دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۰۲ جمادى الأول ۱۴۴۳ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
شرکت فولکس Tiguan Coupe را سال آینده عرضه می کند

Tiguan Coupe فولکس واگن سال آینده معرفی می شود

شرکت فولکس Tiguan Coupe را سال آینده عرضه می کند
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شرکت فولکس واگن قصد داشته با دو مدل کوپه و استاندارد Tiguan در بخش خودروهای شاسی بلند محصولات قابلی را عرضه دارد.

شرکت فولکس واگن قصد داشته با دو مدل کوپه و استاندارد Tiguan در بخش خودروهای شاسی بلند محصولات قابلی را عرضه دارد. به گزارش وب سایت AutomobileMagazine، سال آینده قرار است Tiguan Coupe به عنوان خودرو پنج درب با طراحی اسپرت روانه بازار شود.

شاسی بلند کوپه و اسپرت فولکس

در حالی که طراحی بیرونی نسخه کوپه و اسپرت Tiguan کاملا متفاوت از نسخه استاندارد این شاسی بلند بوده اما در فضای داخلی شاهد کابین یکسانی خواهیم بود. در بخش پیشرانه فولکس مدل های مختلفی در نظر گرفته و در این میان مدل پایه با سیستم دو چرخ جلو محرک و نسخه سفارشی با سیستم چهار چرخ محرک 4Motion فولکس همراه خواهد بود.

به گفته شرکت آلمانی شاسی بلند Tiguan Coupe دارای سیستم تعلیق و اسپرتی نسبت به نسخه استاندارد است و سعی شده یک SUV قابل توجهی در این مدل فراهم آید. پنج سال قبل شرکت فولکس به معرفی شاسی بلند کوپه CrossBlue Coupe پرداخته بود اما هیچ گاه به تولید نرسیده است و در همان نسخه کانسپت باقی مانده است.

تیگوان کوپه در راه است

از سوی دیگر سازنده آلمانی در تلاش است که سال 2020 نسخه کانورتیبل یا همان سقف تاشو T-Roc را در بازار عرضه دارد. T-Roc یکی از مدل های اسپرت و محبوب فولکس بوده و با عرضه نسخه کروک انتظار می رود استقبال خوبی از آن صورت گیرد. از آنجایی که بازار خودروهای شاسی بلند هر گاه در حال رشد است شرکت هایی چون فولکس واگن بیکار ننشسته و در تلاش هستند تا با ارائه مدل هایی خاص و متنوع نبض بازار را به دست گیرند.

تاکنون شاسی بلندهای مختلفی توسط فولکس واگن معرفی شده که هر یک در سگمنت خود مدل های تحسین شده و ارزشمندی به شمار می روند. جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود این شرکت چه برنامه ای در سر دارد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • carscoops.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است