دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ مارس ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب گیتار : 17 نشانه و تعبیر دیدن گیتار در خواب
13
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن گیتار تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های گیتار دیدن در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب گیتار دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب گیتار ، تعبیر خواب گیتار زدن ، تعبیر خواب خرید گیتار ، تعبیر خواب گیتار شکسته ، تعبیر خواب گیتار سیاه و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب گیتار

1- دیدن گیتار در خواب هم مثبت است هم منفی . به عنوان مثال اگر صدای گیتار ملودیک و زیبا بود تعبیرش خوب است و باید منتظر اتفاقات خوب در زندگیتان باشید. اما اگر صدای گیتار غم‌انگیز بود تعبیرش برعکس است.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
2- اگر اهل موسیقی نباشید و در خواب ببینید گیتاری می نوازید کاری را خراب می کنید که مورد سرزنش قرار می گیرید . گیتار هم مانند دیگر آلات موسیقی ارتکاب به گناه و تمایل به فساد و کشش به سوی خلاف تعبیر می شود . اگر اهل موسیقی باشید و گیتار در خواب ببینید هیچ تعبیر خاصی ندارد در غیر این صورت خواب شما می گوید به فساد و تباهی متمایل می شوید .


تعبیر خواب گیتار خراب

3- تعبیر خواب گیتار خراب دیدن گیتار خراب با رشته‌های سیم پاره شده در خواب نشانه انتخابات اشتباه و تصمیم گیری های غیر منطقی است که باعث شده تجربه تلخی را کسب کنید.
4- اگر خواب دیدید که گیتارتان بدون سیم بود تعبیرش این است که به دلیل دوستان بدی که دارید از زندگی غافل شدید به شما توصیه می کنیم از معاشرت با افرادی که صلاح شما را نمی خواهند دوری کنید. برعکس با دوستانی معاشرت کنید که واقعاً به شما کمک کنند.
5- تعبیر دیدن گیتار بیس در خواب که خیلی هم پر سر و صداست این است که در مهمانی های بزرگ شرکت خواهید کرد. سعی کنید در مصرف الکل زیاده روی نکنید و مراقب خودتان باشید.


تعبیر خواب گیتار زدن

6- میلر معتقد است گیتار زدن نشانه ارتباط خوب شما با دیگران است این امکان وجود دارد که در آینده نیمه گمشده خود را پیدا کنید .
اگر مردی خواب دید گیتار می نوازد تعبیرش این است که باید از ارتباط با دختران ناشناس و غریبه دست بکشد زیرا این رابطه نتایج بدی را به دنبال خواهد داشت. باید سرگرمی های بیهوده را رها کند و مراقب روابط جنسی اش با افراد مختلف باشد .
7- اگر دختری خواب دید که گیتاری می نوازد تعبیرش این است که عاشق شده ولی عاشق فرد فریبکار و چاپلوسی شده است بهتر است که ارتباطش را با این شخص قطع کند.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
8- اگر در خواب دیدید که با گیتار ساز غمگین و شاد می نواختید تعبیرش این است که به غم و اندوه دچار خواهید شد .اگر موزیک شادی می نواختید تعبیرش این است که به زودی شادی و عشق در زندگی تان خواهد آمد.

آنلی بیتون می‌گوید :
9- اگر خواب ببینید گیتاری دارید یا مشغول نواختن گیتار هستید ، علامت آن است که دوستان با شادی گرد هم جمع می آیند و روابط کاملی با هم برقرار می کنند .
10- اگر خواب ببینید گیتار می نوازید ، علامت آن است که روابط افراد خانواده تان همواره بر اساس تفاهم است .
11- اگر در خواب صدای گیتار را بشنوید ، تعبیرش آن است که وسوسه های شیطان شما را تهدید می کند . باید نسبت به چرب زبانی و ملایمتهای دروغی دیگران بی تفاوت باشید .


تعبیر خواب گیتار شکسته

12- اگر در خواب دیدید که با گیتار شکسته می نواختید تعبیرش این است که اتفاقات بدی ممکن است در آینده برای شما بیفتد و به جز رنج و غم چیزی نخواهد بود.

آنلی بیتون می‌گوید :
13- اگر دختری در خواب احساس کند سیم گیتارش از نت خارج شده است یا بدنه گیتارش شکسته است ، نشانه آن است که در روابط عاطفیِ مأیوس و نومید خواهد شد .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
14- اگر در خواب ببینید گیتاری را شکسته و دور افکنده اید از راه خلاف بر می گردید .
15- اگر گیتار به دیگری تعلق داشته باشد و شما از او بگیرید و بشکنید در واقع مانع انجام یک کار خلاف می شوید .

تعبیر خواب خرید گیتار

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
16- تعبیر خرید و فروش گیتار در خواب نیز فساد و اشتغال به گناه است .

تعبیر خواب گیتار سیاه

17- اگر در خواب دیدید که با گیتار مشکی و زرد آهنگ می‌زدید تعبیرش این است که به زودی بیمار می شوید.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب آواز خواندن : 52 نشانه و تفسیر آواز و خوانندگی در خواب

تعبیر خواب پیانو : ۳۱ تعبیر و نشانه دیدن پیانو در خواب

تعبیر خواب رقص : 18 نشانه و تعبیر رقصیدن در خواب

تعبیر خواب شیپور : ۲۶ نشانه و تفسیر دیدن شیپور در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.2 از 5 (13 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

شخصی ناشناس | ۷ ماه پیش
اگر کسی با گیتار نیمه سوخته بنوازد تعبیرش چیست؟
0
0

hits