دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۸ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۷ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
خواب جارو / دیدن جارو در خواب چه تعبیری دارد ؟
1
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب جارو دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن جارو در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب جارو دیدن نشانه چیست ؟

تعبیر خواب جارو

جارو در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

خواب جارو / دیدن جارو در خواب چه تعبیری دارد ؟

 • دیدن جارو در خواب نشانه دوستان حسود و کلاه برداری آن هاست. این احتمال وجود دارد که برای تصمیمی که باید در اسرع وقت اتخاذ کنید به کمک نیاز داشته باشید، اما افرادی که با آنها مشورت خواهید کرد به شما نمی گویند کاری را انجام دهید که به نفع شماست . برای درک اشتباهاتی که مرتکب شده اید به زمان نیاز خواهید داشت و پس از آن به اندازه قبل با آن افراد صمیمی نخواهید شد.

تعبیر خواب جارو کشیدن

جارو کشیدن در خواب به این معنی است که:

 • به زودی خوشحال خواهید شد. شما فردی هستید که معتقدید صبر نتیجه می دهد، به همین دلیل است که از انجام کاری خجالت نمی کشید زیرا می دانید که پاداش خواهید گرفت. به طور کلی، شما در مورد همه چیز در زندگی چنین فکر می کنید، اما برای نظم دادن به خود به کار و زمان زیادی نیاز داشتید.
 • وقتی زنی در خواب ببیند با جارو، جارو می کند، به این معناست که ازدواج می کند. احتمالاً از نظر ذهنی برای تغییراتی که زندگی شما را زیر و رو می کند آماده می شوید. شما این شانس را خواهید داشت که با عزیزتان به موفقیت های زیادی برسید که قبلا برایتان غیرممکن به نظر می رسید. شما اغلب نمی توانید از هیجان بخوابید و مدام به این فکر می کنید که با شریک زندگی خود چه کاری می توانید انجام دهید.

تعبیر خواب جارو و پرواز با آن

 • پرواز بر روی جارو به این معنی است که دیگران از شما می ترسند. شما ذاتاً بسیار سختگیر هستید و هر کاری را طبق قوانین انجام می دهید. همکاران و بچه ها شما را به عنوان یک جادوگر می بینند که حتی برای کوچکترین اشتباهات، آنها را مجازات می کند.

تعبیر خواب فروختن جارو

جارو فروشی در خواب به این معنی است که:

 • شما فردی بسیار سخت کوش هستید و قادر به انجام کارهای زیادی هستید. شما دانش زیادی دارید و طیف وسیعی از مهارت ها را دارید.

تعبیر خواب هدیه گرفتن جارو

هدیه گرفتن جارو در خواب نماد پیشرفت است.

 • این احتمال وجود دارد که رئیس شما در نهایت متوجه شود که شما چقدر برای شرکت مهم هستید. ممکن است پس از اتمام موفقیت آمیز یک پروژه یا یک بررسی کوتاه مدت، موقعیت شغلی بهتری به دست آورید. این انگیزه شما را برای کار بهبود می بخشد و نتایج بهتری به همراه خواهد داشت.

تعبیر خواب جارو دادن به کسی

 • اگر خواب می بینید که به شخصی جارو می دهید، به این معنی است که فرصتی برای همکاری با فردی باهوش، توانا و سخت کوش خواهید داشت. شما تمایل دارید بیشتر با چنین افرادی کار کنید زیرا چنین همکاری هایی بسیار آسان تر و ساده تر است.

تعبیر خواب دزدیدن جارو

 • دزدیدن جارو در خواب به این معنی است که:
 • در نیت خود برای حل مشکل کوچکتر، انبوهی از مشکلات بزرگتر ایجاد خواهید کرد. شما در موقعیتی قرار خواهید گرفت که نیاز به واکنش سریع دارد و به بهترین شکل با آن برخورد نمی کنید. به همین دلیل به راه حلی دست خواهید یافت که در آینده دردسرهای برای شما به همراه خواهد داشت.
 • اگر در خواب ببینید که شخصی جارویی از شما می دزدد، بیانگر آن است که مردم به راحتی شما را به هر چیزی متقاعد می کنند. به همین دلیل، شما اغلب به خاطر اشتباهات دیگران رنج می برید. شما باید یاد بگیرید که چگونه اطلاعاتی را که مردم به شما می دهند بررسی کنید، زیرا نیت همه همیشه خوب نیست.

تعبیر خواب گرفتن جارو

قرض گرفتن جارو از کسی در خواب به معنای خسیس بودن شماست.

 • شما هر دلاری را که دارید با دقت خرج می کنید و همیشه به دنبال راه هایی برای پس انداز پول هستید. وقتی بیرون می روید وقتی دیگران هزینه نوشیدنی و غذای شما را پرداخت می کنند، خجالت نمی کشید. خوب بودن با پول خوب است، اما زیاده روی می کنید و بعضی ها اصلاً آن را دوست ندارند.
 • وقتی در خواب می‌بینید که به کسی جارو قرض می‌دهید، به این معنی است که سخاوت شما مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. فکر می کنید آدم خوبی هستید که همیشه آماده کمک به دیگرانید. با این حال، شما این شانس را خواهید داشت که به کسی کمک کنید که با او رابطه خوبی ندارید و در دوراهی قرار خواهید گرفت که آیا این کار را انجام دهید یا نه.

تعبیر خواب جارو ساختن

 • ساختن جارو در خواب نمادی از مشکلات در کار است. این احتمال وجود دارد که مجبور شوید برای رسیدن به نتایج مورد نظر تلاش زیادی کنید. این امر به ویژه در مورد مبتدیان صدق می کند که همکاران و مافوق از آنها انتظار دارند به طور مداوم خود را ثابت کنند. اگر آن شغل را دوست دارید، مطمئن شوید که به همه نشان دهید که لیاقت آن را داشته اید.
 • اگر درخواب شخص دیگری را دیدید که جارو درست میکرد، تعبیرش این است که در محل کار رقابت سختی خواهید داشت. یک همکار جدید وارد شرکتی می شود که شما در آن کار می کنید و ادعا می کند که دانش و مهارت فوق العاده ای دارد. این موضوع می تواند آینده شما را به خطر بیندازد زیرا مجبور خواهید بود برای اینکه بدون شغل نمانید رقابت کنید. با این حال، از روش ها و ترفندهای کوچک کثیف برای برنده شدن استفاده نکنید..

تعبیر خواب شکستن جارو

شکستن جارو در خواب نشانه خوبی نیست.

 • چنین رویاهایی اغلب نماد درد و اندوه است. این احتمال وجود دارد که اخبار بدی را از دوستان یا اقوام خود از خارج بشنوید. احتمال دیگر این است که کسی را که دوستش دارید از دست بدهید. به هر حال دوره بعدی برای شما سخت خواهد بود.

دیدن جارو شکسته در خواب

 • جارو شکسته در خواب نماد مشاجره با یکی از عزیزان است. احتمالاً با شریک زندگی خود یا یکی از اعضای خانواده مشکل ارتباطی خواهید داشت. اگر هر دو طرف احساسات خود را کنترل نکنند، همه چیز از یک بحث بی اهمیت شروع می شود و به یک درگیری لفظی جدی تبدیل می شود.

تعبیر خواب جارو و ضربه زدن با آن

 • اگر خواب ببینید شخصی با جارو به شما ضربه می زند، بیانگر آن است که در زمان نامناسبی در مکان نامناسبی قرار خواهید گرفت. این احتمال وجود دارد که شاهد یک مشاجره شدید بین دو نفر باشید که اخیراً ملاقات کرده اید..

تعبیر خواب با جارو زدن کسی

 • این خواب به این معنی است که باید مراقب باشید که جلوی غریبه ها چه می گویید. صادق بودن با همه خوب است، اما انتقادهای بی اساس باعث بروز مشکلاتی خواهد شد. بسیار مهم است که در مورد کار زیاد صحبت نکنید، به خصوص اگر می خواهید شغل خود را حفظ کنید.

تعبیر خواب جارو را دور انداختنن

 • دور انداختن جارو در خواب به معنای استراحت است. شما اخیراً زیاد کار کرده اید و زمانی را ندارید که آن را به خودتان اختصاص دهید. شما در حال تلاش برای یافتن تعادل بین زندگی شخصی و کاری خود هستید و تاکنون موفق شده اید. خانواده و دوستان شما راضی هستند، اما شما نه. به همین دلیل، شما یک روز را برای خود اختصاص می دهید و کارهایی را که فقط از آن لذت می برید انجام می دهید. این به شما کمک می کند باتری های خود را شارژ کنید و برای چالش های جدید و آینده آماده شوید.
 • اگر در خواب دیدید که افراد دیگری جارو را دور می اندازند، به این معنی است که نباید از کسانی که دوستشان دارید به خاطر نداشتن وقت بیشتر ناراحت باشید.

تعبیر خواب جاروی جدید

 • به قول معروف، هر جارو جدیدی به خوبی جارو می شود. اما این نشان نمی دهد که همه چیز همیشه مثبت خواهد بود، و اگر در تصمیم گیری دقت لازم را نداشته باشیم، بسیار کمتر خواهد بود. پروژه های جدید شروع به کار می کنند و از نظر مالی ثبات بیشتری خواهید داشت. اما مراقب خرج کردن زیاد باشید. بعداً ممکن است پشیمان شوید که اقدامات احتیاطی مناسب را انجام نداده اید و برای فردا پس انداز نمی کنید.

تعبیر خواب جارو قدیمی

جاروهای برقی در خواب نشان دهنده مشکلات بسیاری در زندگی شما هستند.

 • بنابراین باید بسیاری از جنبه هایی را که بر عملکرد شما در محل کار تأثیر می گذارد، تغییر دهید. بنابراین زمانی که فرصت پیش آمد، باید کمی استراحت کنید و بیشتر به کاری که انجام می دهید فکر کنید و اعتماد کنید. شما باید صداقت را حفظ کنید، در غیر این صورت ممکن است به زودی شهرت خوب خود را از دست بدهید. باید مراقب رفتار خود باشید.

تعبیر خواب نشستن روی جارو

اگر در خواب دیدید که روی جارو نشسته اید، تعبیرش این است که

 • به زودی به شما خبر خوبی خواهد رسید و دوره ای پر از مثبت در انتظار شماست، پس برای لذت بردن از آن آماده شوید. فرصت‌های جدیدی در انتظارتان است و زمان آن است که هر آنچه را که می‌دانید نشان دهید.

تعبیر خواب دسته جارو

این خواب مربوط به جدایی است.

 • ممکن است در زمینه عشق یا خانواده باشد، احتمالا در زندگی شخصی دچار سو تفاهم شده اید و بهتر است هر چه زودتر این مشکل را حل کنید.

تعبیر خواب جاروی شیشه ای

 • شیشه ماده ای است که به راحتی می شکند. به همین دلیل، اگر خواب جاروی شیشه ای را ببینید، نشانه پایان یک دوره زندگی و آغاز دوره ای دیگر است. اگرچه ممکن است پس از دیدن این نماد اتفاقات خوبی بیفتد، اما به احتمال زیاد دوره دیگری از زندگی شما در راه است.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب حیاط: 17 نشانه و تعبیر دیدن حیاط در زندگی

تعبیر خواب فرش : دیدن فرش در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب شیشه: 1+40 تعبیر دیدن شیشه (شکسته) در خواب

22 تعبیر و تفسیر دیدن خواب تمیز کاری و تمیز کردناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits