دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۱ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۸ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
خواب خشخاش دیدن / تعبیر گل خشخاش در خواب چیست ؟
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب گل خشخاش دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن گل خشخاش در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب گل خشخاش

گل خشخاش در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

خواب خشخاش دیدن / تعبیر گل خشخاش در خواب چیست ؟

 • دیدن گل خشخاش در خواب نشانه مشکلات عاطفی است. شما نمی توانید با کسی که دوستش دارید، ارتباط عاطفی برقرار کنید. شاید هم می ترسید که کسی که دوستش دارید به شما خیانت کند. اگر اینطور است و به شما ثابت شد که عشقتان یک طرفه بوده، بهتر است دیگر با او ارتباطی نداشته باشید.
 • اگر هنگام خواب دیدن انواع دیگری از خشخاش را تشخیص دهید ، معنی آن متفاوت است. به عنوان مثال ، خشخاش صورتی نماد عشق ممنوع است. خشخاش نارنجی در خواب نشانه مشکلات خانوادگی است ، در حالی که خشخاش زرد نماد حسادت است. گلهای خشخاش سفید نشان می دهد که شما توسط شخصی خطرناک اغوا خواهید شد.

تعبیر خواب خشخاش و بو کردن آن

 • اگر در خواب دیدید که خشخاش را بو کردید، تعبیرش این است که سلامتی تان به خطر افتاده است. تعبیرش دیگرش این است که متوجه خطری شده اید.. به همین دلیل در زندگی به شدت مراقب و مواظب هستید و اجازه نمی دهید که بیش از حد به شما آسیب برسد. علاوه بر این دیگران را از این خطرها آگاه خواهید کرد.
 • اگر دیدید که شخصی بوی خشخاش می داد، تعبیرش این است که نگران عزیز خود هستید اما نمی توانید کاری برای کمک به او انجام دهید. احتمالا مشغله کاری باعث شده که نتوانید به اطرافتان اهمیت بدهید. بهتر است بیشتر به اطرافتان توجه کنید و قدر عزیزانتان را بدانید.

تعبیر خواب چیدن خشخاش

اگر در خواب دیدید که خشخاش میچینید:

 • تعبیرش این است که تسلیم نمی شوید و کارهایتان را با صلاح خود انجام می دهید.. شما به سختی عذرخواهی می کنید. به همین دلیل عزیزان زیادی را به خاطر لجبازی تان از دست داده اید. شما اغلب از عملکرد خود پشیمان هستید ، اما غرور به شما اجازه نمی دهد اشتباهات خود را بپذیرید.
 • اگر دیدید که دیگران مشغول چیدن خشخاش هستند تعبیرش این است که باید از بحث و گفتگو با افرادی که احساسات شما را درک نمی کنند خودداری کنید. به طور خلاصه ، وقتی می بینید شخصی در حین بحث یا گفتگو عصبی یا حتی پرخاشگرانه عمل می کند ، عقب نشینی کنید و بگذارید در یک در توهم خود زندگی کند. اگر مدام اصرار داشته باشید و آنها را متقاعد کنید که اشتباه می کنند ، فقط وقتتان را تلف می کنید.

تعبیر خواب کاشت خشخاش

 • تعبیر کاشتن خشخاش در خواب نشان می دهد که
 • باید برای ایده های خود برنامه ریزی کنید. از این طرف می خواهید کاری انجام بدهید و از طرف دیگر مردد هستید و نمی دانید کاری که واقعا میکنید درست است یا خیر. سعی کنید همه شرایط را تجزیه و تحلیل کنید و در صورت لزوم از شخصی که به او اعتماد دارید مشاوره بگیرید. ترس خوب است اما نباید زندگی شما را مختل کند.
 • اگر دیدید که دیگران خشخاش میکارند تعبیرش این است که به زودی یک پیشنهاد تجاری وسوسه انگیز خواهید گرفت. با این حال ، به نظر می رسد همه چیز در واقعیت بیش از حد خوب است ، به همین دلیل شک کرده اید و می خواهید آن را رد کنید. شاید تصور می کنید که نباید دست به کاری بزنید که درباره آن شک دارید.

تعبیر خواب تیغ زدن خشخاش

 • اگر در خواب دیدید که خشخاش برداشت میکردید، تعبیرش این است که وقت و انرژی زیادی را صرف چیزی کرده اید ، اما نتایج خوبی به دست نیاورده اید. شما اغلب به راحتی تسلیم می شوید و توجه خود را به چیز دیگری اختصاص دهید. با این حال دست نمی کشید و اجازه نمی دهید که زمانتان تلف شود.
 • تعبیر خواب برش روی خشاش: از کار خود لذت می برید. شما دست به کاری میزنید که که سختی زیادی دارد اما لذت بخش است و از انجام آن لذت می برید. سرانجام معنای یک جمله را خواهید فهمید . وقتی کاری را که دوست دارید انجام می دهید ، احساس نمی کنید کار می کنید.
 • اگر دیدید که شخص دیگری خشخاش را برش میزد، تعبیرش این است که به دوستتان حسادت میکنید. شما سخت کوش هستید و سعی می کنید دست به کارهای مهم بزنید اما دوستتان همیشه از شما جلوتر است و بهتر از وقت خود استفاده می کند.

تعبیر خواب خرید و فروش خشخاش

 • تعبیر خریدن خشخاش این است که باید از امور مالی خود مراقبت کنید. شما اخیراً بدون داشتن هیچ برنامه و ایده ای وقت خود را به بطالت میگذرانید. ممکن است در حال حاضر پول کافی داشته باشید ، اما باید به آینده نیز فکر کنید. اکنون پس انداز کنید تا بعداً به مشکل جدی نخورید.
 • فروش خشخاش در خواب نشانه این است که می خواهید یک شبه به موفقیت بزرگی دست پیدا کنید. شما می شنوید که مردم به لطف ایده خوب تجاری روزانه ثروتمند می شوند . با این حال ، همه چیز به همین سادگی نیست. شما باید برای زنده ماندن کار کنید تا زمانی که به یک چیز اصلی و بزرگ برسید.

تعبیر خواب دزدیدن خشخاش

 • سرقت خشخاش در خواب به معنای از دست دادن هویت است زیرا می خواهید شخصی از شما خوشش بیاید. شما به دلیل آن شخص سبک خود ، روش گفتگو و حتی طرز فکر خود را تغییر داده اید و شخصیتی کاملاً جدید خلق کرده اید که در واقع وجود ندارد.. بهتر است با خود صادق باشید و خود واقعی تان را به دیگران نشان دهید.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران خشخاش را می دزدند تعبیرش این است که دروغی را کشف خواهید کرد. شخصی به شما دروغ خواهد گفت و شما قادر نخواهید بود سکوت کنید اما صریحاً به او بگویید که آنچه می گویند درست نیست. احتمالاً با عمل خود افراد زیادی را شوکه خواهید کرد زیرا شخصی که شما را به دروغگویی متهم می کند شهرت خوبی دارد. تا زمانی که برای آشکار شدن حقیقت مبارزه می کنید ، به آن ها اهمیت نخواهد داد.

تعبیر خواب مزرعه خشخاش

دیدن مزرعه ای پر از خشخاش در خواب نشان دهنده بهبود وضعیت مالی شما است.

 • شاید شما یا یکی از اعضای خانواده خود شروع به کسب درآمد بیشتر کنید یا چیزی را به ارث ببرید. به هر حال ، سرانجام حداقل وقتی صحبت از پول می شود ، می توانید آرام باشید.

تعبیر خواب دانه خشخاش

دانه های خشخاش در خواب نشانه این است که شما از توانایی بالقوه خود به اندازه کافی استفاده نمی کنید. شما فردی هستید که مهارت ها و ویژگی های بی شماری دارید ، اما نمی خواهید به آنها نشان دهید. اگر از زندگی شخصی و کاری خود راضی باشید کاملاً خوب است. با این حال گاهی از بعضی چیزها و بعضی تصمیمات پشیمان هستید و می خواهی جبران کنید.

تعبیر خواب خوردن خشخاش

تعبیر خوردن خشخاش این است که

 • چیزی را که برایتان خیلی مهم است با کسی در میان می گذارید. شما به همه اعتماد می کنید و دوستان زیادی دارید.
 • اگر دیدید که دیگران خشخاش می خورند تعبیرش این است که با کسی دوست می شوید که به شدت اجتماعی است و دوست دارد با دیگران در رابطه باشد. شما از این موضوع ناراحتید و دوست دارید او را تنها برای خود نگه دارید. اما یادتان باشد که عشق اجباری نیست و هر کس شما را بخواهد به سمت شما خواهد آمد..


تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب گل: 70 تعبیر دیدن خواب گل (مصنوعی و طبیعی)

تعبیر خواب گل و لای : ۲۸ نشانه و تفسیر دیدن گل و لای در خواب

گل بابونه در خواب : 21 نشانه و تعبیر خواب دیدن بابونه

تعبیر خواب پیچک: 14 تفسیر و تعبیر دیدن گل پیچک در خواب

تعبیر خواب گل رز : ۳۲ نشانه و تفسیر دیدن گل رز در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits