alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۰۱ شوّال ۱۴۴۲ قمری و ۱۴ مه ۲۰۲۱ میلادی
هدیه ایرانسل به مناسبت ماه رمضان 1400 اعلام شد !
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هدیه ایرانسل در ماه رمضان 1400 ، در ماه مبارک رمضان ۱۴۴۲ هجری قمری، تمامی مشترکان ایرانسل می‌توانند از پیشنهادهای ویژۀ بهره‌مند شوند .

هدایای ایرانسل در ماه رمضان 1400

هدیه ایرانسل به مناسبت ماه رمضان 1400 طبق روال گذشته اپراتور ایرانسل برای ماه مبارک رمضان هدایایی نظیر بسته مکالمه و یا اینترنت هدیه ایرانسل در نظر گرفت و مشتریان این اپراتور میتوانند هدیه ایرانسل ویژه ماه رمضان 1400 را دریافت کنند.

اینترنت و مکالمه رایگان ایرانسل در ماه رمضان 1400

نحوه دریافت هدیه ماه رمضان 1400 ایرانسل

در ماه مبارک رمضان ۱۴۴۲ هجری قمری، تمامی مشترکان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران می‌توانند از پیشنهادهای ویژۀ :

  • «هر چهار دقیقه مکالمه ایرانسلی، چهل دقیقه رایگان»
  • «بستۀ هدیۀ مکالمۀ سحرگاهی»
  • «بستۀ هدیۀ دو گیگابایت اینترنت داخلی ویژه شب‌های قدر»

بهره‌مند شوند و محتواهای ویژۀ اپلیکیشن «لنز» را با اشتراک رایگان تماشا کنند.

بر این اساس، تمامی مشترکان ایرانسل، از ابتدا تا پایان ماه مبارک رمضان، مطابق با ۲۵ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰، می‌توانند به ازای هر چهار دقیقه مکالمۀ ایرانسلی، چهل دقیقۀ بعدی آن تماس را رایگان گفت‌وگو کنند.

این طرح هدیۀ مکالمه، با شماره‌گیری کد #۲*۱*۴۴۴۴* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من فعال می‌شود. با فعال‌سازی این طرح، پس از ۴ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۴۰ دقیقه بعدی مکالمه‌ رایگان خواهد بود.

همچنین در تمام سحرگاه‌های ماه مبارک رمضان 1400 ، از ساعت ۴ تا ۶ بامداد، تمامی بسته‌های مکالمۀ ساعتی ایرانسل برای مشترکان دائمی و اعتباری رایگان خواهند بود.

این بسته‌ها به مکالمۀ درون‌شبکه‌ای اختصاص و با شماره‌گیری کد #۱*۱*۴۴۴۴* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، قابلیت انتخاب و فعال‌سازی دارند.

علاوه بر طرح‌های هدیۀ مکالمه، تمام مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند از ۱۱ تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه و همزمان با شب‌های قدر، با شماره‌گیری کد #۵* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، یک بستۀ هدیۀ ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی دریافت کنند. اعتبار این بسته تا پایان همان روز است و هر کاربر یک بار فرصت دریافت این هدیه را در این بازۀ زمانی دارد.

همچنین همزمان با آغاز رمضان‌المبارک ۱۴۴۲ هجری قمری، تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل برای کاربران و مخاطبان خود، برنامه‌های ویژه‌ای را با اشتراک رایگان تدارک دیده است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits