دلگرم
امروز: جمعه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۳ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۳۱ مه ۲۰۲۴ میلادی
رفتار سه دختر و همسر سابق بورس ویلیس بعد از فهمیدن بیماری او !
21
دمی مور با به اشتراک گذاشتن تصاویری زیبا از خانواده‌ و همسر سابقش در جشن تولد 68 سالگی اش، از همسر سابقش بروس ویلیس تقدیر کرد.

دمی مور با وجود اینکه از بورس جدا شده است ولی بعد از اینکه فهمیدن او دچار بیماری شده است در کنار او ماند و از او مراقبت میکند.

دمی مور/بروس ویلیس

بروس ویلیس روز یکشنبه تولد 68 سالگی خود را در کنار خانواده و دوستان خود جشن گرفت.اخیراً تشخیص داده شد که ویلیس مبتلا به زوال عقل فرونتوتمپورال است.

دمی مور/بروس ویلیس

سال سختی برای بروس ویلیس، ستاره فیلم «جان سخت» بود، پس از تشخیص زوال عقل پیشانی گیجگاهی، وضعیتی که می تواند بر رفتار، گفتار و زبان فرد تأثیر بگذارد. او زمانی که در مارس 2022 در ابتدا تشخیص بیماری برای او داده شد، از بازیگری بازنشسته شد.اما ویلیس برای تولد 68 سالگی خود در روز یکشنبه که با خانواده اش در خانه جشن گرفت، روحیه خوبی داشت.

دمی مور/بروس ویلیس

این ستاره توسط همسرش، اما همینینگ ویلیس، و همسر سابقش دمی مور تولدش را جشن گرفت.

دمی مور/بروس ویلیس

مور نوشت: تولدت مبارک، BW! خیلی خوشحالم که می توانیم امروز تولد شما را جشن بگیریم. شما را دوست داریم و خانواده خود را دوست داریم. از همه برای عشق و آرزوهای گرم متشکرم .مور و ویلیس از سال 1987 تا 2000 ازدواج کردند و قبل از جدایی در سال 1998 سه دختر داشتند، اما مشخص است که آنها هنوز دوستان صمیمی هستند.

دمی مور/بروس ویلیس

همسر این بازیگر همچنین در مورد اینکه چگونه یک روز جشن می تواند تلخ و شیرین باشد صادق بود، اما او از حمایت خانواده از زمان تشخیص ویلیس سپاسگزار است.همینینگ ویلیس در اینستاگرام گفت : امروز یکی از آن روزهای احساس غم و اندوه است. اما نکته مهم این است که من بسیار خوش شانس هستم که گرما و عشق شما را که به همسرم و خانواده ما معطوف شده است احساس می کنم. من پیام های شما را می بینم. استوری هایتان را که به اشتراک می گذارید، و تنها چیزی که می توانم بگویم این است که از شما تشکر می کنم.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (21 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits