تعبیر خواب مسواک : ۱۸ تفسیر و نشانه دیدن مسواک در خواب

دیدن خواب مسواک و خمیر دندان چه تعبیری دارد ؟
۷,۲۶۶
۳
۰
چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۱۸

خواب مسواک چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب مسواک ( تعبیر خواب مسواک زدن ، تعبیر خواب مسواک خریدن ، تعبیر خواب مسواک کثیف ، تعبیر خواب مسواک شکسته و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب مسواک

1- مسواک در خواب نماد عاداتی است که تکرار آن باعث بالارفتن اعتماد به نفستان می شود. به طور کلی این خواب نشانه بسیار خوبی است. زیرا نشان می دهد که هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند جلوی قدرت شما را بگیرد.
2- اگر خواب ببینید با مسواک کار دیگری غیر از مسواک کردن دندان ها انجام می دهید تعبیرش آن است که نیازمندیهای خانواده را رفع نمی کنید و حتی حق آن ها را در جای دیگری به مصرف می رسانید
3- اگر در خواب ببینید که مسواک از دستتان به زمین افتاد تعبیرش این است که مشکل بزرگی در زندگی دارید، ولی هنوز آماده نیستید که از پس آن بر بیاید. سعی کنید تجربه خود را در زندگی بالا ببرید تا بتوانید در شرایط حساس زندگی تصمیم های درستی بگیرید.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید:
4- تعبیر دیدن یا استفاده از مسواک در خواب تان بیانگر این است که شما در مورد انتقادی که از شما می شود، حالت تدافعی می گیرید. شما یک مانع برای حمایت از خودتان برای صدمات بالقوه دور خود می کشید.
5- تعبیر دیگر خواب مسواک این است که شما درگیر ظاهرتان هستید و در مورد اینکه مردم چگونه شما را می بینند، نگرانید

تعبیر خواب مسواک زدن

6- تعبیر مسواک زدن ( در توالت ) نشانه این است که تلاش های شما برای ادامه زندگی با شکست مواجه خواهید شد. به همین دلیل شما بسیار ناراحت هستید و می خواهید از هر راهی که شده دوباره از نو شروع کنید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
7- تعبیر خواب مسواک زدن دندان ها این است که به خویشان و فرزندان و اهل خانه خود محبت ، یاری و کمک می کنید و در واقع بزرگتری خانه و خانواده را به خوبی انجام می دهید .
8- اگر زنی خواب مسواک زدن ببیند و در خوابش ببیند که دندان هایش سفید و براق شده تعبیرش آنست که وظایف خانوادگی را خوب انجام می دهد و نزد شوهر عزیز و محترم می شود .

جابرمغربی گوید :
9- تعبیر خواب مسواک کردن دندان آنست که به همه خویشان و بستگان خود نیکی میکنید

تعبیر خواب خریدن مسواک

10- تعبیر خریدن مسواک در خواب به این معنی است که شما نگران ظاهر خود هستید و در این راه پول زیادی خرج می کنید. نظر دیگران برای شما بسیار مهم است و دوست دارید در اجتماع و میان دوستان خود تاثیر گذار باشید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
11- تعبیر خواب مسواک خریدن آنست که نسبت به خانواده خود بی توجه هستید و ذهن شما این بی توجهی را با تجسم مسواک متذکر می شود .

تعبیر خواب مسواک کثیف

12- تعبیر خواب مسواک کثیف این است که نظرات پلید دیگران شما را در معرض خطر قرار خواهد داد. ممکن است در نگاه اول ایده ها و نظریات آن ها سالم به نظر برسد اما بازخوردهای بسیار منفی دارد و شما را از موقعیتی که در آن قرار گرفته اید، عقب تر می کشاند. بنابراین بهتر است بیشتر دقت کنید.

تعبیر خواب مسواک شکسته

13- تعبیر خواب مسواک شکسته نوعی هشدار به شماست. ممکن است کسی را که بسیار به او اعتماد دارید از دست بدهید. سعی کنید روی پای خودتان بایستید و بیش از حد به دیگران وابسته نشوید زیرا در نبود آن ها قطعا با مشکل بزرگی مواجه خواهید شد.

تعبیر خواب مسواک برقی

14- تعبیر دیدن مسواک برقی در خواب نشانه این است که کمی تنبل هستید و از فرصت هایی که بر سر راهتان است به درستی استفاده نمی کنید و نمی خواهید خودتان در کار مشارکت داشته باشید. به همین دلیل از دیگران کمک می گیرید تا کارهای خود را پیش ببرید. سعی کنید خودتان در کارها مشارکت داشته باشید. زیرا قطعا هیچ کس جز خودتان دلسوز نیست.

تعبیر خواب یک جفت مسواک

15- اگر خواب دیدید که یک جفت مسواک دارید تعبیرش این است که به زودی با شریک جدیدتان آشنا می شوید. می توانید روی این شریک حساب باز کرده و به او اعتماد کامل داشته باشید.

تعبیر خواب مسواک های زیاد

16- دیدن مسواک های زیاد در خواب نشان دهنده تغییرات زیاد و مهم در زندگی است. شما می توانید درمدت زمان کوتاه از مهارت های خود استفاده کنید.

تعبیر خواب رنگ های مختلف مسواک

17- تعبیر دیدن رنگ های مختلف مسواک در خواب نشانه این است که شخصی از خانواده، شما را حمایت خواهد کرد و باعث پیشرفت و شهرت شما خواهد شد.

تعبیر خواب مسواک کودک

18- دیدن مسواک کودک در خواب نشان دهنده این است که شما در حال ایجاد یک رابطه با موقعیت های تجاری جدید هستید. شما هر کاری را برای حفظ این رابطه می کنید. با این حال یک جاهایی کم می آورید و نمیتوانید مثل همیشه قدرتمند شوید. تا آنجا که میتوانید از موفقیت های خود لذت ببرید و از اشتباهاتتان درس بگیرید و آماده رفتن به مرحله بعدی زندگی شوید.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط

۱۵ نشانه و تعبیر دیدن دندان درد در خواب

تعبیر دیدن دندان در خواب از نظر روایات اسلام


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)  
  • برچسب ها:
  • تعبیر خواب
  • خواب مسواک
  • مسواک شکسته
  • خواب مسواک کثیف

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter