی |۳ هفته پیش
  فکر کنم مثله نکرده ها
  ۰
  ۰
  nl
  Mordab |۳ هفته پیش
  اشتباه ننوشتین عاشق بوده.... آدم با کسی که عاشقش بوده با میله میزنه میکشدش بعدنم بندازنه تو سطل زباله...... اعدام هم واسه این آدم کمه.....
  ۱
  ۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم