تعبیر خواب گوریل : ۱۷ نشانه و تفسیر دیدن گوریل در خواب

۲,۶۳۴
۰
۰
یکشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۱۹

خواب گوریل دیدن نشانه چیست ؟

دلگرم: تعبیر خواب گوریل ( تعبیر خواب بچه گوریل ، تعبیر خواب گوریل سیاه و بزرگ ، تعبیر خواب گوریل در خانه ، تعبیر خواب غذا دادن به گوریل و.... ) از نظر از نظر تعبیرکنندگان مختلف، تعابیر و تفاسیر زیادی دارد ، ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

separator line

تعبیر خواب گوریل

1- گوریل در خواب نشانه مبارزه، خصومت، سوء ظن، شک و تردید، ظلم و ستم و شرارت است.
2- تعیبر گوریل در خواب همچنین نشانه مشکلات تجاری و نا امیدی و بیانگر مشکلات شخصی است که به شما یادآوری میکند در برخورد با مردم رفتارهای شایسته ای داشته باشید.
3- اغلب رویاهای مربوط به گوریل دشمنانی هستند که شما به آن ها اعتماد کرده بودید.
4- دیدن گوریل در خواب انرژی های جنسی سرکوب شده و طبیعت وحشی شماست.
5- تعبیر دیدن گوریل سفید در خواب نشانه این است که به زودی یک بیماری خطرناک را با موفقیت پشت سر گذاشته و سلامتی تان را دوباره بدست می آورید.
6- اگر در خواب دیدید که گوریل خریدید تعبیرش این است که به دنبال درگیری هستید و روح خشن و نا آرامی دارید. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید.
7- اگر در خواب دیدید که گوریل به شما خیره شد تعبیرش این است که در برخی شرایط قرار می گیرید که روی شما فشار زیادی وارد میکند.
8- تعبیر غذا دادن به گوریل درخواب نشانه این است که برای شخصی که قدر شما را نمی داند ولخرجی میکنید و این باعث می شود پول زیادی از دست بدهید به این ترتیب ثبات مالی شما به خطر افتاده است.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
9- دیدن خواب گوریل و در کل این نوع حیوانات که شناخت زیادی از آن ها نداریم ولی به طور نا خود آگاه از انواعشان می ترسیم واکنش وحشتی است که در بیداری از قدرت های اطراف خویش داریم . وحشتی که ما از اشیا و اشخاص اطراف خود داریم یا ضعفی که در مقابل دیگران احساس می کنیم در خواب ما به شکل حیوانات خطرناک نقش می گیرد از جمله گوریل . پس اگر در خواب گوریل ببینید باید در بیداری علت آن را جستجو کنید .


تعبیر خواب بچه گوریل

10- تعبیر دیدن بچه گوریل در خواب نشانه این است که بیشتر به فکر خود و خانواده خود باشید. شاید شما به علت مشغله زیاد عزیزانتان را نادیده گرفته اید.
11- تعبیر دیدن گوریل عصبانی در خواب هشداری است که به شما می گوید هواستان بیشتر به اطراف باشد. احتمالا فردی از اعضای خانواده، دست به اقدامی غیر منتظره می زند که باعث آسیب به شما خواهد شد.
12- تعبیر دیدن خواب حمله گوریل این است که ممکن است در آینده نزدیک با برخی عزیزان خود درگیر شوید.


تعبیر خواب گوریل در خانه

13- اگر در خواب دیدید که از گوریل به عنوان حیوان خانگی نگهداری می کردید تعبیرش این است که به زودی با اتفاقات بدی روبرو خواهید شد. خود را برای آن آماده کنید.
14- گاهی تعبیر دیدن خواب گوریل در خانه عشقی جدید در آینده ای نزدیک است.


تعبیر خواب گوریل آرام

15- تعبیر دیدن گوریل آرام در خواب نشانه این است که زندگی آرامی دارید و در حال حاضر خوشبخت هستید. اگر با یکی از اعضای خانواده درگیر بودید تعبیرش این است که مشکلاتتان به زودی حل خواهد شد.


تعبیر خواب گوریل سیاه و بزرگ

16- تعبیر دیدن گوریل سیاه و بزرگ درخواب نشان دهنده رفتار پرخاشگرایانه افراد اطراف شماست. احتمالا شما کاری انجام دادید که خشم دیگران را برانگیخته است.


تعبیر خواب گوریل در قفس

17- اگر در خواب دیدید که گوریل در قفس بود تعبیرش این است که تهدیدات و انرژی های منفی اطراف را مهار کرده اید و با صلح و آرامش به کار خود ادامه می دهید.


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیر مرتبط

تعبیر خواب شیر جنگل : ۴۵ نشانه و تفسیر دیدن شیر در خواب

تعبیر خواب خرس : دیدن خرس ( خرس قطبی ) در خواب نشانه چیست ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم