دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
روش هایی برای جذاب کردن زندگی زناشویی

چگونه زندگی زناشویی جذاب ، عاشقانه و محکمی داشته باشیم؟

روش هایی برای جذاب کردن زندگی زناشویی
1
زمان مطالعه: 9 دقیقه
راه های مناسب برای داشتن زندگی زناشویی خوب : شما همان دختر بودید که برای دیدن همسرتان شور و نشاط و هیجان بسیاری داشتید. اما الان چه شده که آن شور و هیجان از بین رفته است. چگونه می توانید دوباره زندگی زناشویی جذاب و محکمی داشته باشید؟

چطور زندگی زناشویی موفقی داشته باشیم؟

بیایید با به خاطر آوردن لحظه‌ای که برای نخستین بار مردی را که امروز همسر شماست دیدید، کار را شروع کنیم. به یادآوردن این لحظه، مهم است.

آیا به خاطر می‌آورید که هر بار که برای دیدن شما به خانه‌تان می‌آمد، چقدر مرتب و منظم و خوش‌ لباس بودید؟

آیا آن حمام گرفتن‌های طولانی و سپس آرایش کردن‌ها و عطر زدن‌ها و شادابی و خوش برخوردی‌های خود را به یاد دارید؟

در آن زمان خیلی مطمئن بودید و به قدری هیجان داشتید که برای دیدن او دقیقه شماری می‌کردید. با شور و هیجان برای دیدنش می‌رفتید و می‌دانستید که از دیدن شما و از بودن در کنار شما خوشحال خواهد بود.شما خود می‌دانید که تنها کسی هستید که شوهرتان از دیدن شما دچار هیجان و شادی می‌شود.

به خاطر آورید که شما تنها دختری بودید که او برای زندگی، بانوی خانه و شریک اصلی زندگی خویش از میان آن همه دختر انتخاب کرد.شما تنها کسی هستید که او برای هم‌زبانی و همدلی و همراهی خویش در مسیر پرفراز و نشیب زندگی آینده خویش برگزیده است، در حقیقت تنها کسی هستید که می‌توانید هر وقت که بخواهید او را به اوج آسمان‌ها بفرستید.

1 . پرتحرک، با حرارت و جذاب باشید!

یکی از نیازهای اساسی شوهر شما این است که شما از نظر درونی و ظاهری هر روز برای او تازه‌تر و جذاب‌تر باشید. او عاشق تمامی ‌وجود شماست. در حقیقت مشتاق و آرزومند آن است که هر روز از باغ پرطراوت وجود شما گلی تازه بچیند.

2 . ظاهر آراسته و پوشش زیبا

همان چیزی است که شوهر شما در نخستین برخورد پس از ورود به خانه، از شما می‌خواهد. او می‌خواهد موقع مراجعت به منزل، دختر رویاهایش واقعاً یک خانم به تمام معنا باشد، با تمام ویژگی‌های یک زن زیبا و طناز، شادابی و شیطنت یک دختر جوان و سرزنده، لطافت و طراوت یک گل. این نیاز و انتظار واقعی یک مرد از همسر خود است.
خانم‌های عزیز، به خاطر بسپارید که مردها آدمهای عجیبی هستند.

یک مرد قبل از اینکه به شخصیت یک زن توجه کند، ابتدا سر و وضع ظاهری او را می‌بیند.هرگز از ظاهر آراسته خود به‌منظور دیگر غیراز جلب و بیان محبت استفاده نکنید. مطمئن شوید که نیت و رفتار شما با لباس پوشیدنتان متناسب است و هرگز قصد ندارید از این ابزار برای سلطه به همسر و رسیدن به اهداف پنهانی استفاده نمایید. او کاملاً احساس خواهد کرد و عکس‌العملی برخلاف خواسته شما نشان خواهد داد.

چگونه همسرمان را به خانه جذب کنیم؟

به جای اینکه شوهر خسته شما به هنگام ورود به خانه، در آشپزخانه یا اطاق‌ها به دنبال همسرش بگردد، بی‌درنگ برای استقبالش به جلوی درب خانه بروید. بگذارید آن لحظه‌ای که به خانه وارد می‌شود، یک لحظه شاد و زیبا باشد. با صورت آرایش کرده در حالی که رایحه عطر از وجود شما به مشام می‌رسد، خرامان خرامان به طرف در بروید. به این ترتیب نه تنها می‌توانید به ابراز محبت او پاسخ بدهید بلکه خود شما هم نیاز به این ابراز محبت دارید. اگر او با حالتی عصبی و خسته و کوفته به خانه می‌آید، با دیدن قیافه مرتب و منظم شما خستگی از تنش بیرون می‌رود.

چگونه زندگی زناشویی خود را جذاب و محکم کنیم؟

3 . از بین بردن موهای زائد بدن

برخی از خانم بر این تصورند که فقط در مهمانی ها باید موهای زائد بدن را اصلاح کرد و تمیز بود.

فراموش نکنید بهترین و دوست داشتنی ترین فرد زندگی شما، همسرتان است، پس خود را آراسته کنید!برخی از آقایان بر این باورند که موها و محاسن خود را در محافل رسمی باید اصلاح کنند که این تفکر بسیار اشتباه است. زوجهای هوشمند بیشترین توجه خود را معطوفِ خانواده می کنند. برخی از زوجین پس از مدت کوتاهی پس از ازدواج احساس می کنند با همسرشان خودمانی شده اند و گاهی اوقات به بهانه صمیمیت، حتی یک برس ساده به موهای خود نمی زنند.

زندگی زناشویی موفقی

4 . بوی خوب

در گام اول تلاش می کنم تفکرات اشتباهی که در ذهن ما جا افتاده است را اصلاح کنم. منظورم از بوی خوب این نیست که عطر و ادکلن های بسیار گرانقیمت بخرید و به خود بزنید! کافی است که با کمی خوش فکری و در زمان های کوتاهی که قرار است در طول هفته با همدیگر بگذرانید، از مواد خشبو استفاده کنید.

زوجهای هوشمند و جذاب، بهترین عطرهایی که دارند را برای همسر خود استفاده می کنند!

5 . دلبرانه حرف بزنید

گاهی اوقات شاید برای خانم ها با لطافت حرف زدن نشانه ای از دلبرانه حرف زدن باشد و شاید در نقطه مقابل آن، با صدای کلفت و مردانه حرف زدن هم دلبرانه حرف زدن برای آقایان باشد.

زوجهای دلسوز و دلبر، رفتارهای دلبرانه را به همدیگر یادآوری می کنند!

6 . ورزش کنید و خوش اندام باشید

باور کنید یا نه، خوش اندامی یکی از عوامل مهم در جاذبه ظاهری است.فرض کنید هر شب، شب عروسی است و شما باید لباس عروسی به تن کنید پس به گونه ای بخورید و طوری ورزش کنید که انگار همین امشب باید لباس عروسی به تن کنید.

آقایان عزیز! باور کنید وقتی خوش هیکل می شوید، بیشتر فاکتورهای خونی شما و اکثر شاخص های سلامتی شما، بهتر خواهد شد. لطفا به خاطر خودتان هم که شده، ورزش کنید و به تناسب اندام خود اهمیت ویژه ای بدهید.

7 . شوخی های فیزیکی

شوخی کردن، دست نوازش بر سر و روی همسر کشیدن و شوخی هایی که احساس می کنید در خانواده مجاز هست، میتواند باعث تلطیف قلبهای شما شود و جلوی بسیاری از تلخی ها و عصبانیت های بی جهت شما را بگیرد!

چگونه رفتاری جذاب داشته باشیم؟!

مفهوم جذابیت با آن چیزی که اغلب مردم تصور می کنند بسیار متفاوت است. دانشمندان به این موضوع واقف شده اند که جذابیت یک شخص، فقط به چهره و اندام او ربط ندارد. حتما گاهی اوقات این احساس به شما دست داده است که به اندازه ی کافی برای همسرتان، جذاب نیستید.

محبوبیت و جذابیت، مادرزادی و ارثی نیست!

احتمالا زوجهایی که محبوبِ همسر خود هستند، کارهای خاصی انجام می‌دهند که با دلِ همسرشان چنین می‌کنند. در ادامه می خواهم نکات مهمی را بگویم که بدانید با رعایت کردن این نکات بیشتر از اینکه جذابیت ظاهری داشته باشید، می توانید در دل همسرتان نفوذ کنید.

مهمترین عامل کشش زوجها به همدیگر، جذابیت در رفتار است. مهم است که با همسرتان چگونه برخورد می کنید.

8 . وقت شناس و سرقولتان باشید

همانطور که قرار ملاقات کاری با رئیس، برایتان بسیار مهم است و سعی می کنید همه چیز مرتب باشد، به همان ترتیب سعی کنید قرارهایی که با همسرتان تنظیم می کنید را اهمیت دهید. قطعا همسرتان می تواند نقش تعیین کننده تری نسبت به رئیس در زندگی و آرامش شما داشته باشد.

زندگی زناشویی موفقی

9 . از واژه های احترام آمیز استفاده کنید

حتما می دانید که جذابیت یک شبه به دست نمی آید. پس برای کسب جذابیتِ همسر، حسابی باید تلاش کنید. اصلا فکر نکنید با احترام صدا زدن همسرتان، نشانه دوری شما نسبت به او است. از کلمات احترام آمیز استفاده کنید و آثار آن را در زندگی ببینید!وقتی همسرتان را با واژه های احترام آمیز صدا می کنید، دیگران هم این کار را از شما یاد خواهند گرفت!

10 . با لبخند و روی گشاده با او صحبت کنید

هر انسانی خسته و از شرایط روزگار نالان می شود. احتمالا می دانید که باعث و بانی تمام مشکلات زندگی شما، همسرتان نیست! پس به او لبخند بزنید تا ارتباط قوی با همدیگر بتوانید ناملایمات زندگی را بهتر مدیریت کنید و از پس مشکلات زندگی بر بیایید!

11 . لباس‌های خوب و زیبای شما مخصوص میهمانی نیست!

آیا در حالی که لباس جذاب و زیبایی بر تن دارید در جلو در به استقبال شوهرتان رفته‌اید؟ اکثر زنان سعی دارند که بهترین لباسشان را در مهمانی‌ها بپوشند و به رخ سایر خانم‌ها بکشند ولی هیچ‌وقت این کار را در مورد شوهرانشان نمی‌کنند. شوهرتان نیز نیاز دارد که شما رویاهایش را برای داشتن یک زن شیک برآورده سازید. هرگز اجازه ندهید که شوهرتان پی ببرد وقتی که به خانه برمی‌گردد همسرش با چه «لباس و آرایشی» منتظرش است، این عمل، باعث می‌شود او احساس خاصی نسبت به لحظه ورود به منزل پیدا کند.

این، درست مانند همان احساسی است که انسان در موقع باز کردن بسته‌بندی یک هدیه دارد.شما می‌توانید با پوشیدن لباس‌های گوناگون و جالب، نظر شوهرتان را نسبت به‌خود جلب کنید. اگر فرزند بزرگ سال دارید، طبیعتاً هنگامی‌که در خانه هستند از پوشیدن لباس‌های نامناسب در حضور آنها خودداری کنید. ولی بچه‌ها لباس‌های زیبای شما را دوست دارند، چون زندگیشان را از یکنواختی خارج و هیجان‌انگیزتر می‌کند.

شوهر شما دوست دارد که شما خوب لباس بپوشید، او شما را دوست خواهد داشت زمانی که احساس کند که می‌خواهید وی را خوشحال کنید. هنگامی‌که نیاز او به مشاهده یک زن جذاب و شاداب و طناز در خانه برآورده شد، به‌قدری سپاسگزار شما خواهد بود که احساس وظیفه برای برآوردن نیازهای شما را خواهد کرد، بدون اینکه شما از او چیزی خواسته باشید. همین امشب این موضوع را آزمایش کنید!

همچنین بخوانید:

۱۰ راهکار مفید برای جلوگیری از تکراری شدن رابطه در زندگی زناشوییاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (1 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits