alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۹ برابر با ۰۳ جمادى الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۱۶ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب تمیز کاری چیست ؟
12
زمان مطالعه: 5 دقیقه
تعبیر خواب تمیز کاری ( تعبیر خواب تمیز کاری خانه ، تعبیر خواب پاک کاری ، تعبیر خواب تمیز کردن ، تعبیر خواب تمیز کردن یخچال و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

تعبیر تمیز کردن در خواب چیست ؟

دلگرم: تعبیر خواب تمیز کاری ( تعبیر خواب تمیز کاری خانه ، تعبیر خواب پاک کاری ، تعبیر خواب تمیز کردن ، تعبیر خواب تمیز کردن یخچال و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب تمیز کاری

1- تعبیر خواب تمیز کاری اغلب نشان دهنده خلاص شدن از برخی افکار منفی و یا غلبه بر موانع و چالش هایی است که ما با آن مواجه می شویم.


تعبیر خواب تمیز کاری خانه

2- تعبیر خواب تمیز کاری خانه این است که عادت های بد و غلط خود را در خانه کنار گذاشته اید و به دنبال بهبود زندگی خود هستید.
3- در برخی موارد خواب تمیز کردن خانه نماد عشق و شور زندگی است و رضایت شما را از خانواده و محیط نشان میدهد.
4- اگر خانه بسیار کثیف بود تعبیرش این است که احساسات منفی شما را بسیار سردرگم و گیج کرده و بی نظمی و آشفتگی شما را آزار می دهد. بهتر است هر چه زودتر آن را مدیریت کنید.
5- تعبیر خواب پاک کاری وسایل خانه د تعبیرش این است که قصد دارید خانه خود را تمیز کنید. این خواب در کل نشان دهنده اسباب کشی به خانه جدید است.
6- تعبیر خواب تمیز کردن کف اتاق در خواب یا کف آشپزخانه نشانه ورود برخی افراد درد محدوده کاری یا زندگی شخصی شما می باشد. اگر کف اتاق کثیف بود و شما قادر نبودید آن را تمیز کنید تعبیرش این است که نمی توانید جنبه های منفی این اشخاص را از زندگی تان دور کنید و در نتیجه مجبورید با این شرایط بسازید.
7- تعبیر خواب تمیز کاری خانه به همراه خانواده نشان دهنده پایان یافتن اختلافات شما با اعضای خانواده است. این خواب درواقع یادآوری میکند شما باید قدردان خانواده باشید.

لیلا برایت می‌گوید :
8- اگر خواب ببینید که مشغول تمیز کردن خانه هستید ، به این معنا است که عده‌ای دایما پشت سر شما حرف‌های بدی می‌زنند . اگر در خواب مشغول تمیز کردن چیزی باشید ، به این معنا است که باید در رفتار خود دقت بیشتری انجام دهید .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
9- تعبیر خواب تمیز کاری خانه به این معنی است که نیاز دارید افکارتان را تر و تمیز کنید و از شر روش ها و عادات قدیمی خلاص شوید. شما به دنبال بهبودی فردی هستید.
10- تعبیر دیگر این است که خواب ممکن است استعاره ای از این باشد که نیاز دارید واضح صحبت کنید یا اینکه کل حقیقت را در مورد یک موقعیت یا مساله بگویید


تعبیر خواب تمیز کردن

11- تعبیر خواب تمیز کردن اشیاء است که انرژی تان راکد شده و دوست دارید خود را آزاد کنید و تلاش می کنید با ابزارها و راه های مختلف زندگی تان را تغییر دهید .
12- تعبیر خواب تمیز کردن میز این است که روند کاری و یا مسیر های قدیمی را از زندگی تان حذف کرده اید و سعی می کنید تصمیمات جدیدی را در زندگی تان بگیرید .
13- اگر خواب دیدید که بعد از حمام بدن خود را می شستید تعبیرش این است که درون شما پاک است و احساسات منفی را از خود دور کرده اید و خود را آماده کردید تا انرژی مثبت بگیرید. همچنین این خواب نشانه خوشبختی، رفاه و فراوانی است.
14- تعبیر خواب تمیز کردن آکواریوم هشدار بزرگی به شماست. این خواب نشان می دهد که شخصی که از لحاظ احساسی شدیدا درگیرش هستید به شما خیانت می کند و شما سعی می کنید این آلودگی را پاک کنید. سعی کنید اجازه ندهید این روابط در زندگیتان تاثیر بدی داشته باشد.
15- اگر در خواب دیدید که مشغول تمیز کردن ماشین هستید تعبیرش این است که به زودی به سفر می روید و دوست دارید خود با برای سفر آماده کنید.
16- به تعبیری دیگر خواب تمیز کردن ماشین مربوط به کسب وکار و شروع یک زندگی جدید است.
17- اگر در خواب دیدید که جای استفراغ را تمیز می کردید تعبیرش این است که به زودی آلودگی ها را از بدن خود پاک می کنید و به سود و پول زیادی دست پیدا خواهید کرد.
18- تعبیر خواب تمیز کردن اسلحه نشانه دفاع از خود در برابر تهدیدهای زندگی است. ممکن است عده ای قصد آسیب به شما را داشته باشند. حواستان را جمع کنید چون آینده سختی در انتظار شماست.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
19- تعبیر خواب تمیزکاری این است که موارد منفی را در زندگی تان بر می دارید و بر موانع اصلی غلبه می کنید. شما به سمت مرحله ی جدیدی در زندگی تان می روید.
20- خواب دیدن اینکه شما یک شی را تمیز می کنید بیانگر جنبه ای از شماست که آن چنان که باید، کار نمی کند یا کارایی ندارد.
21- تعبیر خواب تمیز کاری میز بیانگر این است که از شر بارهایی که روی دوشتان سنگینی می کند خلاص می شوید. شما انتخاب ها، تصمیم ها و حس جدید آزادی تان را تایید می کنید و قدر می دانید


تعبیر خواب تمیز کردن یخچال

22- تعبیر خواب تمیز کردن یخچال این است که شما به ریشه و اصل یک موضوع یا موقعیت می رسید. ممکن است بیانگر منفی بافی و پست بودن باشد. شما حس می کنید که در یک جا در زندگی تان گیر کرده اید


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر و معنی خواب حمام و حمام کردن چیست ؟

تعبیر خواب صابون : ۳۱ نشانه و تفسیر دیدن صابون در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (12 رای)  
 • منبع
 • dreamastromeanings.com
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  دیدگاه ها

  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید  کد امنیتی کد جدید
  hits