دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۲۱ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۸ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
سوره‌ های مجرب برای زیبایی جنین و فرزند

مجربترین دعاها جهت زیبایی صورت و سیرت جنین و فرزند

سوره‌ های مجرب برای زیبایی جنین و فرزند
42
زمان مطالعه: 5 دقیقه
از دیدگاه اسلام زیبایی به زیبایی مادّی و زیبایی معنوی تقسیم شده و زیبایی معنوی چهره، به وسیله امور معنوی مانند نماز به دست آمده، اما زیبایی مادی و ظاهری چهره، به صورت طبیعی به وسیله امور مادی به دست می آید.

برای زیبایی جنین چه دعایی بخوانیم

سوره‌ های مجرب برای زیبایی جنین و فرزند را در این مقاله از دلگرم برای شما عزیزان قرار دادیم. سوره های قرآنی بسیار قوی و تضمینی و مجرب برای زیبا شدن چهره جنین و بچه در شکم مادر. این سوره از قوی ترین و مجرب ترین سوره های قرآنی مخصوص زیبایی چهره جنین می باشد …

آیا ذکری برای زیبایی چهره جنین وجود دارد؟

بهترین کار برای زیبا شدن فرزند ابتدا خواستن فرزندی با روحی زیبا از خداوند است بعد به قول قدیمی ها نوزادانی که بعد از اتمام عادت ماهیانه خانمها بدنیا می‌ایند(یعنی اگر بعد از اتمام دوره ماهیانه نزدیکی صورت بگیرد که پزشکان متخصص به آن به آن روزهای ۱۴ تا ۱۸ می‌گویندکه شانس بارداری هم در این روزها بالاتر است) به مراتب زیباتر از نوزادانی هستند که در روزهایی که به دوره قاعدگی بعدی نزدیک می‌شوید نطفه‌شان تشکیل شده باشد.

به زبان ساده تر در هفته ای که بعد از آن شما عادت ماهیانه خواهید داشت رحم در حالتی است که خود را برای بازسازی آماده می‌کند.

پس می‌بینیم حرف قدیمی ها با علم جدید و عقل سلیم پاسخ شما را دادند. در ضمن من خودم از این فرمول استفاده کردم نتیجه گرفتم. امیدوارم همه فرزندانی با روحی زیبا و تنی سالم داشته باشند.

 • طبق احادیث اسلام در زمان بارداری برای زیبا شدن کودک سیب و به مصرف کنید خصوصاً در شب تشکیل نطفه و برای باهوش شدن کودک، کُندُر بخورید که از مقدار کم شروع کنید و به مرور مصرف آنرا به روزی یک تکه کوچک برسانید.
 • مادرانی که افت فشارخون دارند و فشار آنها زیر۱۲ می باشدآنها بطور خودکار عصبی هستند و چهره آنها کدر و پوستاشان صافی لازم را ندارد و بر جنین نیز تأثیر منفی دارد.
 • انار، آلبالو، گوشت نرکباب شده، سبزی خوردن ،سیب درختی ،باقلا و نخود خون ساز،کلسیم دارهمچنین دارای ویتامین ب هستندکه سبب خوش خلقی،تأمین کلسیم و پیشگیری از نرمی استخوان میشوند و درمجموع سبب زیبائی مادر و نوزادمیشوند.
 • برای این که فرزندانتان رنگ و روی خوبی داشته باشد و کبدش هم سلامت باشد در هنگام آبستنی(سه ماهه ی اول) به سراغ دوستان کبد بروید بهترین دوست کبد ، روغن زیتون است .
 • غیر از روغن زیتون ، روغن ماهی ، کره ، روغنهای نباتی ، خیار ، کاهو ، کاسنی ، هویج زرشک ، عناب و نعنای دم کرده برای خوش آب و رنگ شدن نوزاد فوق العاده موثر است .خوردن میوه و سبزی هایی که ویتامین ث دارند در رنگ طفل موثر است و آنان را زیبا می کند .

سوره‌هایی مجرب که باعث زیبایی جنین می‌شوند

بر اساس روایات خواندن سوره توحید در بارداری مخصوصاً در ماه ۲ تأثیر زیادی بر زیبایی جنین دارد،در ماه دوم حاملگی چهره جنین شکل می‌گیرد، به همین خاطر این ماه برای خواندن سوره توحید مناسب است.

تأثیر سوره یوسف بر زیبایی جنین

در جایی دیگر روایت شده در نیمه هر ماه عربی که ماه بدر است شوهر سوره یوسف را بر شکم همسرش بخواند تا به امید خدا فرزند زیبایی به دنیا بیاورند.

خواندن نماز شب توسط مادر باردار تأثیر زیادی در زیبایی جنین و فرزند دارد. قبل بارداری و پیش از نزدیکی برای زیبایی فرزند و جنین سوره یاسین را بخوانید و به سیب یا انار فوت کنید و آن را میل کنید.

دستورات معتبر برای صاحب فرزند زیبا و باهوش شدن

دستورات مربوط به صاحب فرزند زیبا و باهوش شدن را در زیر آوردیم! مطلبی که در هیچ کتاب پزشکی و دینی هیچ دینی وجود ندارد غیر از اسلام!

در زمان حاملگی و در 3یا 4 ماهگی به سیب قرمز سوره یوسف بخوانید و فوت کنید و به همسر خویش بخورانید تا فرزندی نیکو و زیبا نصیبتان شود.

کاسنی بخورید تا خون شما زیادتر گردد فرزند زیبایی از شما بوجود آید.

 1. خوردن گلابی توسط پدر ، سبب زیبایی فرزند می شود .
 2. به زنان باردار گلابی بدهید که فرزندان را نیکو و زیبا می کند .
 3. به زنان باردار گلابی بدهید که اخلاق فرزندانتان را نیکو می کند .
 4. خوردن گلابی مایه قوت قلب ، پاکی معده ، صفای دل ، دلیری و زیبایی بچه می شود .
 5. گلابی قلب را جلا می دهد و دردهای درون را به اذن حق شفا می بخشد.

مجربترین دعاها جهت زیبایی صورت و سیرت جنین و فرزند

بیشتر بخوانید :

دعا برای تشکیل شدن قلب : برای تشکیل قلب جنین چه دعاهایی بخوانیم؟

بهترین دعاها برای پسر دار شدن با اثر تضمینی

دعای سریع الاجابه و مجرب برای دختر دار شدن و طلب فرزند دختر

 • در کتاب کافی از امام صادق (ع) نقل شده : ایشان در حالی که به کودکی زیبا می نگریست فرمود : باید پدر این پسر بچه ، گلابی خورده باشد
 • همچنین روایت شده است که پیامبر (ع) گلابی اش را تکه کرد و به جعفر بن ابی طلالب داد و به او فرمود : بخور ! همانا گلابی رنگ را جلا می دهد و فرزند را نیکو می گرداند .
 • خوردن کاسنی باعث زیبایی فرزند و ازدیاد در پسر آوردن می شود
 • همچنین مرد میتواند در نیمه هر ماه عربی که ماه بدر است بر شکم همسر حامله اش سوره یوسف را بخواند تا ان شاءا.. فرزندش مانند بدر شود!!!!!!!!
 • خوردن کندر توسط زن باردار باعث زیادی عقل بچه ، باهوش ، پاکدل ، دانا و شجاع شدن پسر و خوشخو و نیکو شدن دختر می شود .
 • در حدیثی آمده است : به زنان حامله کندر بخورانید ، بدرستی که طفل در شکم مادر کندر غذای او می شود ، دلش محکم و تحملش زیاد می شود.
 • برای داشتن فرزند باهوش و سالم زمانی نزدیکی کنید که هر دو و مخصوصا مرد شهوت زیادی داشته باشد. برای افزایش شهوت میتوانید گرمی جات مثل زعفران، عسل ،ادویه جات ،پیاز و... مصرف کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (42 رای)  
 • منبع
 • doasite.com
 • askdin.com
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
فاطمه | ۷ ماه پیش
بسیار عالیییییییی
0
2