دلگرم
امروز: شنبه, ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۳ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب تمیز کاری چیست ؟
71
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب دیدن تمیزکاری تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن تمیز کاری در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر تمیز کردن در خواب چیست ؟

تعبیر خواب تمیز کاری ( تعبیر خواب تمیز کاری خانه ، تعبیر خواب پاک کاری ، تعبیر خواب تمیز کردن ، تعبیر خواب تمیز کردن یخچال و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب تمیز کاری

1- تعبیر خواب تمیز کاری اغلب نشان دهنده خلاص شدن از برخی افکار منفی و یا غلبه بر موانع و چالش هایی است که ما با آن مواجه می شویم.
2- تمیز کردن سمبل از بین بردن برخی موانع و شروع مرحله جدیدی در زندگی است.
3- این خواب همچنین نشانه بالا بودن اعتماد به نفس نیز هست.
4- شاید با دیدن این خواب باید عادت های قدیمی را ترک کرد و زندگی جدیدی را آغاز نمود.
5- تعبیر دیگر تمیز کردن در خواب، آشفتگی درونی است. به احتمال زیاد شما اشتباه بزرگی را مرتکب شدید که باعث آزار شما شده است.
6- اگر در عالم رویا دیدید که شی خاصی را تمیز می کردید تعبیرش این است که می خواهید قسمتی از درونتان را شکل دهید.
7- تعبیر تمیز کردن آکواریوم در خواب نشانه رابطه با شخصی است که تاثیر منفی روی شما دارد.


تعبیر خواب تمیز کاری خانه

8- تعبیر تمیز کردن خانه در خواب نشانه نیاز شما به تغییر عادات قدیمی و پاک کردن افکارتان است.
9- این خواب نشانه سلامتی و بهبودی شما است.
10- در بعضی موارد دیدن این خواب نشانه متحد شدن با دوستان و اعضای خانواده نیز می باشد.
11- اگر خواب دیدید که برخی وسایل خانه را تمیز می کردید تعبیرش این است که دوست دارید محیط و شرایط خانه را بهتر کنید و به آرامش برسید.
12- اگر خواب دیدید که ساختمان را تمیز می کردید تعبیرش این است که در روزهای آینده با فردی در آن ساختمان ملاقات خواهید کرد که زندگی شما را تغییر می دهد.
13- تعبیر خواب تمیز کاری خانه این است که عادت های بد و غلط خود را در خانه کنار گذاشته اید و به دنبال بهبود زندگی خود هستید.
14- در برخی موارد خواب تمیز کردن خانه نماد عشق و شور زندگی است و رضایت شما را از خانواده و محیط نشان میدهد.
15- اگر خانه بسیار کثیف بود تعبیرش این است که احساسات منفی شما را بسیار سردرگم و گیج کرده و بی نظمی و آشفتگی شما را آزار می دهد. بهتر است هر چه زودتر آن را مدیریت کنید.
16- تعبیر خواب پاک کاری وسایل خانه د تعبیرش این است که قصد دارید خانه خود را تمیز کنید. این خواب در کل نشان دهنده اسباب کشی به خانه جدید است.
17- تعبیر خواب تمیز کردن کف اتاق در خواب یا کف آشپزخانه نشانه ورود برخی افراد درد محدوده کاری یا زندگی شخصی شما می باشد. اگر کف اتاق کثیف بود و شما قادر نبودید آن را تمیز کنید تعبیرش این است که نمی توانید جنبه های منفی این اشخاص را از زندگی تان دور کنید و در نتیجه مجبورید با این شرایط بسازید.
18- تعبیر خواب تمیز کاری خانه به همراه خانواده نشان دهنده پایان یافتن اختلافات شما با اعضای خانواده است. این خواب درواقع یادآوری میکند شما باید قدردان خانواده باشید.

لیلا برایت می‌گوید :
19- اگر خواب ببینید که مشغول تمیز کردن خانه هستید ، به این معنا است که عده‌ای دایما پشت سر شما حرف‌های بدی می‌زنند . اگر در خواب مشغول تمیز کردن چیزی باشید ، به این معنا است که باید در رفتار خود دقت بیشتری انجام دهید .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
20- تعبیر خواب تمیز کاری خانه به این معنی است که نیاز دارید افکارتان را تر و تمیز کنید و از شر روش ها و عادات قدیمی خلاص شوید. شما به دنبال بهبودی فردی هستید.
21- تعبیر دیگر این است که خواب ممکن است استعاره ای از این باشد که نیاز دارید واضح صحبت کنید یا اینکه کل حقیقت را در مورد یک موقعیت یا مساله بگویید


تعبیر خواب تمیز کردن

22- تعبیر خواب تمیز کردن اشیاء است که انرژی تان راکد شده و دوست دارید خود را آزاد کنید و تلاش می کنید با ابزارها و راه های مختلف زندگی تان را تغییر دهید .
23- تعبیر خواب تمیز کردن میز این است که روند کاری و یا مسیر های قدیمی را از زندگی تان حذف کرده اید و سعی می کنید تصمیمات جدیدی را در زندگی تان بگیرید .
24- تمیز کردن میز در خواب همچنین نشانه این است که شما در حال برداشتن موانع زندگی هستید و دوست دارید هر چه زودتر از آن ها خلاص شوید.
25- اگر خواب دیدید که بعد از حمام بدن خود را می شستید تعبیرش این است که درون شما پاک است و احساسات منفی را از خود دور کرده اید و خود را آماده کردید تا انرژی مثبت بگیرید. همچنین این خواب نشانه خوشبختی، رفاه و فراوانی است.
26- تعبیر خواب تمیز کردن آکواریوم هشدار بزرگی به شماست. این خواب نشان می دهد که شخصی که از لحاظ احساسی شدیدا درگیرش هستید به شما خیانت می کند و شما سعی می کنید این آلودگی را پاک کنید. سعی کنید اجازه ندهید این روابط در زندگیتان تاثیر بدی داشته باشد.
27- اگر در خواب دیدید که مشغول تمیز کردن ماشین هستید تعبیرش این است که به زودی به سفر می روید و دوست دارید خود با برای سفر آماده کنید.
28- به تعبیری دیگر خواب تمیز کردن ماشین مربوط به کسب وکار و شروع یک زندگی جدید است.
29- اگر در خواب دیدید که جای استفراغ را تمیز می کردید تعبیرش این است که به زودی آلودگی ها را از بدن خود پاک می کنید و به سود و پول زیادی دست پیدا خواهید کرد.
30- تعبیر خواب تمیز کردن اسلحه نشانه دفاع از خود در برابر تهدیدهای زندگی است. ممکن است عده ای قصد آسیب به شما را داشته باشند. حواستان را جمع کنید چون آینده سختی در انتظار شماست.
31- اگر در عالم رویا دیدید که اعضای خانواده ی خود را تمیز می کردید تعبیرش این است که اخیرا مشکلات سختی در خانه داشته اید که باعث درگیری و سوء تفاهم برای شما شده است.
32- این خواب یادآوری می کند که خانواده چقدر برایتان مهم است.
33- اگر در خواب دیدید که بدن خود را با آب شفاف و زلال می شستید تعبیرش سعادت و خوشبختی و فراوانی است که مدت ها انتظارش را می کشیدید.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
34- تعبیر خواب تمیزکاری این است که موارد منفی را در زندگی تان بر می دارید و بر موانع اصلی غلبه می کنید. شما به سمت مرحله ی جدیدی در زندگی تان می روید.
35- خواب دیدن اینکه شما یک شی را تمیز می کنید بیانگر جنبه ای از شماست که آن چنان که باید، کار نمی کند یا کارایی ندارد.
36- تعبیر خواب تمیز کاری میز بیانگر این است که از شر بارهایی که روی دوشتان سنگینی می کند خلاص می شوید. شما انتخاب ها، تصمیم ها و حس جدید آزادی تان را تایید می کنید و قدر می دانید


تعبیر خواب تمیز کردن فرش

37- تمیز کردن کف اتاق یا فرش در خواب نشانه این است که به احتمال زیاد شخصی قصد دارد به شما آسیب جدی بزند اما خوشبختانه با درایت شما موفق نخواهد شد.


تعبیر خواب تمیز کردن یخچال

38- تعبیر خواب تمیز کردن یخچال این است که شما به ریشه و اصل یک موضوع یا موقعیت می رسید. ممکن است بیانگر منفی بافی و پست بودن باشد. شما حس می کنید که در یک جا در زندگی تان گیر کرده اید.


تعبیر خواب تمیز کردن مدفوع

39- اگر در خواب دیدید که مدفوعی را تمیز می کردید تعبیرش این است که تمام مسائلی که باعث آزار شما شده اند را فراموش می کنید.


تعبیر خواب تمیز کردن ماشین

40- تعبیر تمیز کردن ماشین در خواب نشانه سود و منفعت مالی در آینده است. این مشکلات مالی به دلیل اشتباهات فردی شماست.


تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر و معنی خواب حمام و حمام کردن چیست ؟

تعبیر خواب صابون : ۳۱ نشانه و تفسیر دیدن صابون در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (71 رای)  

۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

فرشته م | ۵ ماه پیش
خواب دیدم یک مادر ودختر از یک شهرستان یخچال را پر کردن از روغن کره پنیروخیلی چیزهای دیگروچندین سطل سرکه سفید دو عدد از سرکه ها سوراخ شده بود می‌ریخت روی من وخواهرم وروی فرش ومن هم خونه را خیلی تمیز کرده بودم
0
2
زهرا | ۲ سال پیش
من خواب دیدم کف سرامیک خونمونو کارگرمون اومده و کامل تمیز کرده.میشه بگید بهم؟
5
14
سحر | ۳ سال پیش
سلام خواب دیدم کف حموم خونمونو با کیسه شخصیم میشورم بعد با خودم گفتم چرا با کیسه شخصیم شستم کاش با ی کیسه دیگه میشستم من دخترم
5
13
علی | ۳ سال پیش
سلام ما خانه مان را فروختیم اما از روز بعدش اقدام به فسخ کردیم اما طرف مقابلمان قبول نمیکند الان دوساله درد سر افتادیم خواب دیدم ک مادر خریدار اشپز خانه مان را تمیز کرده واز خونه بیرون نمیره تعبیرش چیست
6
19

hits