دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب سقف : ۳۱ نشانه و تفسیر دیدن سقف در خواب
146
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب سقف دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های سقف در خواب را در دلگرم بخوانید .

دیدن خواب سقف نشانه چیست ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب سقف ( خواب سقف خانه ، تعبیر خواب سقف سوراخ ، تعبیر خواب سقف خراب ، تعبیر خواب سقف ماشینو ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب سقف خانه

1- تعبیر خواب سقف نماد حمایت، پناهگاه و یا موانع میان آگاهی و محیط اطراف است. شما سعی می کنید ارزش های خود را با شیوه های خود حفظ کنید و برایتان مهم نیست که در جهان اطراف شما چه می گذرد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
2- اگر در خواب ببینید که زیر سقفی مرتفع و محکم نشسته اید خوب است زیرا خواب شما می گوید که امنیت و فراغت می یابید و از گزند بلا ها و آسیب خطرها در امان خواهید بود .

کارل یونگ ، پروف سور سوئیسی میگوید:
3- تعبیر خواب سقف چشم انداز ذهنی یا معنوی است. ممکن است نمادی از محدوده ای باشد که برای خود تعیین کرده اید.
4- تعبیر دیدن سقف در خوابتان نمادی از مانعی بین دو حالت خودآگاه است. شما از خودآگاه، ذهن و باورهاتان حمایت کرده یا پناهشان می دهید. خواب، مروری ازین است که چگونه خودتان را میبینید و فکر می کنید چه کسی هستید
5- تعبیر خواب افتادن از سقف این است که بنیان سفت و سخت و جای پای محکم در موقعیت پیشرفته ی خود ندارید.
6- خواب دیدن اینکه سقف پایین می ریزد بیانگر این است که ایده آل های بالای شما، روی سرتان خراب می شود. شاید شما نیاز دارید که در مورد انتظارات یا اهداف بالایی که برای خود وضع کرده اید مجدد فکر کنید
7- تعبیر خواب فروریختن پشت بام چنانچه در این خواب شما ازین پشت بام به پشت بام دیگر می پرید، بیانگر این است که وقتی به سوی اهدافتان پیش می روید، هیچ برگشتی ندارید شما نیاز دارید که به پیشرفت ادامه دهید.

تعبیر خواب تمیز کردن سقف

8- تعبیر خواب تمیز کردن سقف نشان دهنده این است که سعی می کنید زندگی خود را سازماندهی کنید و خود را در مقابل شرایط بد و سختی ها محفوظ نگه دارید. شما اجازه نمی دهید که خستگی سرعت پیشرفت تان را کم کند.


تعبیر خواب تعمیر سقف

9- تعبیر خواب تعمیر کردن سقف به این معنی است که به اهداف و برنامه هایتان در آینده خواهید رسید. شما تحمل داشتن چالش در زندگی را ندارید. به همین دلیل ممکن است ایمان و اعتقادات شما به چالش کشیده شود. به همین دلیل نیاز دارید که ایمان و اعتقادات خود را تقویت کنید.

کارل یونگ ، پروف سور سوئیسی میگوید:
10- اگر شما در خواب دارید سقف را تعمیر می کنید، بیانگر این است که نیاز دارید اهدافتان را بالاتر برید و بینش هاتان را بالاتر قرار دهید


تعبیر خواب بالار فتن از سقف

11- تعبیر بالا رفتن از سقف در خواب این است که تمایل زیادی برای صعود و حرکت به جلو دارید و دوست دارید هر چه زودتر به اهداف خود برسید. ممکن است در این راه دچار مشکل شوید اما به زودی به آنچه می خواهید می رسید.


تعبیر خواب ایستادن روی سقف

12- تعبیر خواب ایستادن روی سقف این است که شما از موقعیتی که در آن قرار گرفته اید خوشحالید و از دستاوردهای خود لذت می برید.

کارل یونگ ، پروف سور سوئیسی میگوید:
13- تعبیر این خواب که شما در بالای سقف هستید نمادی از موفقیت بدون حد و مرز است.


تعبیر خواب سقف خراب

14- تعبیر خواب خراب شدن سقف نشانه این است که بهتر است دیگر روی کمک دیگران حساب باز نکنید. شما دیگر پشتیبان و محافظی ندارید و ممکن است شکست بخورید. سعی کنید مستقل باشید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
15- تعبیر این خواب که سقفی که زیر آن نشسته اید خراب و یا شکسته است آینده ای غیر مطمئن را خبر می دهد بخصوص اگر در عالم خواب با دیدن سقف لرزان و شکسته دچار وحشت شدید . در تعبیر خواب حکم این است که این وحشت عینا به بیداری شما انتقال می یابد .
16- تعبیر خواب خراب شدن سقف روی سر شما به هیچ وجه خوب نیست .
17- اگر خواب یدید که سقف می زنید و خودتان سازنده سقف هستید به شخص بزرگی خدمت می کنید و این خدمت قابل توجه است تا جائی که مورد تشویق واقع می شوید .

تعبیر خواب منفجر شدن سقف

18- تعبیر خواب منفجر شدن سقف نشان دهنده وقوع رویداد بزرگ و عظیم در آینده است.شاید در آینده نزدیک امنیت و ارامش خود را به طور کامل از دست بدهید


تعبیر خواب سقف سوراخ

19- تعبیر خواب سقف سوراخ در خواب به این معنی است که امنیت و آرامش شما به خطر افتاده است. شاید در وضعیت خاصی چشمتان بر روی حقایق باز شده و دوستان و دشمنان خود را شناسایی کرده اید. بهتر است به جای مبارزه با این افراد سعی کنید خودتان روی پای خودتان بایستید.
20- تعبیر خواب چکه کردن آب از سقف نشان دهنده حواس پرتی و تاثیرات ناخواسته احساسی روی افکار و عقاید شماست. ممکن است کسی افکار و عقایدش را به شما تحمیل کند. سعی کنید زیاد روی نظرات دیگران حساس نشوید زیراممکن است روی سلامتی شما تاثیر بگذارد.


تعبیر خواب سقف جدید

21- تعبیر خواب یک سقف جدید این است که از حمایت معنوی دیگران برخوردار می شوید. ممکن است مشاوران و حامیان زیادی داشته باشید که شما را در زندگی حمایت می کنند.


تعبیر خواب سقف شیشه ای

22- تعبیر سقف شیشه ای در خواب اطلاعات جدیدی را برای شما روشن می سازد. سعی کنید ذهن خود را نسبت به فرصت های جدید باز کنید تا به رفاه و آسایش برسید.


تعبیر خواب سقف بلند

23- تعبیر خواب سقف بلند آروزهای بزرگ و کمال گرایی شما را نشان میدهد . اینخواب به این معنی است که بیش از حد روی خودتان و برنامه هایتان حساس هستید.


تعبیر خواب سقف قرمز

24- تعبیر سقف قرمز در خواب به این معنی است که نباید در مورد مسائل مختلف نگران باشید. به مسیری که پیش گرفته اید و انتخاب خود احترام بگذارید و از راهنمایی های دیگران استفاده کنید. این خواب نشانه حساسیت ها و نگرانی های شما نسبت به آینده است.


تعبیر خواب سقف کاهگلی

25- تعبیر دیدن سقف کاهگلی در خواب به این معنی است که امنیت و آسایش شما متزلزل شده است. بهتر است کمی بیشتر مراقب خود و اطرافیان خود باشید.


تعبیر خواب کاشی های روی سقف

26- تعبیر دیدن کاشی های روی سقف در خواب نشان دهنده وابستگی شما نسبت به خانواده و یا کار و زندگی تان است. سعی کنید روابط بین خود و خانواده را مدیریت کنید. زیرا بی توجهی به آن ها ممکن است به زندگی تان آسیب بزند.


تعبیر خواب خانه بدون سقف

27- تعبیر دیدن خانه بدون سقف در خواب نشان دهنده شوک بزرگ در زندگی تان است. این خواب ممکن است به بدبختی و بی پولی در آینده اشاره داشته باشد.


تعبیر خواب سقف کهنه و قدیمی

28- تعبیر خواب سقف کهنه و قدیمی در خواب به این معنی است که شما استانداردهای خود را در زندگی از دست داده اید. سعی کنید سبک زندگی تان را به روز کنید و زندگی را از نو بنویسید.


تعبیر خواب گربه روی سقف

29- تعبیر دیدن گربه روی سقف در خواب به این معنی است که دوست دارید ماجراجویی کنید اما شجاعت این کار را ندارید.


تعبیر خواب سقف ماشین

30- تعبیر دیدن سقف ماشین در خواب نشان دهنده انعطاف پذیری ایده ها و توانایی های شماست. سعی کنید ایده های جدید زندگی را به کار گیرید تا بتوانید زندگی را از دید دیگری ببینید.


تعبیر خواب آتش گرفتن سقف

31- تعبیر آتش گرفتن سقف در خواب نشانه این است که امیدها و آرزوهای شما بر باد رفته است . ممکن است در دوره رکود قرار گرفته باشید و در واقع تسلیم روزگار شوید.


تهیه و ترجمه (مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب فرش : دیدن فرش در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (146 رای)  

۱۳ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

M | ۴ ماه پیش
درخواب دیدم لقمه ای غذا میخورم درحین انجام کار دستم رو بالا بردم لقمه محکم چسبید ب سقف ب زور کندم نصفش موند رو سقف بقیه رو خوردم میشه تعبیر خوابم رو بگید ممنونم
0
0
ماهان | ۴ ماه پیش
سلام خواب دیدم انگارسقف خونه پدریم داره میریزه پایین که نگاه میکنم پرازسنگای بزرگه اماسقف وکه نگاه میکنم هیچ تغییری نکرده میشه لطفاتعبیرش کنین
2
4
مری | ۶ ماه پیش
سلام وقت بخیر
خواب دیدم سقف و دیوار خونمون به صورت یه تیکه های بزرگ سیاه شده و بعد از چند ثانیه اون سیاهی از سقف میریخت پایین من از ترس دویدم بیرون و به طبقه دوم خونمون که الان در حال ساخته و بتن های سقف و دیوارا تازه انجام شده نگاه کردم چون فک کردم بتن ها ریختن پایین
ممنون میشم تعبیر خوابمو بگید چون خیلی آشفته شدم تو خواب گریه کردم
1
2
حسن طالبی | ۶ ماه پیش
خواب دیدم تو تا سقف تاق زدم خودم با آجر قرمز ولی وقتی که کاملا دوتا سقف تمام شد یک لحظه نگاه کردم و هر دو تا سقف ترک خرد و فرو ریخت هر دو سقف تعبیر این خواب چیست
0
2
ارغوان | ۲ سال پیش
خواب دیدم .توی اشپزخانه هستم یک دفعه تمام لوازم اشپزخانه شروع به سر و صدا کردن من ترسیده بوده که چرا لوازم تکون میخورن دستم روی گوشهایم بود از صدای زیاد ..ناگهان همسرم را مثل عنکبوت روی سقف دیدم و به یکباره منو گرفت و روی سقف اشپزخانه به خودش میکشوند و منو میکوبید به اطراف ..با وحشت از خواب بیدارشدم
7
24
فردین | ۳ سال پیش
خواب دیدم که سقف روی من خراب میشه و هرچه سعی میکنم فرار کنم این آواره ها رو سرم خراب میشه
17
59
احمدرضا | ۳ سال پیش
خواب دیدم ت یک رود خانه هستم اب زلالی داره یک تیر سقف و چند تیکه چوب کوچیک برای اتیش اب میاورد من هم میگرفتم

تعبیرش چیه؟؟
4
13
نازی | ۳ سال پیش
سلام اگر کسی خاب ببیند که یک غریبه بر روی سقف خانه نامزد اوست و خانه انهارا میکوبد و کوچک میکند چه تعبیری دارد؟
2
18
بهار | ۳ سال پیش
سلام تعبیر ریختن سقف حیاط خلوت چی هست
4
18
عرفان | ۳ سال پیش
سلام خواب دیدم که با یه نفر روی سقف مکانی ( توی همون طبقه ، نه طبقه ی بالا ) به صورت برعکس جاذبه ایستادم و دور خودم و اون مکان میچرخم با سرعت زیاد با کمک اون ادم
11
11
سمیه | ۴ سال پیش
سلام خسته نباشید، خواب دیدم سقف خانه پدرم از ابر تشکیل شده و خاهرم روی ابرها راه می‌رفت و نمی‌افتاد ولی من میترسیدم روی ابرها راه برم با اینکه میدیدم ابرها محکمن ، ممنون
8
23
پاسخ ها:
فاطمه | ۴ ماه پیش
سلام خواب دیدم دخترم تو اتاق خواب بود و قسمتی از سقف به فاصله ی میلیمتری از دخترم فرو ریخت و من تو خواب خدا رو شکر میکردم که دخترم چیزیش نشد
2
3
آرزو لطفی | ۴ سال پیش
سلام تعبیرخوابی ک میخواستم اینجانبود
مادرم خواب دیده که ازسقف خونه آب میچکه ولی به رنگ قرمزمثل خون تعبیرش چیه؟
18
43

hits