فواید مصرف پودر فورتین هربال (تقویت توان جنسی آقایان)

۸,۸۸۹
۸
۲
دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵
امتیاز منحصربه‌فرد فورتین هربال بدون زیان و بدون عارضه بودن آن است که در هیچ داروی شیمیایی یافت نمی‌شود
فواید مصرف پودر فورتین هربال (تقویت توان جنسی آقایان)

فواید مصرف پودر فورتین هربال برای آقایان

پودر فورتین هربال یك محصول کاملاً گیاهی و سنتی است .فورتین هربال از چهل نوع گیاه منحصربه‌فرد تقویت‌کننده جنسی تشکیل‌شده است . مواد غذایی با منشاء حیوانی تنها بخش غیرقابل توجهی را در تقویت جنسی به انجام می‌رسانند و به عبارتی جوابگوی برطرف سازی ضعف جنسی نیستند و حتماً باید از برخی گیاهان داروئی خاص برای جایگزینی مواد خارج‌شده از پیکره بنیه جنسی استفاده نمود .پودر فورتین هربال که در کتب طب سنتی نیز ذکرشده است ترکیبی بی‌مانند و پرقدرت از چهل نوع گیاه داروئی منحصربه‌فرد با مقادیر کنترل‌شده است به‌منظور تقویت توان جنسی تهیه‌شده است. با مجله دلگرم در رابطه با مزایای مصرف پودر فورتین هربال همراه باشید .

تأثیرات مثبت پودر فورتین هربال

1 – موجب تقویت میل جنسی و بالا رفتن انگیزش می‌شود .
2 – افزایش كیفیت نعوظ به شکل ریشه‌ای و ماندگار برای تمامی سنین .
3 – رفع انزال زودرس و تسلط بر زمان با افزایش بنیه و انرژی حیاتی بدن.
4 – بالا بردن میزان تولید اسپرم و تنظیم غلظت و تركیب مایع منی .
5 – سردمزاجی جنسی را از بین خواهد برد .
6 – افزایش هیجان و لذت جنسی با آرام‌سازی اعصاب تناسلی و افزایش بنیه.
7 – ضعف‌های سالیان گذشته ناشی از زیاده‌روی‌ها را پوشش كامل می‌دهد و نشاط جوانی را بازمی‌گردند.


مواد تشکیل‌دهنده پودر فورتین هربال

پودر فورتین هربال یك محصول کاملاً گیاهی و سنتی است .فورتین هربال از چهل نوع گیاه منحصربه‌فرد تقویت‌کننده جنسی تشکیل‌شده و حتی یک گرم هم ماده شیمیایی در آن بکار نرفته است . اعضاء مختلفی از قبیل ساقه ، ریشه ، گرده ، گلبرگ ، پوست ریشه ، دانه و میوه و ...گردآمده تا هرکدام بخشی از نیازهای قوای جنسی را پوشش داده و تقویت گردد . برخی گیاهان در اندازه بیش از سایر گیاهان و برخی گیاهان با مقادیر بسیار جزیی و اندک در آن بکار رفته‌اند زیرا هریک با فراوانی خاصی لازم به استفاده‌اند . برخی از گیاهان بکار رفته در ایران ، برخی در هند و ... می‌رویند .

روش مصرف پودر فورتین هربال

پودر فورتین هربال به‌صورت خوراکی استفاده می‌شود : یک پیمانه مخلوط با یک نوشیدنی شیرین و مقوی مصرف می‌شود .

فورتین هربال


مکانیسم اثر فورتین هربال

با ورود پودر فورتین هربال به دهان بخشی از عناصر سهل جذب ( آسان جذب شو ) از طریق بزاق قابلیت جذب و ورود به جریان خون را پیداکرده و بعد زمینه جذب سایر مواد موجود در ترکیب را از طریق روده فراهم می‌آورد. ( وجود این عناصر در خون باعث جذب سریع و کامل سایر عناصر از طریق روده‌ها می‌شود و به آن‌ها عناصر پیش‌نیاز جذب میگویند .) .با ورود کامل و جذب سریع در سیستم گوارش خون غنی از عناصر بنیه ساز و حیاتی می‌شود و باقدرت و کارایی بالای خود سریعاً محل و دلیل ضعف را در تمامی اعضاء بدن و خصوصاً در دستگاه جنسی و تناسلی شناسایی کرده و بدون هیچ کمبودی از حیث عناصر موردنیاز مشغول ترمیم و بازآوری می‌شود . در این شرایط است که حداقل اثر آن در ایام نخست تجربه نعوظ سخت و لذتی خاطره‌انگیز از مقاربت جنسی همانند سالهای اوایل بلوغ است .
متیاز منحصربه‌فرد فورتین هربال بدون زیان و بدون عارضه بودن آن است که در هیچ داروی شیمیایی یافت نمی‌شود .


مزایای رقابتی پودر فورتین هربال در مقایسه با سایر قرص‌ها و داروهای مشابه

 • بدون عارضه بودن و ایمنی کامل و صددرصدی فورتین هربال موجب گشته تا نسبت به داروهای غیر گیاهی ارجحیت ویژه‌ای داشته باشد .
 • فورتین هربال رسوبات کلیه و کبدی ایجاد نمی نماید و محصولی کاملاً ایمن و متناسب با متابولیسم بالا است و این در شرایطی است که داروهای شیمیایی از فقدان آن آسیب می‌بینند . به علت تناسب با نیاز بدن با سرعت هرچه بیشتری سلول‌های اندام‌های نیازمند تقویت را عمیقاً تغذیه می‌کند.
 • فورتین هربال اثری همیشگی و دائمی دارد و آثار مثبت یادشده را به شکل قطعی ایجاد و تقویت و تثبیت می‌کند .
 • هنگام استفاده از فورتین هربال هیچ نیازی به استفاده محصولات دیگر برای کامل کردن اثر درمانی وجود ندارد زیرا تمامی نیازها را به شکل کامل و جامع برآورده می‌نماید.

** هشدار و توجه جدی **
این مطلب با توجه به توضیحات سازنده و صرفا جهت اطلاع بازنشر شده و مجله دلگرم هیچگونه مسئولیتی در قبال ادعاهای سازنده و منبع این مقاله ندارد , برای تهیه هر نوع دارویی ( گیاهی یا غیره ) , ابتدا لازم است صحت مجوز سازمان غذا و دارو را در محصول مربوطه بررسی کنید.

divider

گردآوری توسط بخش سلامت

مجله دلگرم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(8 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)  

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
کاظم علیزاده | ۱ سال پیش
با سلام،
لطفاً بفرمایید از چه طریقی می توانیم پودر فورتین هربال را تهیه کنیم من که 3 سال هست دنبالشم ولی پیدا نمیشه.با سپاس
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سلام |۳ هفته پیش
  سلام از چه طريق پودر فورتين هربال رو تهيه كنيم
  ۱
  ۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم