مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۳ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۶ مارس ۲۰۲۳ میلادی
تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها!
11
سریال همسایه ها محصول سال 1380 به کارگردانی «محمد حسین لطیفی» و نویسندگی «حسین پاکدل» می باشد که اولین بار از شبکه سه سیما پخش شد.

ساکنان آپارتمانی در همسایگی با هم در خانه آقای «فردوس» مقیم هستند و روزهای تلخ و شیرینی را از سر می گذرانند.خانواده ها و همسایه های مهربان و همدلی که در نهایت هم فکری و هم کاری، برای بر طرف کردن مشکلات یکدیگر تلاش می کنند …

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

علی نصیریان متولد 15 بهمن 1313 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.دیپلمه هنرستان هنرپیشگی که با الگوی درسی کنسرواتوار هنرهای دراماتیک پاریس در ایران دایر شده بود می باشد که از 16 سالگی با تئاتر شروع کرد.سال 1348 با فیلم «گاو» جلوی دوربین رفت و با سریال میوه ممنوعه به شهرت رسید و می گوید اهل مرزکشی نیست و کتاب همدش می باشد.

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

امین حیایی متولد 19 خرداد 1349 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.تا دیپلم ریاضی فیزیک مدرک دارد و دانشجوی انصرافی رشته کامپیوتر بوده که با تئاتر فعالیت خود را شروع کرد سال 72 با سریال آپارتمان اولین بار جلوی دوربین رفت و با سریال همسایه ها به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

حسین پناهی متولد 6 شهریور 1335 در روستای دژکوه، بازیگر است.فارغ التحصیل دروس حوزه در مدرسه آیت الله گلپایگانی در قم بود که سال 1361 با تئاتر وارد عرصه بازیگری شد و با سریال آژانس دوستی در سال 1380 به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

رامین پرچمی متولد 27 شهریور 1352 در لاهیجان، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد سال 1374 با سریال «در پناه تو» جلوی دوربین رفت و به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

محمدرضا شریفی نیا متولد 25 خرداد 1334 در تهران، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته تربیت بدنی بوده که ابتدا فعالیت خود را با نوشتن و ادبیات کودک شروع کرد و سال 1370 در 36 سالگی اولین بار در سریال امام علی جلوی دوربین رفت و به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

گوهر خیراندیش متولد 1 شهریور 1333 در شیراز، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشگاه تهران بوده که اولین بار در سال 1349 وقتی تنها 13 سال داشت در نمایش «عروس» حاضر شد وسال 1364 با سریال «آئینه» وارد قاب تلویزیون شد و با فیلم بانو به شهرت رسید و در 18 سالگی با جمشید اسماعیل خانی ازدواج کرد.

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

کیهان ملکی متولد 2 شهریور 1347 در تهران، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه آزاد بوده و سال 1372 با فیلم آرزوی بزرگ جلوی دوربین رفت و با سریال همسایه ها به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

کمند امیرسلیمانی متولد 16 خرداد 1352 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد می باشد و سپس اولین بار در سال 1357 وقتی 5 ساله بود در سریال «هزار دستان» جلوی دوربین رفت.

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

عاطفه رضوی متولد 15 اسفند 1347 در تهران ، بازیگر و چهره پرداز است.دوره دیده گریم زیر نظر عبدالله اسکندری در سال 1365 می باشد که از 19 سالگی با سریال آنسوی آتش جلوی دوربین رفت و با سریال همسایه ها شناخته شد.

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

فلورا سام متولد 12 آبان 1344 در شیراز ، نویسنده و بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه تهران می باشد که سال 1369 در 25 سالگی با سریال مهر و ماه جلوی دوربین رفت و با همین سریال به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال همسایه ها

محسن قاضی مرادی متولد 11 شهریور 1320 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل مدرسه عالی مدیریت تهران می باشد که سال 1351 با فیلم حسن سیاه جلوی دوربین رفت و به موسیقی سنتی و سفر علاقه مند بود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (11 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است