دلگرم
امروز: جمعه, ۱۲ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۷ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۳ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
نحوه ثبت نام در سامانه سمن ثبت نام مسکن (saman.mrud.ir)
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
طرح جهش مسکن ،سامانه سمن ثبت نام مسکن ،سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن، مسکن رئیسی، جهش مسکن رئیسی،ثبت نام طرح جهش مسکن، نحوه ثبت نام در طرح جهش مسکن .

ثبت نام سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن

طرح جهش مسکن (اقدام ملی تأمین مسکن) یکی از طرح های بسیار مناسب می باشد که در صورت موفقیت می تواند تاثیر زیادی در کنترل قیمت مسکن و خانه دار شدن اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه داشته باشد.

قاسمی در خصوص اقدامات وزارت راه و شهرسازی درباره قانون جدید تولید مسکن، تأکید کرد:
هم بر اساس قانون جهش تولید و درخواست دولت موظفیم طی چهار سال، چهار میلیون واحد مسکونی تولید کنیم.

نحوه ثبت نام سامانه سمن ثبت نام مسکن

حال که با طرح جهش مسکن آشنا شدید، می خواهیم نحوه ثبت نام در این طرح را هم برای شما بیان کنیم تا در صورت تمایل به ثبت نام، مشکلی در این زمینه نداشته باشید. با توجه به اهمیت بالای این موضوع یعنی تامین مسکن کشور، سامانه ای جهت ثبت نام طرح جهش مسکن ایجاد شده است تا داوطلبان بتوانند به راحتی در این سایت نام نویسی کنند.

به این ترتیب، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به هیچ ارگان خاصی جهت ثبت نام وجود نداشته و متقاضیان در زمانی کوتاه و حتی در خانه خواهند توانست ثبت نام خود را انجام دهند. از آن جایی که ممکن است بسیاری از داوطلبان برای ثبت نام در این طرح از روش انجام آن اطلاع کافی نداشته باشند، در این بخش نحوه ثبت نام را به طور مفصل برای شما توضیح خواهیم داد. جهت این امر لازم است مراحل زیر را پشت سر بگذارید.

برای ورود به سامانه سمن ثبت نام مسکن از لینک زیر استفاده کنید سپس مراحل زیر را انجام دهید .

سامانه سمن ثبت نام مسکن

ابتدا باید شرایط ثبت نام طرح جهش مسکن را مطالعه کرده و بعد از آگاهی از این شرایط، نشانی اینترنتی سامانه در نظر گرفته شده برای این کار یعنی tem.mrud.ir را در مرورگر خود جست و جو کنید.

سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن

در مرحله بعد به صفحه اصلی این سایت وارد شده و منویی را در قسمت بالای این صفحه مشاهده خواهید کرد. باید عبارت « ثبت نام مسکن ملی » را در این قسمت انتخاب کنید.

نحوه ثبت نام طرح جهش مسکن

در صفحه جدید یک سری شرایط ثبت نام طرح جهش مسکن و قوانین مربوط در این حوزه برای شما نمایش داده خواهد شد. باید این موارد را به طور کامل مطالعه کرده و در صورت عدم وجود مشکل، گزینه «متن بالا را مطالعه کرده و می پذیرم» در قسمت پایین صفحه را کلیک کنید.

سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن

سپس وارد مرحله بعدی ثبت نام این طرح خواهید شد که از شما درخواست می شود تا کد ملی و شماره تلفن خود را وارد نمایید. بعد از قرار دادن این اطلاعات در جایگاه خود، کد امنیتی را هم وارد کرده و گزینه «مرحله بعد» را بزنید.

در ادامه وارد بخش ثبت اطلاعات خود خواهید شد. در این بخش باید اطلاعات گوناگونی که از شما درخواست می شود از جمله مشخصات فردی و هویتی، نام شهر، آدرس محل سکونت و سایر موارد را با دقت وارد کرده و تایید نمایید. در نهایت ثبت نام شما به پایان رسیده و یک کد رهگیری به شما داده می شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید