تاریخ دقیق جشن نیکوکاری در تقویم سال ۹۸ چه روزی است ؟

۲,۸۵۶
۱۱
۰
دوشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۵۹
در آستانه بهار جوانه ها به عشق جشن نیکوکاری سر از زمین برمی دارند. "جشن نیکوکاری" رویدادی است که هر ساله در نیمه دوم اسفندماه و در آستانه سال نو، با هدف نهادینه کردن سنت حسنه احسان و نیکوکاری برگذار می گردد. با ما در دلگرم همراه شوید تا در مورد این روز بیشتر بدانیم .
تاریخ دقیق جشن نیکوکاری در تقویم سال ۹۸ چه روزی است ؟

جشن نیکو کاری

"جشن نیکوکاری" رویدادی است که هر ساله در نیمه دوم اسفندماه و در آستانه سال نو، با هدف نهادینه کردن سنت حسنه احسان و نیکوکاری، بسیج منابع عمومی کشور در تأمین مایحتاج خانواده‌های نیازمند و کمک به تحکیم بنیان خانواده‌های محرومان با جمع‌آوری هدایا و کمک‌های مردمی و سپس توزیع آنها در میان محرومان کشورمان اجرا می‌شود.

ایرانیان نیکوکار در برابر نیازها، مشکلات و گرفتاری‌های هموطنان خود نه تنها احساس بی‌تفاوتی نمی‌کنند، بلکه برخود لازم می‌دانند که در اینگونه موارد به یاری آنها بشتابند.

همه ساله در آستانه حلول بهار رسم بر این است که مردم علاوه بر تغییر و تحول در وضع زندگی و ظواهر خود و خانه تکانی و خرید میوه و شیرینی و تهیه لباس و پوشاک نو برای خود و فرزندان، رسیدگی به امور محرومان و مستضعفان که از توانایی مالی لازم برای اینگونه امور را ندارند فراموش نکرده و آنها را در شادی خود شریک می‌کنند.

تاریخ دقیق جشن نیکوکاری سال ۱۳۹۸

۱۴ اسفند ۱۳۹۸

4 March 2020

9 رجب ١٤٤١

در آستانه بهار جوانه ها به عشق جشن نیکوکاری سر از زمین برمی دارند.

دلگرم این روز را به تمام نیکوکاران عزیز تبریک می گوید.

separator line

جدیدترین و کامل ترین پیامهای جشن نیکوکاری

شعر روز نیکوکاری | گلچینی از اشعار زیبا در مورد روز نیکوکاری


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(11 امتیاز , میانگین: 4.9 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم