دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب مستمری/ دیدن مستمری در خواب به چه معناست؟
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب مستمری دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن مستمری در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب مستمری چیست ؟

دیدن مستمری در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب مستمری/ دیدن مستمری در خواب به چه معناست؟

 • اگر در خواب دیدید که حقوق مستمری دریافت می کنید، بیانگر آن است که دوستان زیادی دارید که به هر شکل به شما کمک میکنند و در واقع هیچ گاه تنها نیستید.. شما می دانید که مجبور نیستید تمام زندگی خود را برای چیزی کار کنید زیرا به هر حال به آنچه می خواهید خواهید رسید. شما بیش از حد روی افراد دیگر حساب می کنید و از آنها انتظار دارید که برای هر چیزی که شما را آزار می دهد راه حلی بیابند.
 • اگر در خواب دیدید که پولی به دست می آورید، به این معنی است که پشتکار شما نتیجه خواهد داد. شما دقیقا می دانید چه می خواهید و برای رسیدن به اهدافی که برای خود تعیین کرده اید آماده انجام هر کاری هستید. شما می توانید از همه چیز و همه کسانی که روش های شما را زیر سوال می برند دست بکشید. شما به هر قیمتی دوست دارید به اهداف خود برسید.

تعبیر خواب امتناع کردن از گرفتن حقوق مستمری

 • تعبیراین خواب به این معنی است که کار درستی انجام خواهید داد. با وجود اینکه به پول نیاز دارید، خود را فدای کسی می کنید که در شرایط سختی قرار دارد.

تعبیر خواب حقوق مستمری دادن به کسی

 • اگر خواب می بینید که به کسی حقوق مستمری می دهید، ضمیر ناخودآگاه به شما می گوید که وقت آن است که به او برای تلاشش پاداش دهید. این نباید چیزی مادی باشد. ممکن است احساس کنید که شریک یا دوستتان به شما محبت و توجه بیشتری می کند، بنابراین می خواهید به نحوی آن را جبران کنید. اگر یک تجارت خصوصی دارید، احتمالا شک دارید که آیا باید حقوق کارمندان خود را افزایش دهید یا خیر.
 • اگر به یک غریبه حقوق مستمری می دهید، به این معنی است که باید وقت خود را به یک موسسه خیریه اختصاص دهید. شما احساس می کنید که شغل فعلی نیازهای شما را برآورده نمی کند، حتی اگر درآمد زیادی داشته باشید. شاید باید کاری انجام دهید که سودی نداشته باشد، اما رضایت روحی به شما بدهد.

تعبیر خواب امتناع از دادن حقوق مستمری

 • وقتی در خواب می بینید که از دادن حقوق مستمری به کسی امتناع می کنید، به این معنی است که شما مغرور هستید. شما از خصوصیات و فضایل خود آگاه هستید و اغلب این خصوصیات را در کار و تجارت هم استفاده می کنید. شما معتقدید که در بسیاری از کارها از افراد دیگر باهوش تر و ماهرتر هستید، بنابراین اغلب دوستان خود را به شوخی تحقیر می کنید. آنها به دلایلی از شما رنجیده نمی شوند، اما شما نمی توانید با افرادی که حقوق شما به آنها بستگی دارد تجارت کنید.

خواب دیدن شخصی که از دادن حقوق مستمری به شما امتناع می کند

 • اگر در خواب می بینید که شخصی که می شناسید از دادن کمک هزینه به شما امتناع می کند، به این معنی است که بیش از حد روی افراد دیگر حساب می کنید. با این حال، اگر یک غریبه از دادن کمک هزینه به شما امتناع کند، به این معنی است که ممکن است اخبار بدی بشنوید.

تعبیر خواب سرقت مستمری

 • این خواب نمادی از خجالت است. احتمالا امروز کاری کرده اید که از آن خجالت می کشید. شما احتمالاً چیزی را به کسی گفته اید که لیاقتش را نداشته است، بنابراین از حرف های خود خجالت می کشید. به هر حال، اگر نشان ندهید که متاسف هستید، رویاهایی با این معنی می توانند برای مدت طولانی شما را آزار دهند.
 • اگر در خواب می بینید که کسی پول مستمری از شما می دزدد، به این معنی است که با یک بحران مالی بزرگ روبرو خواهید شد. پروژه‌ای که روی آن کار می‌کردید یا سرمایه‌گذاری که انتظار زیادی از آن داشتید ممکن است شکست بخورد یا هزینه‌های بیشتری نسبت به درآمد داشته باشید. دوره بعدی استرس زا و چالش برانگیز خواهد بود، اما اگر به حرکات صحیح ادامه دهید و صبر کافی داشته باشید، از آن خارج خواهید شد.
 • اگر در خواب ببینید از دست کسی پول مستمری دزدیدید، بیانگر آن است که با خود و دیگران، کودکانه و غیرمسئولانه رفتار می‌کنید. این موضوع به ویژه در مورد این واقعیت صدق می کند که شما از تعهدات خود غفلت می کنید یا اجرای آنها را به آخرین لحظه به تعویق می اندازید. همکاران شما بر این باورند که شما مسئولیت پذیر نیستید. شما اجازه نمی دهید تنبلی، برنامه های شما را خراب کند و وجود شما را به خطر بیندازد.

تعبیر خواب گم کردن مستمری

 • گم کردن مستمری در خواب، هشداری است که بیش از حد خرج می کنید. خواسته های شما از امکانات شما بیشتر است، بنابراین اغلب یک سکه در جیب خود ندارید. شما برای چیزهایی خرج می کنید که به آنها نیاز ندارید در حالی که قبوض و سایر ضروریات را نادیده می گیرید. به جای خرید لباس یا لوازم الکترونیکی گران قیمت، ابتدا باید قبض های خود را پرداخت کنید و غذا بخرید. اولویت های خود را مشخص کنید و مجبور نخواهید بود هر ماه برای زنده ماندن پول قرض کنید.

تعبیر خواب محاسبه مستمری

 • اگر در خواب ببینید که هزینه خود را می شمارید، بیانگر آن است که از پاداش تلاشی که انجام داده اید راضی نخواهید شد. مافوق شما احتمالا حقوق شما را افزایش می دهد و این موضوع شما را ناامید می کند. با این حال، شما با کمال میل آن را می پذیرید زیرا به شدت به پول نیاز دارید. این خواب همچنین پیامی است مبنی بر اینکه نباید زمان خود را برای چیزهایی که نمی توانید با آنها پیشرفت کنید تلف کنید. زمان تغییر شغل فرا رسیده است.
 • تعبیر دیگر این خواب این است که این احتمال وجود دارد که هدیه ای دریافت کنید که دوستش نداشته باشید، اما به دروغ بگویید که آن را از روی ادب دوست دارید. این ترفند می تواند با افرادی که شما را به خوبی نمی شناسند کار کند، اما اگر سعی کنید این کار را با یکی از دوستان یا اعضای خانواده انجام دهید، آنها به زودی متوجه می شوند که به آنها دروغ می گویید تا به احساسات آنها آسیب نرسانید.

تعبیر خواب باختن مستمری در قمار

 • وقتی در خواب می بینید که تمام حقوق خود را با قمار از دست می دهید، به این معنی است که اعتماد افرادی که شما را احاطه کرده اند از دست خواهید داد. ممکن است شریک یا رئیس خود را با اقدامات خود ناامید کنید. اگر تلاش کنید، درس مهمی از این موضوع خواهید آموخت.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران مستمری شان را در قمار باختند، نمادی از مشاجره با یکی از عزیزان به دلیل پول است. شما دیدگاه های متفاوتی در مورد نحوه مدیریت بودجه ای که دارید خواهید داشت. در حالی که آنها معتقدند که پول برای خرج کردن وجود دارد، شما می خواهید مقداری را برای مواقع اضطراری پس انداز کنید. اگر نمی خواهید رابطه خود را به خطر بیندازید، هر دوی شما باید برای یافتن مصالحه تلاش کنید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits