دلگرم
امروز: یکشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۱۹ مه ۲۰۲۴ میلادی
خواب سرکه: تعبیر دیدن سرکه در خواب چیست ؟
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب سرکه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن سرکه در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر سرکه در خواب چیست ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب سرکه، تعبیر خواب سرکه خوردن، تعبیر خواب ظرف سرکه، تعبیر خواب ریختن سرکه و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب سرکه

تعبیر خواب سرکه

سرکه در خواب نشانه اخبار بد است.

 • عزیزی در زندگی تان است که گرفتاری او بیشتر از اینکه او را ناراحت کند، شما را آزرده خواهد کرد. طوری که مجبور می شوید برنامه های خود را به خاطر او به تعویق بیاندازید.
 • این خواب همچنین نشانه پولی است که بدون برنامه خرج میکنید.. این پول می تواند بلیط ، صورتحساب یا چیزهای مشابه باشد. حتی اگر عصبانی باشید ، می دانید که همه اینها تقصیر شماست و در آینده بیشتر مراقب خواهید بود.


تعبیر خواب سرکه خوردن

وقتی در خواب می بینید که سرکه می نوشید ، تعبیرش این است که ناامید می شوید.

 • ممکن است رازی را به کسی بگویید که نمی خواهید دیگران از آن مطلع شوند.
 • سرکه نوشیدن دیگران درخواب نشانه این است که تصادفا به کسی آسیب می زنید. ممکن است از بهترین اعضای خانواده یا دوستان خود انتقاد کنید ، اما این بدتر از آن چیزی است که تصور می کنید. شما مدتی با دیگران در ارتباط نخواهید بود ، حداقل تا زمانی که آن شخص متوجه شود که شما نمی خواهید به او صدمه بزنید بلکه به او کمک می کنید.

تعبیر خواب ظرف سرکه

اگر درخواب دیدید که سرکه را در ظرفی ریختید، تعبیرش این است که از غذا خوردن لذت می برید.

 • شما عاشق رفتار با خود و دیگران هستید و به خود می رسید و غذای مورد علاقه را تهیه می کنید و فیلم مورد علاقه خود را می بینید و هر کاری که حالتان را خوب می کند انجام می دهید.

تعبیر خواب ریختن سرکه

اگر درخواب دیدید که سرکه می ریختید، تعبیرش این است که :

 • از گفتن چیزی پشیمان خواهید شد. احتمالا پشت سر کسی صحبت کرده اید و اکنون پشیمان شده اید. دیگر نمی خواهید با آنها کنار بیایید.


تعبیر خواب ساختن سرکه

 • تهیه یا تولید سرکه در خواب نماد درآمد کم است. احتمالاً با توجه به میزان تلاش شما در آن شغل از حقوق دریافتی خود راضی نیستید. اگر مطمئن نیستید که وضعیت به زودی تغییر خواهد کرد ، باید به دنبال کار جدید باشید. شما استعداد و دانش کافی دارید. فقط باید به دنبال رئیسی باشید که قدر زحمات شما را بداند.

تعبیر خواب گرفتن سرکه

اگر کسی در خواب یک بطری سرکه به شما هدیه داد ، به این معنی است که :

 • کسی به شما کمک می کند تا یک کار شخصی را به پایان برسانید.
 • ممکن است کارهای خانه خود را با یک شریک یا بچه ها در میان بگذارید ، یا همکار شما به شما کمک می کند تا یک کار سخت را انجام دهید.

تعبیر خواب دادن سرکه به دیگران

اگر درخواب دیدید که به کسی سرکه دادید، تعبیرش این است که به یک غریبه کمک خواهید کرد.. آنها تلاش خواهند کرد تا این لطف را جبران کنند حتی اگر شما به دنبال جبران آن نباشید.

تعبیرهای دیگر

 • سرقت سرکه در خواب به این معناست که هنگام تلاش برای حل یک مشکل جزئی ، هرج و مرج ایجاد خواهید کرد. شما نمی توانید تصمیمات مهمی را به صورت تکانشی بگیرید ، بنابراین باید به خود زمان دهید تا در مورد همه چیز خوب فکر کنید.
 • شستن صورت با سرکه در خواب به این معنی است که شما به جای داروهای سنتی به طب جایگزین اعتقاد دارید. شما نوشیدن چای را به مصرف قرص ترجیح می دهید. با این حال ، شما باید در برخی موارد به جای گیاهان دارویی به پزشکان اعتماد کنید ، به همین دلیل است که اگر برخی از علائم به مدت طولانی شما را آزار می دهد، آن را کنار بگذارید.
 • اگر در خواب شخص دیگری را می بینید که صورت خود را با سرکه شستشو می دهد ، به این معنی است که نگران سلامتی معشوق خود هستید. عضو خانواده یا دوست شما نمی خواهد به پزشک مراجعه کند ، مهم نیست که چقدر بر آن اصرار دارید. با توجه به اینکه ما در مورد یک فرد بزرگسال صحبت می کنیم ، راهی وجود ندارد که بتوانیم او را وادار کنیم که به حرف شما گوش دهد.
 • غسل در سرکه در خواب به این معنی است که شما بیش از سن خود وسواس دارید. وقتی مردم از شما می پرسند چند سال دارید ، شما را آزرده خاطر می کند و شما تمام تلاش خود را برای جوانتر نشان دادن انجام می دهید. چین و چروک و موهای خاکستری ممکن است جذاب نباشند ، اما شما آنها را با تجربه زندگی به دست آورده اید. شما آنقدر بالغ شده اید که بتوانید حرف های دیگران را کنترل کنید.
 • وقتی شخص دیگری را می بینید که در سرکه غسل می کند ، تعبیرش این است که طرز فکر طرز فکر دیگران شما را شگفت زده کرده است.. شما معتقد بودید که شخص مورد نظر فوق العاده باهوش است ، اما در حین مکالمه خواهید دید که چقدر واقعاً سطحی نگر هستند. ممکن است بعد از آن نگاه متفاوتی به آنها داشته باشید و به این نتیجه برسید که سالهاست آنها را بت کرده اید.
 • شستن موها با سرکه در خواب به این معناست که لازم نیست علائمی را که مدتی احساس می کنید نادیده بگیرید. تشخیص خود و درمان در مجلات و اینترنت اشتباه است زیرا فقط وضعیت را بدتر می کند. لازم است با یک متخصص صحبت کنید.
 • اگر دیدید که دیگران موهای خود را با سرکه می شویند تعبیرش این است که آن ها با مشکل مواجه شده اند. اگر آن ها را می شناسید بهتر است حال آن ها را بپرسید و آن ها را از این حالت استرس زا خارج کنید.
 • پاشیدن کسی با سرکه در خواب نماد حسادت است. احتمالاً شخصی از اطرافیان شما به هر چیزی که فکر می کنید رسیده است. آن شخص احتمالاً شغل و حقوق خوب دارد. به جای اینکه به او حسادت کنید سعی کنید که خود را به او برسانید و راهی که او رفته را در پیش بگیرید.
 • اگر در خواب دیدید که شخصی روی سر شما سرکه پاشید ، تعبیرش این است که در جمع افراد بدبین خواهید بود. شخصی سعی می کند با به حداقل رساندن دانش ، تلاش ، سخت کوشی یا موفقیتش، شما را تحریک کند. حسادت کردن یعنی اینکه به خودتان آسیب زده اید و به آن شخص کمک می کنید تا زودتر به خواسته اش برسد.
 • تمیز کردن چیزی با سرکه در خواب نمادی از مسئولیتی سخت آینده است. ممکن است پروژه ای سخت را بر عهده بگیرید. احتمال دیگر این است که مجبور شوید به کسی خبر بد یا حقیقت دردناک بدهید. به خودتان شک نکنید ، مهم نیست که چقدر استرس دارید. شما انرژی کافی برای غلبه بر آن بحران را دارید . وقتی شخص دیگری را می بینید که چیزی را با سرکه تمیز می کند ، به این معنی است که شما به عزیز خود خواهید گفت که کاری که او انجام می دهد اتلاف وقت است. این کار قطعا نتیجه ای ندارد.
 • سرو تخم مرغ و سرکه درخواب نشانه این است که شما فردی بسیار با استعداد و خلاق هستید ، اما از هدیه خود به اندازه کافی استفاده نمی کنید. سعی کنید از تمام مهارت های خود استفاده کنید.
 • اگر دیدید که دیگران سرکه را به همراه تخم مرغ میخوردند، تعبیرش این است که دوستتان پتانسیل بالایی دارد اما تنبل است و از مهارت های خود استفاده نمی کند. متأسفانه ، شما نمی توانید کارهای زیادی انجام دهید ، اما به شخص مورد علاقه خود توصیه کنید که حرکت کند و برای خود و آینده خود کار خوبی انجام دهد.
 • این خواب نشانه این است که شما مهارت کافی برای همه چیز دارید و به خاطر این استعداد، دیگران از شما قدردانی میکنند. اما سعی کنید در کارهای دیگران کمتر دخالت کنید. درست است که شما خیرخواه دوستانتان هستید اما گاهی اجازه دهید که شرایط بد را خودشان تجربه کنند.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب سرکه

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب شبدر: 18 تفسیر و تعبیر دیدن شبدر در خواب

تعبیر خواب نمک : ۳۴ نشانه و تفسیر دیدن نمک در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits