دلگرم
امروز: شنبه, ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۱ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۰ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
چهره پیر و شکسته مادر تازه فوت شده مادهوری دیکشیت بازیگر زیبای هندی!
34
مادوری دیکشیت یک پست دلخراش را به اشتراک گذاشت که در آن عکس قدیمی خود با مادرش اسنهالاتا دیکشیت را به نمایش گذاشت. او 90 ساله بود و روز شنبه درگذشت.

بازیگر مادوری دیکشیت در صفحه اینستاگرام خود یادداشتی احساسی برای مادرش اسنهالاتا دیکسیت که صبح شنبه درگذشت نوشته بود. او 90 ساله بود. این بازیگر به یاد او عکسی قدیمی از خود و مادرش منتشر کرد.

مادهوری دیکشیت/بازیگر زن هندی

این عکس مادوری را با مادرش نشان می داد که ظاهراً در خانه آنها بودند. مدوری با به اشتراک گذاشتن آن، در توضیح نوشت: «امروز صبح از خواب بیدار شدم و دیدم اتاق مادرم خالی است. احساس عجیبی است. او به ما آموخت که زندگی را در آغوش بگیریم و جشن بگیریم. او به بسیاری از مردم بسیار بخشید. دلمان برایش تنگ خواهد شد اما او در خاطرات ما زنده خواهد ماند. شوخ طبعی، مثبت اندیشی و لطف او مسری بود. ما زندگی او را از طریق خاطراتمان جشن خواهیم گرفت.»

مادهوری دیکشیت/بازیگر زن هندی

مدهوری و دکتر شریرام ننه در بیانیه ای که برای رسانه ها منتشر کردند، خبر مرگ اسنهالاتا را به اشتراک گذاشتند. در آن نوشته شده بود: مادر محبوب ما، اسنهالاتا دیکشیت، امروز صبح در حضور عزیزانش در آرامش درگذشت. آخرین مراسم او در Worli's Vaikunth Dham انجام شد، که در آن افراد مشهوری از جمله مدهوری، همسرش دکتر شریرام ننه و پسر کوچکترشان رایان شرکت کردند.

مادهوری دیکشیت/بازیگر زن هندی

این خانواده در حالی که روز یکشنبه با هم برای مراسم خاکسپاری ترک می‌کردند، با لباس سفید دیده شدند. آنها در یک ماشین در حال حرکت بودند در حالی که رسانه ها وسیله نقلیه را محاصره کردند تا مصاحبه ای داشته باشند. افراد دیگری از جمله آمریتپال سینگ بیندرا تهیه‌کننده فیلم و میکی کنترکتور چهره‌پرداز مشهور نیز در حال ورود به مراسم خاکسپاری بودند.

مادهوری دیکشیت/بازیگر زن هندی

مدهوری که کوچکترین فرزند اسنهالاتا است. او دو خواهر بزرگتر و یک برادر بزرگتر دارد. پدر آنها شانکار دیکشیت در سال 2013 در سن 91 سالگی درگذشت.

مادهوری دیکشیت/بازیگر زن هندیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (34 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits