نقش قیچی در فال قهوه نشانه چیست ؟

۱,۲۵۸
۲
۰
چهارشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵
در ميان مردم فال قهوه رواج بسیاری دارد ،زمانی که فال قهوه گرفته میشود در آن اشکال متفاوتی دیده ميشود که نشان از چیزی است .ممکن است بعضی از افراد قیچی در فال قهوه خود ببینند که نشان از چیزی یا اتفاقی اســت .به طور کلی نماد قیچی جدائی و دوری میباشد که در ادامه کاملا شرح خواهیم داد.
نقش قیچی در فال قهوه نشانه چیست ؟

قیچی در فال قهوه

قیچی در فال قهوه نشانه جدائی و دوری، بین اقوام و خویشاوندان جدائی انداختن و در واقع اختلاف خانوادگی است .

برای تفسیر کاملتر اشکال موجود در فال قهوه روی لینک روبرو کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

دیدن قیچی در فال قهوه

نماد، قیچی به معنای حذف کردن چیز های غیر ضروری از زندگی است یعنی هر آنچه موجب برهم زدن زندگیتان می شود از آن کناره بگیرید .

وقتی که در فنجان قهوه خود شکل قیچی را مشاهده کردید، به این معنی است که شما باید چیزی را از زندگیتان حذف کنید که هیچ ارزشی برای شما ندارد پس فکرتان را آزاد کنید و به آنچه که در زندگیتان مهم است توجه بیشتری کنید.

قیچی در فال قهوه

نقش قیچی در فال قهوه

دیدن قیچی در فال قهوه بدین معناست که شما باید چیز‌هایی که فکر می‌کنید هیچ ارزشی به زندگی شما نمی‌بخشند را از زندگی خود حذف کنید. با این کار، جا برای چیز‌های ارزشمند در زندگیتان باز خواهد شد.

قیچی در فال قهوه

تعبیر قیچی در بالای فنجان قهوه

مشاهده قیچی در بالای فنجان قهوه نشانگر این است که اکنون زمان ریشه کن کردن چیز‌های غیر ضروری از زندگیتان است، زیرا هیچ سود و فایده‌ای برایتان ندارند.

قیچی در فال قهوه

قیچی در میانه فنجان قهوه

وجود قیچی در میانه فنجان قهوه نشان می‌دهد که به زودی زمان آن می‌رسد که باید از شر چیز‌هایی که هیچ کارکرد و نقشی در زندگیتان ندارند، خلاص شوید. بهتر است از همین حالا زندگی خود را مورد بررسی قرار دهید و آدم‌ها یا عادت‌هایی که هیچ نفعی برای شما ندارند را از زندگی خود حذف کنید.

قیچی در فال قهوه

قیچی در پایین فنجان قهوه

دیدن قیچی در پایین فنجان قهوه نشانگر این است که شما باید وضعیت کنونی زندگی خود را حفظ کنید، زیرا تمام چیز‌های موجود در زندگیتان با ارزش هستند. شما چیزی برای حذف از زندگی خود ندارید. شما دوستان، خانواده و شغل خوبی دارید.

قیچی در فال قهوه

قیچی در دیگر نقاط فنجان قهوه

این وضعیت دلالت بر این دارد که شما باید زندگی خود را یک خانه تکانی حسابی کنید، زیرا پر از چیز‌های به درد نخور و بی ارزش است. زمانی که این کار را انجام دهید، می‌توانید تمرکز خود را بر موارد با ارزش گذاشته و کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید.

قیچی در فال قهوه

آموزش فال قهوه

برای آموزش فال قهوه نیاز به دانش نماد شناسی، تجربه و درک مستقیم دارید. هر کسی میتواند برای تفریح و سرگرمی آن را انجام دهد ولی افراد کمتری هستند که بصورت حرفه ای به آن میپردازند.

کسانی که فال قهوه را بصورت حرفه ای دنبال میکنند توانایی پیشگوئی اتفاقات گذشته، حال و آینده در زندگی شخص صاحب فال را دارند.

اگر به طور منظم و متوالی این کار را انجام دهید به سرعت با نمادها و معانی و تعابیر آنها اشنا خواهید شد.

قوانین کلی فال قهوه عبارتند از:

  • شما نباید فنجان خود را پیشگوئی کنید. (فقط در صورتی که برای تمرین و آشنائی با نمادها باشد مشکلی نیست)
  • نباید فنجان به فرد دیگری برای خواندن فال قهوه داده شود. هر فنجان را فقط یک نفر باید تعبیر کند. توجه داشته باشید کسانی که بصورت حرفه ای این کار را انجام میدهند کل تفسیر را ارائه میدهند نه فقط اعلام اسامی نمادها و سمبلها.
  • پیشگوئی توسط فال قهوه ترکی همیشه از قسمت دسته فنجان شروع میشود. اگر صاحب فال قهوه دست راست بود خواندن فال از سمت راست به چپ انجام میشود و اگر چپ دست بود از چپ به راست.
  • اگر فنجان شما دسته ندارد ، سمت چپ خود را سمت دسته فرض نمایید.

آداب گرفتن فال قهوه

فال قهوه، خواندن و تفسیر نشانه ها توسط واسطه ای اســت که از قهوه مانند گوی بلورین فالگیرهای کولی اســتفاده میکند.

قهوه ترک آسیاب شده بیش از هر نوع قهوه دیگر مورد استفاده قرار میگیرد و روند اجرای پیشگویی در همه جای دنیا یکسان اســت.

قهوه نوشیده میشود و فنجان محتوی تفاله قهوه با آداب خاصی بر روی نعلبکی برگردانده میشود و پس از خشک شدن توسط مورد مطالعه فالگیر قرار میگیرد.

اشکالی که بر دیواره فنجان تشکیل شده اند تشخیص داده شده و تفسیر میشوند و هر کس با کمی تمرین و تمرکز و با آزاد گذاشتن ناخودآگاه خود میتواند این اشکال را به خوبی تعبیر نماید.

در واقع تفاله قهوه یا چای، اشکال ابرها، لکه های سنگفرش، گلهای قالی و استخوانهای خرگوش (که در آفریقا به کار میرود)، همه اشکال و نمادهایی هستند که میتوان آنها را با دانستن علم نشانه شناسی و مراجعه به درونیات و درک خود از هر تصویر، معنا نمود.

بیشتر بخوانید :

تعبیر و تفسیر کامل دیدن زن، آدم و صورت در فال قهوه

اعداد در فال قهوه : هر عدد در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

دیدن گربه در فال قهوه نشانه ی چیست ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن گرگ در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل برگ در فال قهوه

شکل عروس در فال قهوه نشانه چیست ؟

تفسیر کامل و بی نقص عکس موش در فال قهوه

عکس موش در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل دیدن قوری در فال قهوه


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم