دیدن قو در فال قهوه نشانه چیست ؟

۱,۶۵۶
۰
۰
یکشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۴۱
بعد از خوردن یک قهوه و لذت بردن از طعم آن نوبت به فال قهوه میرسد. اگر شما هم در فنجان قهوه خود شکل قو را دیدید میتوانید در ادامه تعبیر این فال را بخوانید.
دیدن قو در فال قهوه نشانه چیست ؟

قو در فال قهوه

قو در فال قهوه، زیبایی،خوشبختی، رفاه و وفاداری است.

اگر شما یک قو را در فنجان قهوه خود مشاهده کرده اید این بدان معنی است که وفاداری شما به دوستان و خانواده بیش از هر چیز دیگری است و به همین دلیل است که شما یک زندگی زیبا دارید که بسیاری از مردم به شما غبطه می خورند.

برای تعبیر دیگر اشکال موجود در فال قهوه روی لینک روبرو کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

نقش قو در فال قهوه

قو در فال قهوه نمادی از زیبایی، اقبال، رفاه و وفاداری است. از این رو، دیدن قو در فال قهوه بدین معناست که وفاداری شما نسبت به دوستان و خانواده زبانزد همه است و به همین دلیل افراد بسیاری حسرت زندگی شما را می‌خورند.

قو در فال قهوه

تعبیر قو در بالای فنجان قهوه

مشاهده قو در بالای فنجان قهوه نشانگر این است که شما فردی وفادار و وظیفه شناس هستید و به همین دلیل به راحتی در زندگی پیشرفت می‌کنید.

وفاداری شما باعث شده است که در محل کار خود ارتقاء پیدا کنید، در نتیجه با افزایش حقوق و مزایای خود توانسته اید برای خانواده‌تان رفاه و آسایش را فراهم کنید. سعی کنید این خصوصیات را از دست ندهید.

قو در فال قهوه

قو در میانه فنجان در فال قهوه

وجود قو در میانه فنجان قهوه بیانگر این است که باید به کار و تلاش خود ادامه دهید، چون به زودی ثمره تلاش خود را خواهید دید.

به یاد داشته باشید که در زندگی همیشه وفادار و وظیفه شناس باشید. رفتار و کار‌های شما باید برای کارفرما، خانواده، دوستان و خودتان خوشایند و رضایت بخش باشند. این موضوع، کلید موفقیت است.

قو در فال قهوه

دیدن قو در پایین فنجان قهوه

دیدن قو در پایین فنجان قهوه نشانه بدی است. این وضعیت نشان می‌دهد که انگار هیچ کس به شما اعتماد ندارد، زیرا فردی صادق و وظیفه شناس نیستید. شما باید رفتار خود را اصلاح کنید، در غیر این صورت در زندگی به جایی نخواهید رسید. سعی کنید اعتماد دیگران را به دست آورید.

قو در فال قهوه

شکل چند قو در فنجان قهوه

مشاهده چند قو در فنجان قهوه حاکی از آن است که وفاداری و وظیفه شناسی شما باعث شده اند که اتفاقات خوبی در زندگیتان رقم بخورد. شما با داشتن چنین خصوصیاتی می‌توانید به تمام خواسته‌های خود دست پیدا کنید.

​ قو در فال قهوه

وسایل لازم برای گرفتن فال قهوه

1- قهوه

قهوه لازم برای فال بینی قهوه ای مخصوص می باشد که می بایست مقداری ناخالصی یا دُرد به اندازه لازم دارا باشد و با قهوه نوشیدنی فرق دارد.پس دقت شود که قهوه فال گیری که به قهوه ترک معروف است تهیه گردد.

2-قهوه جوش

قهوه جوش می بایست ساده و بقدر کافی جادار باشد و حتی الامکان دهانه آن تنگ و جنس آن فلزی و هر چه کهنه تر و قدیمی تر باشد بهتر است.

3- فنجان و نعلبکی

فنجانهای خیلی کوچک مطلوب نیست و می بایست فنجانهای متوسط با ساخت ساده انتخاب شود و دارای لبه بلند باشد.از انواع چینی ساده و هر چه قدیمی تر مطلوب تر است.

4-آتش

آتش طبیعی از سوختن ذغال و هیزم ترجیح داده می شود ولی نوع آتش زیاد مورد توجه نیست.

5-شکر یا قند

شکر یا فشرده برای هم شیرین کردن قهوه که طعم تلخ دارد و هم برای قوام آمدن دُرد قهوه لازم است.

سینی قدیمی شکل دار فلزی مطلوبترین سینی فال قهوه می باشد

طریقه درست کردن قهوه برای فال قهوه

به اندازه هر نفر یک قاشق پر مربا خوری قهوه در قهوه جوش ریخته و به اندازه هر یک قاشق قهوه یک فنجان قهوه ،آب، و به اندازه هر تعداد قاشق نصف آن شکر اضافه می کنیم.

خوب هم می زنیم و روی آتش می گذاریم با حرارت کاملا ملایم و چند بار آن را بهم می زنیم تا کف بالای آن جمع شود به این کف ( خامه قهوه ) می گویند در این لحظه قهوه جوش را از روی آتش بر می داریم و طوری در فنجان ها می ریزیم که بطور یکسان در تمام فنجان ها خامه قهوه هم ریخته شود.

چگونه فال قهوه بگیریم ؟

قهوه را بنوشید ولی بگذارید دُرد آن در ته فنجان باقی بماند؛نعلبکی را روی آن گذاشته با دو دست سریعا به طرف خود برگردانده و روی میز بگذارید و تامل کنید تا کمی خشک و ثابت شود.

سپس فنجان را برداشته تصاویر و سمبل ها و نشانه های موجود در آن را شناسایی کرده و مطابق اشکال موجود در لینک معرفی شده در بالا شناسایی و تفسیر کنید.

البته شکلهای موجود در قهوه خیلی دقیق و روشن نیستند ولی بیننده پرتجربه به راحتی می تواند تشابه آنها را با اشکال موجود تشخیص دهد.

بیشتر بخوانید :

تعبیر و تفسیر کامل دیدن زن، آدم و صورت در فال قهوه

اعداد در فال قهوه : هر عدد در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن لنگر در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل نقش چشم در فال قهوه

تعبیر کامل دیدن ابر در فال قهوه

تعبیر دیدن ماه (کامل،هلال) در فال قهوه چگونه است ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن قوری در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل نقش خانه در فال قهوه

تفسیر کامل دیدن تصویر تخم مرغ در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل و بی نقص نقش قیچی در فال قهوه


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم