دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
بیوگرافی و زندگی شخصی سینا مطلبی همسر فرناز قاضی زاده
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
حواشی ، زندگی شخصی و عکسهای اینستاگرام سینا مطلبی و همسرش فرناز قاضی زاده

زندگی خصوصی سینا مطلبی

سینا مطلبی (زادهٔ ۱ اردیبهشت ۱۳۵۲، تهران) روزنامه نگار، وبلاگ نویس و از سردبیران شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی پسر سعید مطلبی فیلمنامه‌نویس سریال ستایش است. او هم چنین همسر فرناز قاضی‌زاده می‌باشد این دو در سال ۱۳۷۸ در روزنامه نشاط آشنا شدند و در مهر ۱۳۸۰ ازدواج کردند. حاصل این ازدواج، مانی، پسر آنهاست که در شهریور سال ۱۳۸۱ به دنیا آمد.

ازدواج و همسر سینا مطلبی

همسر سینا مطلبی فرناز قاضی زاده در هفته‌نامه خانه (موسسه روزنامه‌نگاران جوان)، روزنامه ایرانیان، روزنامه زن، روزنامه نشاط، مجموعه مطبوعاتی جامعه روز، روزنامه آفتاب امروز، روزنامه هم میهن، هفته نامه تماشاگران، مجله سیلیکون، هفته نامه روزنامه حیات نو، خبرگزاری میراث فرهنگی ایران (CHN) و روزنامه یاس نو فعالیت داشته است.

دکتر همایون خیری - ناناز خبرنگار بی بی سی - ساناز قاضی زاده ویکی پدیا - امیرحسین قاضی زاده منوتو

قاضی زاده در سال ۱۳۷۹ حتی در صدا و سیما نیز به ‌عنوان مجری در یک برنامه علمی به نام کاوش فعالیت کرد.

این دو در سال ۱۳۷۸ در روزنامه نشاط آشنا شدند و در مهر ۱۳۸۰ ازدواج کردند حاصل این ازدواج، مانی، پسر آنهاست که در شهریور سال ۱۳۸۱ به دنیا آمد.

پس از خروج از ایران و اقامت در انگلیس، در سال ۲۰۰۵ میلادی، فرناز قاضی زاده به همراه مسعود بهنود، نوشابه امیری، هوشنگ اسدی و حسین باستانی، عضو گروه اولیه بود که روزنامه اینترنتی “روزآنلاین” را راه‌اندازی کردند و برای مدتی هم در آن کار کرد. در فوریه ۲۰۰۵، فرناز قاضی زاده به استخدام رادیو بی بی سی فارسی درآمد.

وی در مورد فرزندش میگوید: «مسئله این نیست که من نمی‌خوام بچه‌ام مذهبی بار بیاد، من دلم نمی‌خواد مانی در اون شرایطی بزرگ بشه که من بزرگ شدم، بیزارم از هر پروپاگاندایی به نفع هر مذهبی.»

در سال 1382، بعد از بازداشت همسرش سینا مطلبی و بازداشت کوتاه مدتش، به همراه او ابتدا به بلژیک و سپس به هلند رفت و بعد از اخذ پناهندگی، در کنار هوشنگ اسدی، نوشابه امیری، ابراهیم نبوی، حسین باستانی و مسعود بهنود و سعید رضوی فقیه هسته اولیه وبسایت «روزآنلاین» را با بودجه مصوب پارلمان هلند و حمایت مادی و فنی بنیاد «هیفوس» تشکیل دادند.

قاضی زاده در اینباره میگوید: در ماه‌ های آخر سال اول خروجم از ایران، وقتی ماجرای تصویب بودجه‌ای از طرف هلند برای ساختن تلویزیونی فارسی مطرح شد، ذوق زدگیم را نمی‌توانستم پنهان کنم. بگذریم که آن طرح هیچ وقت اجرایی نشد و درنهایت، روزآنلاین و طرح‌ها و پروژه‌های مشابه جایش را گرفت.»

آشنایی و همکاری نزدیک‌تر او و همسرش با مسعود بهنود، که از زمان روزنامه‌های گروه جامعه روز در ایران شروع شده بود، آغاز شد:

«این شانس بزرگی بود که دو روزنامه‌نگار برجسته، (نوشابه امیری و مسعود بهنود) متن‌ها را پیش از انتشار می‌خواندند. گرچه همیشه از اینکه در مطلبم دست ببرند، ناراحت می‌شدم، اما باید اعتراف کنم، چیزهایی که یاد گرفتم در سال‌های بعد بسیار به دردم خورد.»

رقص فرناز قاضی زاده - چرا فرناز قاضی زاده در بی بی سی نیست - سام فرزانه کیست ویکی پدیا - زیباترین مجری زن بی بی سی فارسی

بیوگرافی و زندگی خصوصی فرناز قاضی زاده

بیوگرافی و عکس جدید از اینستاگرام فرناز رهنما

بیوگرافی رامین عزیزی فر پرستار فداکار + عکس

بیوگرافی سپیده خداوردی + عکساین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !