دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب لابستر/ دیدن لابستر در خواب نشانه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب لابستر دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن لابستر در خواب را در دلگرم بخوانید .

لابستر در خواب دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر دیدن لابستر در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب لابستر/ دیدن لابستر در خواب نشانه چیست ؟

 • لابستر در خواب بیانگر انرژی های مثبتی است که ما داریم. این خواب به ما میگوید که در زمان حال زندگی کنید و خوش بگذرانید. در این صورت است که می توانید حال خوب را تجربه کنید و به آینده خوشبین باشید.

تعبیر خواب لابستر

 • دیدن لابستر در خواب :
 • ما را در دنیایی غرق می کند که پر از عشق و شادی است. زمان آن فرا رسیده است که تمام گذشته ای را که باعث درد و غم و اندوه فراوان ما شده است، پشت سر بگذاریم..
 • لابستر ارتباط مستقیمی با خواسته های پنهان دارد. این خواب با چیزهایی مرتبط است که ما مخفیانه می خواهیم. این حیوانات همچنین به طور کلی با رفاه، فراوانی و خوش شانسی همراه هستند.
 • تعبیر دیگر این خواب این است که در محل کار اوقات سختی را تجربه خواهید کرد و این باعث می شود که شما اعتبار خود را نسبت به دیگران زیر سوال ببرید.

تعبیر خواب لابستر در دریا

 • دیدن لابستر در دریا نشانه نعمت و رفاه و فراوانی است. احتمالا به جایی رسیده اید که می توانید تجربیات خود را با دیگران تجربه کنید.
 • تعبیر دیگر لابستر به پیوندهای قوی و محبت آمیز میان خانواده ها اشاره میکند. ولی این نکته حائز اهمیت است که کسانی که معمولا خواب لابستر می بینند، توانایی ماوراء الطبیعه خاصی دارند.

تعبیر خواب لابستر سبز

 • رنگ سبز نشان دهنده شفا است و این حیوان پیام رسان روشنگری و فراوانی در نظر
 • گرفته می شود. تعبیردیگر این خواب نشانه اتفاقات خوب و رویدادهای مثبت است. اگر به دنبال کار هستید مطمئن باشید که با دیدن این خواب به آنچه می خواهید می رسید.

تعبیرخواب لابستر غول پیکر

 • لابستر غول پیکر درخواب نشانه این است که باید پیشنهاداتی که به نفع ما نیست را رد کنیم. احتمالا کاری به شما پیشنهاد شده که به لحاظ اخلاقی مشکل دارد و شما انسان با وجدانی هستید و نمیخواهید حق کسی را بخورید. شاید در حال حاضر انتخاب نکردن این خواب برایتان سخت باشد ولی بعدا متوجه می شوید که بهترین تصمیم زندگی خود را گرفته اید.

تعبیر خواب لابستر پرنده

 • دیدن لابستر پرنده درخواب نشانه این است که باید بیشتر مراقب اطرافیان خود باشیم. این افراد به قدری خطرناک هستند که ممکن است که کار و زندگی شما را به خطر بیاندازند.

تعبیر خواب لابستر زنده

 • این خواب نشانه خوبی نیست. شما به شدت تحت تاثیر دیگران هستید. خصوصا اگر لابستر را پختید و دوباره زنده شد. سعی کنید دوستان خود را به درستی انتخاب کنید و حداقل به دیگران بیش ازحد محبت نکنید.

تعبیر خواب لابستر در رودخانه

 • این خواب به معنی موفقیت در تجارت و زندگی عاشقانه است. بالاخره بعد از مدت ها وارد رابطه جدیدی شدید که عاقبت دارد و آن اعتماد به نفس از دست رفته را بازمی یابید. در نتیجه این رابطه جدید، برنامه هایی که برای آینده در نظر گرفته بودید تحقق پیدا می کند و احساس تعجب خواهید کرد زیرا هرگز تصور نمی کردید که همه چیز به این سرعت پیش بیاید.

تعبیر خواب لابستر مرده

 • مرگ در این حیوانات مترادف با اشتباهاتی است که ما در زندگی مرتکب شده ایم و باید به نحوی آنها را اصلاح کنیم تا سعی کنیم به جلو برویم. باید مراقب افرادی باشیم که بی وفا هستند و ممکن است برای آسیب رساندن به شهرت شما دروغ بگویند. این باعث می شود که اعتماد به آنها را از دست بدهید و آنها را برای شراکت احتمالی در آینده در نظر نگیرید.

تعبیر خواب لابستری که به شما حمله می کرد

 • اگر در خواب دیدید که لابستر به شما حمله می کرد، تعبیرش این است که مدت زیادی است که چیزی را پنهان کرده اید. بینندگان خواب از ترس اینکه دیگران حقیقت را بفهمند احساس گناه میکند. وقت آن است که تمام حقیقت آشکار شود و بدون ترس با هر مشکل یا موقعیت ناراحت کننده روبرو شوید. این رویا از شما دعوت می کند تا کارها را درست کنید و اشتباهات گذشته خود را اصلاح کنید.

تعبیر خواب لابستر پخته

 • لابستر پخته شده در خواب با شناخت شایستگی ها و دستاوردهای شما در محل کار همراه است. کم کم فرصت‌های بهتری به وجود می‌آیند، بنابراین توصیه می‌شود کارها را به روش صحیح انجام دهید تا هم خودتان موفق شوید و هم دیگران را موفق کنید.

تعبیر خواب لابستر و میگو

 • اگر در خواب لابستر و میگو دیده اید به این معنی است که باید ارتباط خود را با دنیای بیرون قطع کنید. در حال حاضر احساس می کنید که یک لحظه آرامش و خلوت در زندگی شما لازم است.
 • لابستر و میگو نشان دهنده خستگی انباشته شده است. زمان آن فرا رسیده است که خود را در مرحله انزوا غوطه ور کنید تا رویاهایی را که می خواهید به واقعیت تبدیل کنید، به خوبی هدایت کنید. چند روز از اداره مرخصی بگیرید و ذهن خود را خالی کنید تا با حال و هوای بهتری بازگردید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب خرچنگ : 28 نشانه و تعبیر دیدن خرچنگ در خواب

تعبیر خواب لاک پشت : ۴۴ نشانه و تفسیر دیدن لاک پشت در خواب

تعبیر خواب هشت پا : دیدن اختاپوس در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب میگو : ۲۷ نشانه و تفسیر دیدن میگو در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits