دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۴ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۷ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب پوست : 52 نشانه و تعبیر انواع پوست در خواب
18
زمان مطالعه: 10 دقیقه
خواب دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر پوست در خواب چیست ؟

تعبیر خواب پوست ، تعبیر خواب لایه برداری صورت ، تعبیرخواب پوسته پوسته شدن ، تعبیر خواب زالو زیر پوست ، تعبیر خواب سفیدی پوست و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب پوست

تعبیر خواب پوست

1- پوست در خواب نماد محافظت، امنیت و ارتباط با دنیای خارجی است.
2- این خواب همچنین نشانه زیبایی ظاهری و جذابیت است. هر گونه صدمه یا بیماری پوستی هشداری است که این امنیت و زیبایی به خطر افتاده است.
3- تعبیر دیدن حشره ای روی پوست نشانه شکست مالی است. بریدگی ، سوختگی ، زخم یا این سبک خواب ها نشانه آسیب پذیری و ضعف شما در برخورد با دیگران است. پوست هر چه زیباتر باشد شانس و موفقیت و ثروت نیز بیشتر خواهد شد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
4- چنانچه در عالم خواب پوست بدن شخص دیگری را سالم و خوش رنگ مشاهده کردید که به نظرتان خوب و بی نقص آمد و آن چه دیگران دارند مجذوب می شوید و احیانا حسد می ورزید .
5- اگر در خواب قسمتی از پوست بدنتان بیرون و بقیه پوشیده بود رازی از شما فاش می شود .
6- اگر در حمام بودید و دلاک چرک زیادی از بدن شما گرفت که لوله لوله روی پوستتان دیدید خواب شما می گوید که خرج شما زیاد می شود و هزینه زندگیتان بالا می رود .
7- اگر در خواب دیدید که پوست بخشی از بدنتان متورم و کبود شده اندوهی برای شما می رسد و چنانچه دیدید پوستتان زرد شده خواب شما از یک بیماری خبر می دهد .


تعبیر خواب لایه برداری صورت

8- اگر درخواب دیدید که پوستتان را لایه برداری می کردید تعبیرش این است که به زودی شاهد اتفاقات بدی خواهید بود یا ممکن است به دردسر بزرگی افتاده باشید یا حتی تصادف کنید.


تعبیرخواب پوسته پوسته شدن

9- اگر خواب دیدید که پوستتان خشک بود و پوسته پوسته شده بود تعبیرش این است که به زودی از شر افراد بد اخلاق خلاص می شوید و می توانید خودتان را بالا بکشید.. به آینده امیدوار باشید و با تلاش بیشتر به سختی ها پایان دهید.


تعبیر خواب زخم پوست

10- زخم پوست در خواب یعنی شما امنیت خود را از دست داده اید و بی دفاه شده اید. شرایط خیلی بد است اما امیدتان را از دست ندهید. از دشمنانتان فاصله بگیرید و اجازه ندهید بیش از این به شما آسیب بزنند.
11- اگردر خواب دیدید که شیشه در پوستتان شکست تعبیرش این است که آسیب جدی به شما خواهد رسید.


تعبیر خواب انسان بدون پوست

12- اگر خواب دیدید که بدنتان پوست نداشت تعبیرش این است که هیچ کس به فکر شما نیست و شما تنها هستید. به خودتان بیایید. سعی کنید زندگی کنید.
13-اگر در خواب دیدید که پوست را از روی بدن یا صورتتان جدا می کردید تعبیرش این است که حتی به قیمت آسیب به خودتان هم که شده، سعی می کنید دشمنان و حسودان را از خود دور کنید. این خواب نشانه بیماری پوستی نیز هست.


تعبیر خواب لکه روی پوست

14- دیدن لک روی پوست نشانه عدم رضایت شما از شرایط است. احتمالا کسی از شما شکایت و شما را قانونا به دردسر خواهد انداخت.


تعبیر خواب پوست افتادن

15- اگر در خواب دیدید که پوست دستتان روی زمین افتاد تعبیرش این است که دست به کار بسیار بدی زده اید که نمی توانید چگونه آن را رفع و رجوع کنید.


تعبیر خواب جدا شدن پوست کف پا

16- اگر در خواب دیدید که پوست پاهایتان را می کندید و جدا می کردید تعبیرش این است که مسیر زندگی تان را کاملا اشتباه انتخاب کرده اید. ولی پذیرفته اید که اشتباه می کنید.


تعبیر خواب کرم زیر پوست پا

17- دیدن کرم زیر پوست نشانه مشکلات حل نشده است. مشکلاتی که کسانی که به آنها اعتماد ندارید به سرتان آورده اند.
18- تعبیر دیدن کنه زیر یا روی پوستتان نشانه این است که باید در زندگی بیشتر احتیاط کنید. این کنه ها نشانه افراد حسودی هستند که قصد دارند برای شما مشکل ایجاد کنند.
19- تعبیر دیدن انگل روی پوست نشانه دشمنی دوست نماست که سعی دارد پول و ثروت شما را با فریب از چنگتان در بیاورد. این خواب همچنین نشانه بیماری است. سعی کنید روی رژیم وتغذیه خود بیشتر فکر کنید و برنامه غذایی خود را از نو بچینید.


تعبیر خواب زالو زیر پوست

20- دیدن زالو روی و یا زیر پوست نشانه ورشکستگی و مشکلات اقتصادی است.


تعبیر خواب مار زیر پوست بدن

21- اگر درخواب دیدید که ماری زیر پوستتان بود تعبیرش خیانت در امانت است. شما به دلیل این خیانت از همه دلسرد شده اید و به هیچ کس اعتماد ندارید.


تعبیر خواب پوست سبزه

22- تعبیر پوست سبز و برنزه در خواب نشانه این است که دوست دارید در کارهای خود خلاق باشید.


تعبیر خواب سفیدی پوست

23- دیدن پوست سفید و ابریشمی در خواب نشانه تحقق خواسته ها و آرزوهایتان است. این خواب به شما این نوید را می دهد که به زودی و با تلاش به آنچه می خواهید می رسید.


تعبیر خواب قرمزی پوست بدن

24- تعبیر دیدن پوست قرمز در خواب نشانه یک اتفاق خوب و دیدن مراسم جشن و پایکوبی است.اما اگر بعد از قرمز شدن شروع به پوست ریزی کرد تعبیرش این است که شخصی در کنار شماست که به شما صادق نیست.


تعبیر خواب جوش صورت

25- جوش صورت در خواب نمادی از وسوسه هایی است که شما نمی توانید در مقابل آنها مقاومت کنید. این خواب همچنین نشانه مشکلات پیش بینی نشده است.


تعبیر خواب خشکی پوست

26- اگر در خواب دیدید که پوستتان خشک شده بود تعبیرش این است که دیگران شما را به خاطر ظاهرتان مسخره می کنند. شرایط شما خوب نیست و دوست ندارید این فشار را تحمل کنید.
27- تعبیر خواب بیماری های پوستی مثل خارش، کهیر، دمل ، آبسه و تبخال و همه نشانه نارضایتی از خود، شرایط، محیط و نوع نگرش دیگران نسبت به شماست و هشداری به شماست که هر چه زودتر خود را از این شرایط خلاص کنید.


تعبیر خواب عارضه پوستی

28- اگر خواب دیدید که پوستتان عارضه پیدا کرده و درد میکند تعبیرش این است که کسی دلتان را شکسته و کسی که دوست دارید ترکتان کرده است.
29- اگر در خواب دیدید که روی پوستتان جوانه زده بود تعبیرش این است که به زودی اتفاق بسیار خوبی برایتان رخ خواهد داد.


تعبیر خواب پوست مار

30- دیدن پوست مار درخواب نشانه خطرات قریب الوقوع است. به زودی با دشمنانتان روبرو خواهید شد. حواستان به اطراف باشد.


تعبیر خواب پوست حیوان

31- دیدن پوست حیوانات در خواب شنانه بیماری و رژیم غذایی ناسالم و مسیر اشتباه و بیماری است.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
32- پوست حیوانات در خواب مال است و دارائی مگر پوست شتر که به میراث تعبیر شده و پوست گوسفند که معاش است .
33- اگر دیدید که بر پوست گوسفند فارغ و بی خیال نشسته اید خواب شما می گوید که معاشتان تا مدتی تامین می شود و از این جهت خیالی راحت خواهید داشت .
34- چنان چه دیدید که پوستی دارید یا لباسی پوشیده اید و یا حتی به عنوان زینت به کار برده و مثلا برای حفاظت تشک های اتومبیلتان روی صندلی ها انداخته اید و این پوست متعلق به شتر است خواب شما خبر از یک میراث می دهد .کسی می میرد که مرده ریگ او به شما خواهد رسید و این بستگی به مقدار پوستی دارد که در خواب می بینید .
35- اگر دیدید که فرشی بزرگ از پوست شتر دارید یا تمام صندلی های اتومبیلتان را با پوست شتر پوشانده اید میراث بزرگی به شما می رسد و اگر این پوست کوچک بود چیز قابل توجهی نصیب شما نمی شود .
36- اگر در خواب دیدید که گوسفندی ذبح شده و شما مشغول کندن پوست آن حیوان هستید نشان آن است که از یک نفر که نسبتی با شما دارد سود می برید و بهره مند می شوید و بهتر است. اگر پوستی که می کنید مقداری گوشت هم به آن چسبیده باشد که این پول به مصرف معاش شما می رسد و به بیننده خواب امنیت و فراغ خاطر می بخشد .

لیلا برایت می‌گوید :
37- اگر از پوست حیوانات طبلی درست کنید ، نشانگر شنیدن اخبار مهم است .کندن پوست حیوانات ، نشانه‌ی خوشبختی است .
38- اگر در خواب ببینید که پوست حیوانات را جایی آویزان یا پهن کرده‌اید ، بیانگر داشتن اوقات خوش و دلنشین است .

آنلی بیتون می‌گوید :
39- مشاهده‌ی پوست حیوانات در خواب ، بیانگر آن است که در اثر انجام کاری به ثروت می‌رسید.


تعبیر خواب پوست چروکیده

40- تعبیر پوست چروکیده در خواب نشانه فراز و نشیب های سخت و استرس هایی است که در زندگی تحمل می کنید. این خواب همچنین نشانه بیشتر شدن علم و دانش شما نیز هست.


تعبیر خواب سوخته شدن پوست

41- دیدن پوست سوخته در خواب نشانه درگیری و نزاع با شخصی است که قبلا او را خیلی دوست داشته اید. این دوستان به اعتماد شما خیانت می کنند. هیچ گاه به کسی بیش از حد اعتماد نکنید.


تعبیر خواب تتو

42- اگر در خواب دیدید که روی پوستتان تتو داشتید تعبیرش این است که باید به خاطر اشتباهات گذشته پاسخگو باشید. خالکوبی به معنای ماندگاری است. شاید اسراری در خانه دارید که به کسی نگفته اید و دوست ندارید کسی در مورد آن چیزی بداند.

تعبیر خواب خونریزی پوست

43- اگر خواب دیدید که پوستتان خونریزی کرد تعبیرش بد است. به زودی ثروت بزرگی را از دست می دهید.
44- تعبیر خواب زگیل پوستی روی دست و بازو و پا نشانه دشمن سرسخت و پرتلاش است. او می خواهد با آبرویتان بازی کند و شهرتتان را لکه دار نماید.


تعبیر خواب خارش پوست

45- اگر درخواب دیدید که پوست ملتهب خود را خاراندید تعبیرش این است که درگیر مشکلی بزرگ می شوید. این مشکل شما را کلافه کرده و نمیدانید چه کنید.


تعبیر خواب ترکیدن پوست

46- تعبیر دیدن پوست ترک خورده و خشک نشانه ماجراجویی های جالب و خوشبختی است. شما در استرس غرق شده اید و فرصتی برای استراحت ندارید. سعی کنید زمانی برای تفریح اختصاص دهید.


تعبیر خواب صورت رنگ پریده

47- تعبیر پوست رنگ پریده نشانه خیانت همسر، اعضای خانواده، فاش شدن اسرار و از بین رفتن دوستی هاست. هر چه پوست زرد تر و رنگ پریده تر باشد تعبیرش بدتر است.

حضرت دانیال گوید :
48- ذپوست تن مردم درخواب ، آرایش و کدخدائی مردم است .

تعبیر خواب رنگ پوست زرد

لیلا برایت می‌گوید :
49- اگر خواب ببینید که پوستتان زرد است ، یعنی مسأله‌ای موجب ترس شما شده است . اگر در خواب پوست نرمی را لمس کنید ، یعنی با جدیت به انجام کارهایتان می‌پردازید .

تعبیر خواب پوست میوه

آنلی بیتون می‌گوید :
50- دیدن پوست میوه در خواب ، به این معنا است که از انجام کارهای سخت خسته شده و به دنبال جایی آرام برای استراحت می‌گردید .
51 تعبیر خواب کندن پوست میوه ، همچنین نشانه تلاش برای رهایی از مسئولیت است و جستجو برای یافتن محیطی دیگر که سرشار از فراغت است .


تعبیر خواب ابن سیرین پوست

محمد بن سیرین گوید :
52- اگر کسی در خواب بیند که پوستین پوشیده بود و وقت زمستان بود ، دلیل است که چیزی به وی رسد جهت وجه معیشت او . اگر در وقت تابستان بود ، همین دلیل کند ، لیکن سرانجام غمناک شود .

ترجمه : معصومه راهی

تعبیر خواب پوست

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب آرایشگاه : 26 معنی و تعبیر آرایشگاه و دیدن سلمانی در خواب

تعبیر خواب جوش : دیدن جوش در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب دمل : دیدن خواب تاول ، دمل و آبله و تاول نشانه چیست ؟

تعبیر خواب خونریزی : دیدن خونریزی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب خالکوبی : 38 نشانه و تفسیر دیدن تاتو در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.1 از 5 (18 رای)  

۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

raha | ۸ ماه پیش
سلام.خواب دیدم پام جوش های نسبتا زیادی داشت که کنار هم بودن و بعد اعصابم از دست کسی خورد شد و تند جوابشو دادم به جوش ها نگاه کردم همه سیاه شده بودند و لایه ایی مشکی در اون قسمت از پام بوجود اومدع بود
0
0
M.gh | ۹ ماه پیش
سلام.خواب دیدم جورابم رو از پام در میارم میبینم کف پام تا مچ پام خشکی زده و این پوسته ها به حالت فلس ماهی پشت هم و کنار هم هستن ولی هر تکه از پوستم به اندازه ۳ سانت بلند شده.میترسم و صر و صدا میکنم،همسرم با ناخت گیر در حالی که من میترسیدم خون بیاد چند تا دونشو کوتاه میکنه ولی خون نیومد.من خانم هستم.ممنون میشم تعبیر بفرمایید
0
0
الهام | ۱ سال پیش
سلام، من یه خواب دیدم که دست چپم از ناحیه مچ پوستش بریده شده کاملا گرد حلقه مچ بریده هست و گوشت زیر دیده میشه اولش یک بریدگی کوچک بود اما کم کم کم پیشرفت کرد و دور مچ کامل بریده شده بود بعد دور ا نج دیدم داره همونطور میشه،، این خواب رو یکبار دیگه هم دیده بودم میشه لطفا راهومایی کنید جهت تعبیر، ممنون
0
1
پاسخ کارشناس:
براساس تفسیر رویا، برش یا زخم در دست چپ شما ممکن است نشان دهنده احساسی از ناراحتی، ضعف یا بی قراری باشد که در زندگی شما وجود دارد و ممکن است این مشکل بیشتر شود و کل زندگی شما را فرا بگیرد. باید مراقب مشکلات جزئی در زندگی باشین که ممکن است دردسرهای بزرگی برای شما رقم بزنند.
هانیه | ۲ سال پیش
تعبیر حواب خشک شدن پوست بالای لب چیه؟
0
3

hits