کفش پاشنه بلند در فال قهوه نشانه چیست ؟

۱,۳۴۳
۲
۰
جمعه, ۲۰ دی ۱۳۹۸ ۱۶:۱۸
بسته به این که کفش پاشنه بلند در کجای فنجان ظاهر شده باشد ، فال آن هم متفاوت اســـت ، اما در حالت کلی باید بدانید که کفش و کفش پاشنه بلند نشانه های خوبی هستند.
کفش پاشنه بلند در فال قهوه نشانه چیست ؟

تفسیر کفش پاشنه بلند در فال قهوه

کفش پاشنه بلند در فال قهوه نشانه سفر یا یک شروع جدید است.

برای آگاهی کامل از تفسیر دیگر اشکال موجود در فال قهوه به لینک روبرو مراجعه کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

دیدن کفش پاشنه بلند در فال قهوه

اگر قسمت بالای کفش پاشنه بلند یا چکمه با نوعی آویز تزئین شده باشد، این وضعیت نشان میدهد که شما میتوانید در هر حرفه‌ای موفقیت کسب کنید.

کفش پاشنه بلند یا چکمۀ پیاده روی نشان میدهد که در کار‌ها و فعالیت‌های گروهی موفق‌تر خواهید بود. نماد کفش پاشنه بلند همچنین با مسافرت در ارتباط اسـت.

مشاهده کفش پاشنه بلند بنددار در فال قهوه میتواند نشان دهنده احتمال ایجاد یک رابطه جدید باشد.اگر پنجه کفش پاشنه بلند به سمت دسته فنجان اســـت، ممکن اســـت نشان از اخراج یا رانده شدن از جایی باشد!

اگر دایره‌ای در نزدیکی کفش پاشنه بلند اســـت، این حالت میتواند نشان دهنده اتمام یک کار با خوشی و رضایت باشد.

کفش پاشنه بلند در فال قهوه

تعبیر کفش پاشنه بلند در بالای فنجان قهوه

این وضعیت نشان میدهد که سفری در پیش خواهید داشت. شاید کسی در غیاب شما دچار اذیت و آزار شود. انجام کار‌ها برای آن‌ها سخت است، چون احساس میکنند هرگز مطابق معیار‌های شما نخواهد بود.

کفش پاشنه بلند در فال قهوه

کفش پاشنه بلند در میانه فنجان قهوه

وجود کفش پاشنه بلند در میانه فنجان قهوه نشان میدهد که شما فردی سازگار و انعطاف پذیر هستید. شما محسنات و ویژگی‌های برازنده‌ای دارید. هرچند بهتر است در انجام کار‌های خود احتیاط کنید.

کفش پاشنه بلند در فال قهوه

تفسیر کفش پاشنه بلند در پایین فنجان قهوه

نقش کفش پاشنه بلند در پایین فنجان قهوه به این معنی اســـت که شما فردی سختکوش هستید. شاید به یک سفر کاری بروید.

ممکن اســـت نخواهید رهبری کاری را به عهده بگیرید، اما برای انجام یک کار به بهترین نحو ممکن، بهتر اســـت مانند یک رهبر عمل کنید.

​ کفش پاشنه بلند در فال قهوه​

فال قهوه چند نوع است ؟

فال قهوه دو نوع است. یک نوع فقط با نگاه کردن به نعلبکی تعبیر می شود. در نوع دوم که این روزها مورد استفاده است،ابتدا به فنجان سپس به نعلبکی نگاه کرده،تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال قهوه (فال فنجان)

کمی از قهوه را بعد از خوردن آن داخل فنجان باقی می گذارند. سپس بعد از گرفتن نیتی نعلبکی بر روی فنجان گذاشته شده و برگردانده می شود.

بعد از این که قهوه کمی خنک شده با نگاه کردن به اشکال داخل فنجان تعبیر می شود. بعد از فنجان نوبت نعلبکی است. اضافه های داخل نعلبکی درون فنجان ریخته می شود. و این بار با اشکال داخل نعلبکی فال تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال نعلبکی

آماده کردن قهوه ته نشین شده

مقداری قهوه خیلی ریز برداشته شده و داخل آب داغ جوشانده می شود. کمی از آبش خورده شده و ته مانده آن که نباید زیاد غلیظ باشد داخل نعلبکی صاف،تمیز و خشک ریخته شده و برای پراکنده شدن ته قهوه به همه جای نعلبکی چند بار در جهات مختلف تکان داده می شود و برای آشکار شدن اشکال در جهات مختلف تکان داده می شود.

بعد از آماده کردن قهوه نعلبکی را جلوی خود بگیرید،در ذهن خود خطی از راست به چپ که از وسط نعلبکی بگذرد بکشید و به همین ترتیب خطی خیالی از بالا به پایین طوری بکشید که نقطه تقاطع این دو خط درست وسط نعلبکی باشد.

بیشتر بخوانید :

فال چای : آموزش تفسیر اشکال در فال چای

شکل عروس در فال قهوه نشانه چیست ؟

عکس موش در فال قهوه

آموزش کف بینی : چگونه فال کف دست بگیرم ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم