دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
بهترین شغل برای متولدین دی ماه کدام است ؟
36
زمان مطالعه: 3 دقیقه
چیزی که بیشتر مردم در مورد طالع بینی می دانند، همان نماد های دوازده گانه ای است که بر اساس زمان تولد فرد در یک ماه به خصوص از سال تعیین می شود. با ما در مجله دلگرم همراه شوید تا با بهترین شغل برای متولدین هر ماه آشنا شویم .

شغل مناسب دی ماهی ها

شغل برای متولدبن دی : همانطور که شما هم می دانید، جاده های صاف همیشه بهترین راهها برای رسیدن به مقصد نیستند. گاهی باید دیوارها را خراب کرد و پیش رفت، فقط کافی است که صبور باشید.

شما دوست دارید مدیریت کارها را چه در اجتماع، چه در خانواده یا محیط کار به عهده بگیرید، پس سعی کنید که خودتان را به جایگاه مدیر برسانید تا همیشه راضی و خشنود باشید. بنابراین بهترین شغل برای متولدین دی ماه مدیریت در هر نوع شرکت و اداره می باشد.

خصوصیات دی ماهی ها

دارای شخصیّت عالی، خیلی لایق و کاردان، بهترین رئیس، انتقامجوی شدید، ساده پوش و بی آلایش، محتاط، آرام و صبور، مرد عمل، مقتدر، پر تحمّل، جدّی و جاه طلب، فعّال و کوشا، واقع بین، سرکش، پول دوست، بیهوده انرژی تلف نمی‌کند، از تجربیّات خود و دیگران به خوبی استفاده می‌کند.

متولد دی ماه با شرف و با وجدان، تمیز، خودکفا و سودجو، دارای حس مسئولیّت زیاد، دشمن ولخرجی و اسراف، حسابگر، مخالف تجمّلات، صاحب شأن و مقام، سازمان دهنده خوب، تقریباْ سیاستمدار، کوشا و مطمئن و خونسرد، تودار، مالک همسر خود، حسود و بدبین، متنفّر از طلاق، دارای عدم اعتماد به نفس کافی، قدرت طلب است.

یک متولد دی ماهی خانواده دوست، خشک، ولی مهربان، خشن، دارای زبان نیش دار، شاد و با نشاط، دارای باطن خروشان، غیر قابل گذشت، قدر شناس، گاهی اوقات خجالتی، باانضباط، بد اخم و بد عنق، دارای حافظه قوی، زود سر کار می‌آید و دیر می‌رود، از تنبلی بیزار است، اهل دکتر و دارو، خونسرد و مداوم، ثابت قدم، خودکار، شنونده خوب و گاهی اوقات لجباز.

نماد متولد دی

خصوصیات اخلاقی مرد متولد دی

  • قدرت طلب، خانواده دوست، خوددار و سرد، در عرصه عشق کم حرف و کم تظاهر،
  • پدری جدی و خشک، اما مهربان و دلسوز.
  • مقام را به ثروت ترجیح می‌دهد.
  • در جوانی بسیار جدی است، ولی به تدریج که پا به سن می‌گذارد نرم می‌شود.
  • ابراز عشق و علاقه را باید به وی یاد بدهید.
  • مرد این ماه هرگز از روی هوس ازدواج نمی‌کند.

خصوصیات اخلاقی زن متولد دی

زن متولد دی جاه طلب، کد بانو، منظم، کمی لجباز و زود رنج، همیشه آراسته و خوش لباس، هدف نهائی او همیشه تامین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت‌های چشمگیر است. از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و با نزاکت است.

زنان متولد این ماه عموماً خوشرو، خوش بیان، با حیا، هنردوست و بعضاً هنمند بوده واغلب در رفاه و آسایش خواهند بود.

separator line

بیشتر بخوانید:

طالع بینی سوتین: رنگ سوتین دختران نشانه چیست ؟

بهترین شغل برای متولدین آبان ماه کدام است ؟

بهترین شغل برای متولدین بهمن ماه کدام است ؟

بهترین شغل برای متولدین آذر ماه کدام است ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (36 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits