دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
بیوگرافی و زندگی خصوصی فرناز قاضی زاده
7
زمان مطالعه: 3 دقیقه
فرناز قاضی زاده گوینده اخبار بخش های خبری مختلف در تلویزیون بی بی سی فارسی و همچنین مجری برنامه "دیدبان” در این شبکه است؛ متولد آذر ۱۳۵۳ در تهران است.

زندگی شخصی و بیوگرافی فرناز قاضی زاده

فرناز قاضی زاده در هفته‌نامه خانه (موسسه روزنامه‌نگاران جوان)، روزنامه ایرانیان، روزنامه زن، روزنامه نشاط، مجموعه مطبوعاتی جامعه روز، روزنامه آفتاب امروز، روزنامه هم میهن، هفته نامه تماشاگران، مجله سیلیکون، هفته نامه روزنامه حیات نو، خبرگزاری میراث فرهنگی ایران (CHN) و روزنامه یاس نو فعالیت داشته است.

قاضی زاده در سال ۱۳۷۹ حتی در صدا و سیما نیز به ‌عنوان مجری در یک برنامه علمی به نام کاوش فعالیت کرد.

فرناز قاضی‌ زاده همسر سینا مطلبی

این دو در سال ۱۳۷۸ در روزنامه نشاط آشنا شدند و در مهر ۱۳۸۰ ازدواج کردند حاصل این ازدواج، مانی، پسر آنهاست که در شهریور سال ۱۳۸۱ به دنیا آمد.

پس از خروج از ایران و اقامت در انگلیس، در سال ۲۰۰۵ میلادی، فرناز قاضی زاده به همراه مسعود بهنود، نوشابه امیری، هوشنگ اسدی و حسین باستانی، عضو گروه اولیه بود که روزنامه اینترنتی “روزآنلاین” را راه‌اندازی کردند و برای مدتی هم در آن کار کرد. در فوریه ۲۰۰۵، فرناز قاضی زاده به استخدام رادیو بی بی سی فارسی درآمد.

بیوگرافی سینا مطلبی - برنامه کاوش با اجرای فرناز قاضی زاده - سینا مطلبی عکس - سوتی های فرناز قاضی زاده

وی در مورد فرزندش میگوید: «مسئله این نیست که من نمی‌خوام بچه‌ام مذهبی بار بیاد، من دلم نمی‌خواد مانی در اون شرایطی بزرگ بشه که من بزرگ شدم، بیزارم از هر پروپاگاندایی به نفع هر مذهبی.»

در سال 1382، بعد از بازداشت همسرش سینا مطلبی و بازداشت کوتاه مدتش، به همراه او ابتدا به بلژیک و سپس به هلند رفت و بعد از اخذ پناهندگی، در کنار هوشنگ اسدی، نوشابه امیری، ابراهیم نبوی، حسین باستانی و مسعود بهنود و سعید رضوی فقیه هسته اولیه وبسایت «روزآنلاین» را با بودجه مصوب پارلمان هلند و حمایت مادی و فنی بنیاد «هیفوس» تشکیل دادند.

قاضی زاده در اینباره میگوید: در ماه‌ های آخر سال اول خروجم از ایران، وقتی ماجرای تصویب بودجه‌ای از طرف هلند برای ساختن تلویزیونی فارسی مطرح شد، ذوق زدگیم را نمی‌توانستم پنهان کنم. بگذریم که آن طرح هیچ وقت اجرایی نشد و درنهایت، روزآنلاین و طرح‌ها و پروژه‌های مشابه جایش را گرفت.»

آشنایی و همکاری نزدیک‌تر او و همسرش با مسعود بهنود، که از زمان روزنامه‌های گروه جامعه روز در ایران شروع شده بود، آغاز شد:

«این شانس بزرگی بود که دو روزنامه‌نگار برجسته، (نوشابه امیری و مسعود بهنود) متن‌ها را پیش از انتشار می‌خواندند. گرچه همیشه از اینکه در مطلبم دست ببرند، ناراحت می‌شدم، اما باید اعتراف کنم، چیزهایی که یاد گرفتم در سال‌های بعد بسیار به دردم خورد.»

بیوگرافی فرناز قاضی زاده و همسر و فرزندش

ساناز قاضی زاده خواهر فرناز قاضی زاده

ساناز قاضی زاده متولده دهه 60 در تهران، خبرنگار و مجری است. فارغ التحصیل لیسانس رشته دیجیتال مدیا از دانشگاه متروپولیتن لندن می باشد، او خواهر کوچکتر فرناز قاضی زاده مجری شبکه بی بی سی فارسی است، ساناز در حال حاضر مجری شبکه من و تو می باشد و چندی است به دلیل بیماری دچار ریزش مو شده است.

رقص فرناز قاضی زاده - علت لاغر شدن فرناز قاضی زاده - پونه قدوسی روابط نامشروع فرناز قاضی زاده - ساناز قاضی زاده ویکی پدیا

شادی اسداللهی: بیوگرافی و زندگی خصوصی شادی اسداللهی مجری

بیوگرافی پیمان قاسمخانی و همسرش میترا ابراهیمی

بیوگرافی امینه گولشه همسر مسعود اوزیل + عکساین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (7 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits