مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ مارس ۲۰۲۳ میلادی
ویدئویی قدیمی از جوهی چاولا بازیگر هندی زمانی که در مسابقه دوشیزه زیبایی هند شرکت کرده بود!
15
جوهی چاولا بازیگر سینمای هندی و دختر شایسته هند در سال ۱۹۸۴ است. جوهی چاولا بخاطر مهارت بالایی که در ایفای نفش‌های کمدی داشت بسیار در میان مردم مورد احترام است و او عنوان «ملکهٔ کمدی» هم شناخته می‌شود.

جوهی چاولا برنده Miss India 1984 بود او آن زمان فقط 18 سال داشت.

جوهی چاولا/بازیگر زن هندی

آیا می دانستید جوهی چاولا بازیگر برنده مسابقه دوشیزه هند در سال 1984 بود؟ بعداً در همان سال، به نمایندگی از هند در Miss Universe رفت. ویدئویی قدیمی از جوهی از مسابقه Miss Universe در فضای مجازی منتشر شده است.


جوهی چاولا در ۱۳ نوامبر ۱۹۶۷ در آمبریا هاریانا در هند متولد و در آن بزرگ شد. پدرش یک افسر ارتش بود. او تحصیلات خود را در مدرسه صومعه فورت، کالج Sydenham, بمبئی و فارغ‌التحصیل شد. چاولا برنده مسابقه خانم هند در سال ۱۹۸۴ بود. او همچنین جایزه بهترین لباس را در این جشنواره از آن خود کرد.

جوهی چاولا/بازیگر زن هندی

جوهی چاولا در سال ۱۹۹۵ با جی مهتا یک صنعتگر ازدواج کرد. این زوج دارای دو فرزند یک دختر و یک پسر به نام‌های جانوی مهتا و آرجون مهتا هستند.برادرش بابی چاولا مدیر عامل شرکت سرگرمی سرخ Chillies بود. وی در سال ۲۰۱۰ پس از یک مهمانی شام دچار سکته مغزی شدیدی شد. وی پس از حدود چهار سال کما، در ۹ مارس ۲۰۱۴ درگذشت. خواهرش، سونیا، در ۳۰ اکتبر ۲۰۱۲ بر اثر سرطان درگذشت.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (15 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است