دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۷ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب آسیاب آبی/دیدن آسیاب آبی در خواب نشانه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 10 دقیقه
خواب آسیاب آبی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن آسیاب آبی در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب دیدن آسیاب آبی چیست ؟

آسیاب آبی دیدن در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب آسیاب آبی/دیدن آسیاب آبی در خواب نشانه چیست ؟

 • اگر در خواب آسیاب آبی ببینید، بیانگر آن است که سود عجیب و غریب و خوبی در انتظار شماست. شما ممکن است دارایی یا پولی را به ارث ببرید که می تواند به شما در خرید چیزی که نیاز دارید کمک کند. این می تواند یک ماشین، لوازم خانگی یا چیزی مشابه باشد. گزینه دیگر این است که همه آن را در یک تجارت یا تحصیلات خود سرمایه گذاری کنید.
 • اگر خواب ببینید در آسیاب آبی ایستاده اید، بیانگر این است که سخت کار خواهید کرد. احتمالاً در دوره بعد تعهدات زیادی خواهید داشت و باید اضافه کار کنید. شما عزیزان خود را به ندرت خواهید دید و زمان، انرژی و قدرت لازم برای انجام کارهای مورد علاقه خود را نخواهید داشت.
 • هنگامی که در خواب شخص دیگری را می بینید که در آسیاب آبی ایستاده است، این هشدار است که شخصی سعی می کند موقعیت شما را تصاحب کند. ممکن است شما به اندازه کافی به شغل، دوست یا شریک زندگی خود اختصاص نداشته باشید و شخص دیگری با انجام هر کاری که می تواند برای اثبات اینکه از شما بهتر است از آن استفاده کند.

تعبیر خواب آسیاب کردن در آسیاب آبی

 • اگر خواب ببینید که در آسیاب آبی آسیاب می کنید، نماد غیبت است. یک نفر از اطرافیان شما ممکن است هر کاری را که انجام می‌دهید دنبال کند و مدام غیبت شما را خواهد کرد. دیگران به شما می گویند که در مورد شما چه می گویند، به همین دلیل است که عصبانی می شوید و تصمیم می گیرید واکنشی نشان ندهید یا در سطح آن شخص، شخصیت خود را پایین نیاورید.

تعبیر خواب سنگ آسیاب

وقتی در خواب سنگ آسیاب می بینید هشدار دهنده بدبختی است.

 • ممکن است زمین بخورید و درد زیادی را تجربه کنید. با گفتن این که می گذرد و نیازی نیست به دکتر بروید، خودتان را آرام خواهید کرد.

تعبیر خواب آسیاب آبی ساختن

ساختن آسیاب آبی در خواب نماد شروعی جدید است. ممکن است شغل، محل سکونت خود را تغییر دهید یا به یک رابطه طولانی مدت یا ازدواج پایان دهید. به هر حال، برای عادت کردن به شرایط جدید به زمان نیاز دارید، اما هرگز از تصمیمی که گرفتید پشیمان نخواهید شد، زیرا برای شما خوب خواهد بود.
خوابی که در آن شخص دیگری را در حال ساخت آسیاب آبی می بینید به این معنی است که تصمیم یا حرکت یکی از اعضای خانواده یا دوست شما را شگفت زده خواهد کرد. آن شخص ممکن است شغل خود را رها کند، به شهر دیگری نقل مکان کند، یا به رابطه یا ازدواج با شریک زندگی خود پایان دهد.سعی کنید در مورد آن شخص اظهار نظر نکنید. حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که از آنها حمایت کنید.

تعبیر خواب خرید آسیاب آبی

خواب دیدن آسیاب آبی به این معنی است که شما به آرامش نیاز دارید. احتمالاً اخیراً چیزهای زیادی برای شما اتفاق افتاده است و شما فرصتی برای پردازش همه آنها نداشته اید. شما زیاد کار می کنید و تعهدات دیگری دارید، به همین دلیل است که استرس بر سلامت روحی و جسمی شما تأثیر گذاشته است. باید چند روز مرخصی بگیری و کاری نکنی چون اگر این کار را کنی دنیا به آخر نمی رسد.

تعبیر خواب آسیاب آبی و فروش آن

فروش آسیاب آبی در خواب به این معنی است که شما برای چالش های جدید آماده هستید. احتمالاً مدت زیادی است که همین کار را انجام می دهید و می خواهید تغییر کنید. ممکن است تصمیم نگیرید حرفه خود را تغییر دهید، اما حداقل سعی می کنید در شرکت جدید موقعیتی به دست آورید. شما خوش شانس خواهید بود زیرا رئیستان شرایط کاری و حقوق بسیار بهتری را نسبت به رئیس قبلی به شما ارائه می دهد.

تعبیر خواب به ارث بردن آسیاب آبی

 • اگر خواب ببینید که آسیاب آبی به ارث برده اید، بیانگر آن است که باید مسئولیت های کاری یا خانوادگی را به عهده بگیرید. رئیس شما احتمالاً وظیفه ای را به شما می دهد که همکارتان باید انجام می داد. به خاطر آن عصبانی خواهید شد، اما چاره دیگری ندارید جز اینکه کارتان را حرفه ای انجام دهید.

تعبیر خواب آسیاب آبی و هدیه دادن به کسی

 • اعطای آسیاب آبی به کسی در خواب به این معنی است که شما نیاز دارید که آن را با گذشته کنار بگذارید. یک موقعیت یا رویداد مدام به سراغ شما می آید. شما متوجه شده اید که این شما را از حرکت و شروع به برنامه ریزی برای آینده بهتر باز می دارد. به همین دلیل بعضی چیزها را با خودتان مرتب خواهید کرد و گذشته را پشت سر خواهید گذاشت.

تعبیر خواب آسیاب آبی و پنهان شدن

 • اگر خواب ببینید در آسیاب آبی پنهان شده اید، به این معنی است که ممکن است راز شما آشکار شود. ما احتمالاً در مورد گناهی از گذشته صحبت می کنیم که شما از افرادی که ممکن است توسط آن آسیب ببینند پنهان کرده اید. باید بدانید که اگر به جای شما از شخص دیگری متوجه این وضعیت شوند، وضعیت بسیار بدتری خواهند داشت.

خواب دیدن اینکه کسی را در آسیاب آبی پنهان کرده اید

 • پنهان کردن شخصی در آسیاب آبی در خواب بیانگر این است که باید به یکی از اعضای خانواده یا دوستان خود قول بدهید که هرگز راز آنها را فاش نخواهید کرد. علاوه بر این، شما حتی باید برای آن شخص دروغ بگویید، که تجربه خوشایندی نخواهد بود. شما انتخاب دیگری نخواهید داشت زیرا به قول خود پایبند هستید و باید به آن احترام بگذارید.

تعبیر خواب گرفتار شدن در آسیاب آبی

 • وقتی خواب می بینید که در یک آسیاب آبی گیر افتاده اید، به این معنی است که کاری انجام می دهید که رضایت اخلاقی یا مالی را برای شما به ارمغان نمی آورد. احتمالاً زمانی که باید به سر کار بروید حالت تهوع دارید و به سختی منتظر یک روز مرخصی هستید تا در خانه بمانید. اگر مدتی است که چنین احساسی دارید، باید شروع به جستجوی شغل جدید کنید.

تعبیر خواب حبس کردن شخصی در آسیاب آبی

 • حبس کردن شخصی در آسیاب آبی در خواب به این معنی است که انتظار دارید دیگران مشکل شما را حل کنند. احتمالاً عادت دارید که والدین، اعضای خانواده یا شریک زندگی‌تان مسئولیت شما، اعمال و حتی زندگی‌تان را بر عهده بگیرند. با این حال، شما یک بزرگسال هستید و باید تقصیر اشتباهات خود را بپذیرید و برای رفع آنها تلاش کنید.

تعبیر خواب زندگی در آسیاب آبی

 • زندگی در آسیاب آبی در خواب به این معنی است که از دخالت افراد خاص در زندگی تان خسته شده اید. آنها همچنان عقاید، نظرات و تصمیمات خود را به شما تحمیل می کنند و شما قدرت و شهامت مبارزه با آنها را ندارید. هیچ راه آسانی برای متوقف کردن آن وجود ندارد، بنابراین باید به آن افراد علناً بفهمانید که نیازی به مربی ندارید و این حق را دارید که خودتان زندگی خود را کنترل کنید.

تعبیر خواب تمیز کردن آسیاب آبی

 • تمیز کردن آسیاب آبی در خواب به این معنی است که دوره ای پرتلاطم در انتظار شماست. کارهای خانه و کار زیادی خواهید داشت و وقت کافی برای خودتان و چیزهایی که شما را خوشحال می کند ندارید. این مرحله سخت ممکن است مدتی طول بکشد، بنابراین باید صبر خود را بالا ببرید.
 • اگر در خواب ببینید که شخص دیگری آسیاب آبی را تمیز می کند، بیانگر آن است که برای کسی متاسف خواهید شد. احتمالاً از طریق یکی از دوستان یا رسانه‌ها از وضعیت بد زندگی یک نفر مطلع می‌شوید و تصمیم می‌گیرید تا جایی که می‌توانید به آن شخص، خانواده یا گروهی از مردم کمک کنید. حتی ممکن است یک رویداد خیریه ترتیب دهید یا به آن بپیوندید.

تعبیر خواب آسیاب آبی و تعمیر آن

 • تعمیر آسیاب آبی در خواب به این معنی است که ممکن است کسی در مورد مشکلی که دارد از شما کمک یا راهنمایی بخواهد. با توجه به اینکه شما تجربه ای غنی از چنین مواردی دارید، خوشحال می شوید که کمک کنید.
 • وقتی در خواب می بینید که شخص دیگری آسیاب آبی را تعمیر می کند، بیانگر این است که شما تنها نیستید و کسی را دارید که برای کمک یا پیشنهاد به او مراجعه کنید. لازم است یک شبه تصمیم نگیریم، بلکه باید با فکر کردن به عواقب احتمالی آنها را شکل دهیم. لازم نیست از مشاوره گرفتن از کسی که به او اعتماد دارید نترسید.

تعبیر خواب تخریب یا از بین بردن آسیاب آبی

 • تخریب یا از بین بردن آسیاب آبی در خواب به این معنی است که ممکن است از ایده ای که مدت هاست روی آن کار می کردید دست بکشید. شما تلاش و انرژی زیادی را صرف چیزی کرده اید که نتایج مطلوبی به همراه ندارد. احتمالاً برای شما سخت است که از آن دست بکشید، اما در برخی مواقع متوجه خواهید شد که زمان آن فرا رسیده است که به چیزی روی آورید که آینده روشن تری دارد.

خواب دیدن افراد دیگری که آسیاب آبی را خراب می کنند

 • اگر در خواب دیدید که دیگران آسیاب آبی را خراب می کنند، تعبیرش این است که که به عزیزتان توصیه می‌کنید که وقت خود را برای چیزی که رضایت اخلاقی، عاطفی یا مالی را برای او به ارمغان نمی‌آورد هدر ندهد. آن شخص به زمان نیاز دارد تا به تنهایی آن را بفهمد، اما او به شما گوش خواهد داد.

تعبیر خواب آسیاب آبی و آتش زدن آن

 • آتش زدن آسیاب آبی در خواب به معنای ویرانگری است. اخیراً تمام ایده های خود را با شکست مواجه شده است. شما باید خود را با افراد مثبت احاطه کنید زیرا می توانید از خوش بینی آنها استفاده کنید.
 • اگر در خواب دیدید که دیگری آسیاب آبی را آتش زد، بیانگر آن است که یکی از اعضای خانواده یا شریک زندگی شما عصبانی می شود و در صورت وقوع باید از سر راه او دست بردارید. آن فرد مستعد درگیری و ابراز منفی احساسات خود است و شخصی پا به پای او می گذارد. برای افزودن سوخت به آتش لازم نیست آنجا باشید.

تعبیر خواب آسیاب آبی تخریب شده

 • آسیاب آبی تخریب شده در خواب نماد دلتنگی است. ممکن است برای زمان های گذشته که شادتر و بی خیال تر بودید پشیمان شوید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب سنگ آسیاب چیست ؟

تعبیر خواب آرد : 36 نشانه و تعبیر دیدن آرد در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits