دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب لنگرگاه / دیدن لنگرگاه در خواب نشانه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب لنگرگاه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن لنگرگاه در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب لنگرگاه

دیدن لنگرگاه در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب لنگرگاه / دیدن لنگرگاه در خواب نشانه چیست ؟

 • لنگرگاه در خواب نشانه این است که به زودی به سفری طولانی خواهید رفت. احتمالا در جستجوی خوشبختی در کشور دیگری هستید و دوست دارید هر چه زودتر مهاجرت کنید. شاید هم کسی را دارید که مانع از این سفر می شود یا به شما دلبستگی دارد.

تعبیر خواب سوار شدن در کشتی در لنگرگاه

 • این خواب نشانه شادی و آرامش است. احتمالاً مکانی را پیدا خواهید کرد که در آن ساکن شوید و آن را به عنوان پناهگاه خود ببینید. این فکر که همیشه جایی برای بازگشت دارید به شما آرامش می دهد، به خصوص به این دلیل که در آنجا افرادی دارید که می توانید تمام مشکلات خود را با آنها در میان بگذارید.

تعبیر خواب لنگرگاه و پیاده شدن از کشتی

 • تعبیر این خواب این است که نمی خواهید در جایی ساکن شوید. شما یک ماجراجو هستید که مشتاق چالش‌ها، هم از نظر کاری و هم از نظر عشقی هستید، به همین دلیل است که به جستجوی خود ادامه می‌دهید. شما آماده نیستید که فقط در کنار یک نفر باشید یا یک شغل ثابت داشته باشید زیرا همیشه به فرصت های بالقوه ای فکر می کنید که ممکن است از دست بدهید.

تعبیر خواب لنگرگاه و پیاده روی در آن

 • اگر خواب ببینید که در لنگرگاه قدم می زدید تعبیرش این است که نمیتوانید درست تصمیم بگیرید. ممکن است مجبور شوید تصمیمی بگیرید که آینده شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. شما شب های زیادی را صرف فکر کردن به نقاط ضعف و قوت خود خواهید کرد.

تعبیر خواب لنگرگاه و تعقیب دیگران

 • اگر خواب ببینید کسی را در اطراف بندر تعقیب می کنید، تعبیرش این است که پشیمان خواهید شد. احتمالاً به اندازه کافی با کسی که شما را دوست دارد محبت نکرده اید. شما باور کرده اید که عشق آنها به شما تعلق دارد، مهم نیست که چه باشد، اما هر کاری که از دستتان بر می آید برای بازگرداندن آنها انجام خواهید داد، به این امید که هنوز دیر نشده است.
 • اگر درخواب دیدید که شخصی شما را تعقیب می کند تعبیرش این است که به دنبال عدالت هستید. احتمالاً متوجه خواهید شد که مردم هر چه مهربان تر باشید، بدتر با شما رفتار می کنند. به همین دلیل، تصمیم می گیرید که به خودتان بیشتر احترام بگذارید.

تعبیر خواب لنگرگاه و کار در آن

 • اگر خواب ببینید در لنگرگاه کار می کنید، به این معنی است که از راه غیر قانونی درآمد کسب خواهید کرد. ممکن است فرصتی برای انجام آن به دست آورید و از استفاده از آن ترسی نخواهید داشت. شما می بینید که افراد دیگر از مزایای و نفوذ خود برای رسیدن به اهدافشان استفاده می کنند و تصمیم به انجام همین کار می گیرند. با این حال، با توجه به اینکه تجربه نقض قانون ندارید، ممکن است در نهایت با مشکل جدی مواجه شوید.
 • اگر خواب یکی از اعضای خانواده یا شریک زندگی خود را ببینید که در بندری کار می کند، به این معنی است که بیهوده به آن شخص توصیه می کنید که از یک ایده یا تصمیم مخاطره آمیز دست بکشد، زیرا نمی خواهد به شما گوش دهد. فرد مورد نظر آنچه را که می خواهد انجام می دهد و در نتیجه با عواقب تصمیمات خود مواجه می شود.

تعبیر خواب لنگرگاه و پنهان شدن در آن

 • اگر درخواب دیدید که در لنگرگاه پنهان شده بودید، تعبیرش این است که وجدان شما گناهکار است زیرا در گذشته اشتباه کرده اید. ممکن است اخیراً کار اشتباهی انجام داده باشید اما به کسی در مورد آن چیزی نگفتید. احتمالاً با عواقب اعمال خود مقابله خواهید کرد، بنابراین بد نیست آشکارا به کاری که انجام داده اید اعتراف کنید. سعی کنید از دیگران کمک بخواهید که مشکل شما را حل کند.
 • اگر درخواب دیدید که شخصی را در لنگرگاه پنهان کردید، تعبیرش این است که به خاطر اشتباه شخص دیگری رنج خواهید برد. احتمالاً ساده لوحانه باور خواهید کرد که شخصی می خواهد به شما کمک کند، اما شخص مورد نظر در واقع از شما برای رسیدن به اهداف خود سوء استفاده می کند. وقتی متوجه شدید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است، برای تغییر هر چیزی خیلی دیر خواهد بود. شما باید چشمان خود را باز کنید و اجازه ندهید مردم با وعده پول به راحتی شما را بخرند.

تعبیر خواب سیل در بندرگاه

 • سیل در بندرگاه نشانه خوبی نیست. چنین رویاهایی هزینه های بزرگ یا ضررهای مادی را پیش بینی می کند. ممکن است خودرو یا یکی از لوازم منزل شما خراب شود و برای تعمیر یا تعویض آن باید هزینه زیادی بپردازید. احتمال دیگر این است که در قمار پول از دست بدهید یا در چیزی غیر سودده سرمایه گذاری کنید.

تعبیر خواب تماشای لنگرگاه از دور

 • این خواب نماد دلتنگی است. شاید زمانی را به یاد بیاورید که شاد و خوشحال بودید. خوشبختانه یا متأسفانه، نمی‌توانید زمان را به عقب برگردانید، به همین دلیل است که باید در اسرع وقت به آینده روی آورید و فرصت‌های خوبی را که به شما پیشنهاد می‌شود از دست ندهید. اگر در آن چرخه معیوب بمانید، احتمال اینکه چیزی در زندگی شما برای بهتر شدن تغییر کند بسیار اندک است.

تعبیر خواب لنگرگاه پر از آب

 • تعبیر لنگرگاه پر از آب درخواب نشانه این است که نباید بترسید . مشکلات با کمی درایت و هوش حل می شود اما هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنید وقتی در چنین موقعیتی هستید مشکل بزرگتر از آن چیزی است که واقعاً وجود دارد.

تعبیر خواب لنگرگاه وانفجار در آن

 • تعبیر این خواب این است که باید در دوره بعد تا جایی که می توانید از بحث و جدل اجتناب کنید. شما در حال حاضر بیش از حد حساس هستید، به همین دلیل است که به هر انتقادی که کسی به شما وارد می کند واکنش تهاجمی نشان می دهید. مهم است که از درگیری دوری کنید زیرا این امر می تواند روابط با افرادی را که برایتان مهم است را خراب کند.

تعبیر خواب لنگرگاه و آتش سوزی در آن

 • اگر خواب آتش سوزی در بندری ببینید، بیانگر آن است که دوره پر استرسی در انتظار شماست. مشکلات زیادی پیدا می کنید که نمی توانید آن را حل کنید.. شما ستون خانواده خود هستید و نمی توانید فروپاشید یا دچار افسردگی شوید.

تعبیر خواب لنگرگاه و ساخت آن

 • ساختن لنگرگاه درخواب نشانه این است که در نهایت می توانید ایده های خود را محقق کنید. ما در مورد پروژه ای صحبت می کنیم که پول زیادی برای شما به ارمغان می آورد. با این حال، برای شروع به مبلغ مشخصی پول همراه با تلاش زیاد و سخت کوشی نیاز دارید، به همین دلیل است که ممکن است وام بگیرید یا از کسی پول قرض کنید.
 • اگر در خواب دیدید شخص دیگری در حال ساخت بندر است، تعبیرش این است که تغییرات بزرگی در زندگی تان اتفاق خواهد افتاد. یکی از اعضای خانواده یا دوست شما ممکن است یک کسب و کار خصوصی راه اندازی کند و شما نیز به آن ملحق خواهید شد. احتمال دیگر این است که شخصی به شما یک شغل عالی پیشنهاد دهد، اما شما متعجب خواهید شد که آیا باید آن را بپذیرید زیرا فداکاری های زیادی می طلبد.

تعبیر خواب لنگرگاه و تخریب آن

 • تخریب لنگرگاه در خواب نشانه بدی است. آرزوهای شما برآورده نمی شود و انگیزه خود را از دست داده اید و تنها کاری که میکنید شکایت از زندگی است. انجام این کار آسان است، زیرا پس از شکست، قدرت زیادی لازم است. اگر موفق به انجام این کار شدید، می توانید برای خود بگویید که فرد شجاعی هستید.
 • اگر در خواب ببینید که دیگران لنگرگاه را تخریب می کنند، تعبیرش این است که در مقابل ظلم ایستادگی خواهید کرد. احتمالاً این شانس را خواهید داشت که با گروهی از افراد در مورد سرنوشت شخصی تصمیم بگیرید، اما همه شما با رای دادن تصمیم نامطلوبی خواهید گرفت. سعی می کنید آن را تغییر دهید اما موفق نمی شوید. با این حال، شما تلاش خواهید کرد تا اجرای آن را تا حد امکان به تعویق بیندازید.

تعبیر خواب سوزاندن لنگرگاه

 • آتش زدن لنگرگاه در خواب به معنای آن است که وقت آن رسیده است که از ترحم خود دست بردارید. در واقع، شما موقعیت‌های استرس‌زا را پشت سر گذاشته‌اید، اما نمی‌توانید همیشه به آن بازگردید، زیرا در این راه هیچ پیشرفتی نخواهید داشت. شما باید به چیزی روی بیاورید که در آن مهارت دارید و به سرعت اولین نتایج را خواهید دید.

در خواب دیدن افراد دیگری که بندری را به آتش می کشند

 • اگر در خواب ببینید که دیگری در حال آتش زدن لنگرگاه است، بیانگر آن است که دچار مشکل خواهید شد. دو نفری که شما آنها را به خوبی نمی شناسید، در مقابل شما بحث می کنند و سعی می کنند شما را به درگیری بکشانند. اگر به آنها اجازه دهید این کار را انجام دهند، در یک تله می افتید و صدمه می بینید، به همین دلیل بهتر است به آنها بگویید که نمی خواهید بلافاصله بخشی از آن باشید.

تعبیر خواب لنگرگاه تاریک

 • یک بندر تاریک در خواب نماد ترس های بی اساس است. شما از خیلی چیزها می ترسید اما برای مبارزه با آنها تلاش نمی کنید. برای رویارویی با مشکلاتی که شما را آزار می دهد و در نهایت از منطقه امن خود خارج شوید، هرگز دیر نیست.
 • یک بندر متروک در خواب به این معنی است که شما نیازی به درگیر شدن در معاملات تجاری پرخطر ندارید، حتی اگر آنها وعده درآمد عالی را بدهند از آن کار دست می کشید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب کشتی : 43 معنی و تعبیر دیدن خواب کشتی

تعبیر خواب بادبان : 20 نشانه و تعبیر دیدن بادبان در خواب

تعبیر خواب اقیانوس : 24 نشانه و تعبیر دیدن اقیانوس در خواب

تعبیر خواب سکان و سکاندار بودن چیست ؟

تعبیر خواب لنگر : دیدن لنگر در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است