دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ برابر با ۲۰ شوّال ۱۴۴۳ قمری و ۲۲ مه ۲۰۲۲ میلادی
پایتخت محبوبترین سریال ایرانی اعلام شد!
28
پنج شنبه, ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۱۷:۴۰
پایتخت یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری است که در شش فصل از شبکه یک پخش شده‌است.

بازیگران این مجموعه محسن تنابنده ، ریما رامین‌فر ، علیرضا خمسه ، احمد مهران‌فر ، نسرین نصرتی ، سارا فرقانی اصل ، نیکا فرقانی اصل ، سلمان خطی ، هومن حاجی‌عبداللهی، مهران احمدی و بهرام افشاری هستند.

سریال پرمخاطب / سریال پایتخت

طبق آنچه که در گزارش پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات از نتایج یافته‌های پیمایش ملی ذائقه سینمایی ایرانیان آمده است، محصولات ساخت ایران در صدر علاقمندی‌های سینمایی و تلویزیونی ایرانیان قرار دارد.

سریال پرمخاطب / سریال پایتخت

بر اساس نتایج این پیمایش که تیرماه ۱۴۰۰ اجرا و اردیبهشت ۱۴۰۱ منتشر شده، در میان فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی که از پاسخگویان این پیمایش پرسش شده، تنها مجموعه تلویزیونی «پایتخت» ساخته سیروس مقدم است که با محبوبیت زیاد، جزو انتخاب‌های جمعیت فیلم‌بین ایرانی بوده و انتخاب آن از سوی پاسخگویان، معنادار و نشان‌دهنده علاقه آن‌ها به آن است.

سریال پرمخاطب / سریال پایتخت

همان‌طور که در تحلیل این نظرسنجی آمده، باقی محصولات ایرانی و خارجی همزمان با اجرای پیمایش، در حال انتشار بوده‌اند یا زمان کمی از انتشار آن گذشته است.به همین علت انتخاب این فیلم‌ها و سریال‌ها لزوما به معنای اثرگذاری آن‌ها بر مخاطبان نیست.

سریال پرمخاطب / سریال پایتختاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (28 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی