دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
برکات و اعمال ماه ربیع الاول
1
زمان مطالعه: 4 دقیقه
ماه "ربیع الاول" همانگونه كه از اسم آن پیداست بهار ماه ها مى باشد؛ به جهت اینكه آثار رحمت خداوند در آن هویداست . در این ماه ذخایر بركات خداوند و نورهاى زیبایى او بر زمین فرود آمده است ....

ماه "ربیع الاول" همانگونه كه از اسم آن پیداست بهار ماه ها مى باشد؛ به جهت اینكه آثار رحمت خداوند در آن هویداست . در این ماه ذخایر بركات خداوند و نورهاى زیبایى او بر زمین فرود آمده است . زیرا میلاد رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم ) در این ماه است و مى توان ادعا كرد از اول آفرینش ‍ زمین رحمتى مانند آن به خود ندیده است .

برکات و اعمال ماه ربیع الاول برکات و اعمال ماه ربیع الاول
فال پنج شنبه سی ام خرداد ماه سال 1392

نام ماه

سمبل ماه

خوب است كه كمي شاد باشيد و روز خوبي را آغاز كنيد اما خودتان را به خاطر مشكلات اخير مقصر ندانيد. اگر يك نفر پيشنهاد جالبي داشت بد نيست كه آن را بپذيريد.

فروردين

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

مسائل مالی و کاری شرایط بهتری دارند اما باز هم به حمایت دوستان تان نیاز دارید به خصوص اگر فرصتی برای ورزش کردن یا به مهمانی رفتن دارید حتماً از آن استفاده کنید زیرا به شما آرامش می دهد.

ارديبهشت

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

شايد حوصله نداشته باشيد كه ببينيد كه كاري كه انجام مي دهيد از نظر وقت صرف كردن و انرژي بودن منطقي است يا نه، اما اگر چنين كاري را نكنيد و اين موضوع را بررسي نكنيد در خطر اين مسئله هستيد كه در رابطه با فرصت ها خطا كنيد و درآمدتان را خرج كنيد كه اين خودش ناراحت كننده است.

خرداد

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

عطارد به برج سرطان می رود و اگر دیروز دعوا کرده اید امروز نتیجه اش را می بینید.خودتان را به جای همسرتان بگذارید،آنها که نمی دانند در ذهن شما چه می گذرد بنابراین در تصمیمی که گرفته اید کنجکاوی می کنند.

تير

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

در برخورد با ديگران بسيار شفاف و رك هستيد اما امروز حالت عجيبي داريد و زياد طول نمي كشد كه احساس آزردگي مي كنيد. در صورتي كه چيزي يا شخصي، موجب ناراحتي شما شود، به سرعت يك جرقه، به جر و بحث منجر خواهد شد. سعي كنيد از مسائل كوچك دوري كنيد و فقط در خصوص مسائل اصلي حساسيت نشان بدهيد!

مرداد

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

امروز عطارد به برج سرطان می رود.دوستان نقش مهمی در زندگی تان دارند.می توانید کار و تفریح را با هم ترکیب کنید.می توانید شخص مهمی تاثیرگذار باشید.سعی کنید در خوردن افراط نکنید.

شهريور

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

برو،برو هیچ جای ایستی برای شما نیست چرا که شما با عجله پر شده اید و تصمیم گرفته اید نهایت سعی خود را در مواجه شدن با کارها انجام دهید.شما امروز با سرعتی بسیار زیاد برنامه ریزی شده اید و برای دیگران هم پایی با شما بسیار مشکل است.متاسفانه این که دیگران بخواهند شما را کمی آرامتر کنند بی طاقت خواهند کرد ولی به خاطر بسپارید که در این زمینه آنها کاری از پیش نخواهند برد.در این زمان شما مصم تر از هر کس دیگری هستید.

مهر

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

در موقعیت فوق العاده ای هستید و می توانید به خوبی مذاکره کنید و از دیگران موفق تر باشید.سعی کنید از قدرت تان استفاده کنید و همان طور که به خودتان قدرت دارید بر دیگران هم داشته باشید.

آبان

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

امروز بودنبا دوستان دنيا را زيباتر مي سازد و شما بسيار در حضور ديگران شادتر خواهيد بود تا اين كه تنها بمانيد. امروز در ضمن خيلي صميمي و بخشنده هستيد و اگر كسي كاري مي كند كه طبق سليقه و رضايت شما نيست آن را ناديده مي گيريد.

آذر

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

عطارد امروز به علامت مخالف شما،‌برج سرطان مي رود. امروز بايد حرف هايتان را رك و راست بزنيد. لازم نيست براي روبه رو شدن با مسائل خودتان را اذيت كنيد. هر چه قدر كه بتوانيد كافي است. شما با وجود مخالفت ها، هر كاري كه توانستيد براي نگه داشتن يك رابطه دوستي انجام داده ايد. حالا بايد تصميم بگيريد كه تمامش كنيد.

دي

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

ما اغلب در زندگی با مشکلاتی زیادی روبرو می شویم زیرا نمی توانیم با دیگران رابطه خوبی برقرار کنیم اما امروز در این مورد هیچ مشکلی نخواهید داشت و ابراز احساسات از همیشه برایتان راحت تر است . اگر در حال حاضر شخصی در زندگی تان نیست همچنان از معاشرت با دوستان و افراد مورد علاقه تان لذت خواهید برد.

بهمن

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

حرکت عطارد به داخل سرطان باید شما را بیشتر دلگرم کند که عقاید منحصر به فردتان را بیان کنید. بنابراین کمرو نباشید و بدانید حرفهای شما حداقل روی یک نفر هم که شده اثر می گذارد.

اسفند

برکات و اعمال ماه ربیع الاول

این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

  ۱ دیدگاه

  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

  ساناز | ۴ سال پیش
  سلام خانم دکتر ببخشید من امروز در اول ۵ هفته بارداری هستم و دل درد خفیفی زیر دلم احساس میکنم که موقع استراحت برطرف میشه و لکه بینی هم ندارم به نظرتون مشکل ایجاد نمیکنه
  0
  0
  
  hits