تعبیر و تفسیر تصویر گربه در فال قهوه

۱,۵۲۶
۰
۰
دوشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰
قطعا با گرفتن فال قهوه این سوال برای شما پیش آمده که چگونه این اشکال تعبیر و تفسیر میشوند. ما در ادامه توضیحی مختصر درباره این تعبیر و دیدن گربه در فال قهوه برای شما خواهیم داد.
تعبیر و تفسیر تصویر گربه در فال قهوه

گربه در فال قهوه

گربه در فال قهوه نماد دعوا و یک دوستی اشتباه است.
ممکن است که شما یک دوست اشتباه داشته باشید که سعی کند با شما صمیمی شود و سپس از پشت به شما خنجر بزند پس مراقب باشید.

برای کسب آگاهی کامل تر در مورد تفسیر اشکال مختلف در فال قهوه روی لینک زیر کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

دیدن گربه در فال قهوه

گربه در فال قهوه نیرنگ و فریب از سوی دوستان، برای شما دوستان خوبی نمی‌باشند، ریاکار و خائن.

گربه در فال قهوه

تصویر گربه در فال قهوه

مراقب افرادی که ذات غارتگر و پلید خود را با حیله و نیرنگ پنهان کرده‌اند باشید. همچنین در کسب و کار و تجارت، حواس خود را نسبت به افراد متقلب و کلاهبردار جمع نگه دارید. وضعیت شما ناامن است و نیاز به مراقبت ویژه دارد.

تصویر گربه در فنجان قهوه معمولا نشان دهنده خیانت و فریب است، ولی تصویر گربه‌ای که در حال استراحت باشد در نزدیکی دسته و در قسمت بالایی فنجان مفهوم متفاوتی دارد و نشان دهنده آرامش درونی است.

گربه در فال قهوه

تفسیر گربه در بالای فنجان قهوه

چناچه تصویر گربه در قسمت بالای فنجان به نمایش درآید، این نشانه با ایجاد یک شروع تازه در زندگی در ارتباط است.

به علاوه تصویر گربه در بالای فنجان خوشحالی و رضایت شما از زندگی را نشان می‌دهد. به علاوه نماد گربه نشان می‌دهد که کنجکاوی بینهایتی که در وجود شما نهادینه شده است، باعث می‌شود تا در ذهن دیگران فردی کامل و ایده آل باشید.

اگر اخیرا حس می‌کنید که خسته و کسل شده‌اید، لازم است تا به طور جدی روی به دست آوردن آرامش کار کنید تا بتوانید برای زندگی خود معنی و هدفی بسازید.

گربه در فال قهوه

دیدن گربه در وسط فنجان قهوه

درباره هنگامی که تصویر گربه در میانه فنجان ظاهر می‌شود باید گفت که نشان دهنده این است که شما درباره احساسات و عقاید خود صادق هستید. گاهی اوقات افراد از آنچه می‌گویید شگفت زده می‌شوند. گربه در وسط فنجان قهوه نشان می‌دهد که شما باید این عادت را ترک و پیش از سخن گفتن فکر کنید.

گربه در فال قهوه

نماد گربه در ته فنجان قهوه

نمایان شدن تصویر گربه در کف فنجان قهوه نشان دهنده شخصی است که از پیشرفت و حرکت رو به جلوی شما ناراحت خواهد شد. فراموش نکنید که پیش از این در چنین شرایطی بعضی افراد به شما کمک کردند. این افراد کمک کننده همچنین میتوانند از میان دوستانی که در اطراف خود دارید باشند.

گربه در فال قهوه

تصویر گربه در نواحی دیگر فنجان قهوه

چنانچه تصویر گربه به صورت نامنظم و کشیده شده در اطراف فنجان قهوه ظاهر شود، خوش شانسی را نشان می‌دهد. این نشانه بیان می‌کند که شما هر انتخابی که داشته باشید در زندگی خوش شانس خواهید بود.

گربه در فال قهوه

فال قهوه چند نوع است ؟

فال قهوه دو نوع است. یک نوع فقط با نگاه کردن به نعلبکی تعبیر می شود. در نوع دوم که این روزها مورد استفاده است،ابتدا به فنجان سپس به نعلبکی نگاه کرده،تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال قهوه (فال فنجان)

کمی از قهوه را بعد از خوردن آن داخل فنجان باقی می گذارند. سپس بعد از گرفتن نیتی نعلبکی بر روی فنجان گذاشته شده و برگردانده می شود.

بعد از این که قهوه کمی خنک شده با نگاه کردن به اشکال داخل فنجان تعبیر می شود. بعد از فنجان نوبت نعلبکی است. اضافه های داخل نعلبکی درون فنجان ریخته می شود. و این بار با اشکال داخل نعلبکی فال تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال نعلبکی

آماده کردن قهوه ته نشین شده

مقداری قهوه خیلی ریز برداشته شده و داخل آب داغ جوشانده می شود. کمی از آبش خورده شده و ته مانده آن که نباید زیاد غلیظ باشد داخل نعلبکی صاف،تمیز و خشک ریخته شده و برای پراکنده شدن ته قهوه به همه جای نعلبکی چند بار در جهات مختلف تکان داده می شود و برای آشکار شدن اشکال در جهات مختلف تکان داده می شود.

بعد از آماده کردن قهوه نعلبکی را جلوی خود بگیرید،در ذهن خود خطی از راست به چپ که از وسط نعلبکی بگذرد بکشید و به همین ترتیب خطی خیالی از بالا به پایین طوری بکشید که نقطه تقاطع این دو خط درست وسط نعلبکی باشد.

با نگاه کردن اشکال بالا و پایین خط،معنای آنها را از لینک بالا دریابید.

بیشتر بخوانید :

شکل عروس در فال قهوه نشانه چیست ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن زن، آدم و صورت در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کفش پاشنه بلند در فال قهوه

نقش قفل در فال قهوه

نقش خروس در فال قهوه


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم