مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ مارس ۲۰۲۳ میلادی
کودکی بازیگران فیلم زن بدلی!
0
دوست دارید بدونید بازیگران ایرانی چهره شون در کودکی چه شکلیه. ما در اینجا آمده ایم تصاویر کودکی بازیگران فیلم زن بدلی را به اشتراک گذاشته ایم.

زن بدلی فیلمی کمدی به کارگردانی مهرداد میرفلاح و تهیه‌کنندگی محسن مسافرچی در سال ۱۳۸۵ است. این فیلم داستانی شبیه به فیلم مرد خانواده دارد. شادی پارسی خواستگاری آرش سپهری را رد می‌کند تا برای استفاده از بورسیهٔ دانشگاه کمبریج به لندن برود. ده سال بعد شادی پارسی دچار دوگانگی زندگی خود و خانوادهٔ خود می‌شود تا اینکه یک روز به ایران برمیگردد و صاحب شرکت و پنت هاوس میشود و برج میسازد و یک روزی با مردی دعوا میکند و به خواب میرود و خواب میبیند که با آرش سپهری ازدواج کرده و صاحب ۲ فرزند به نام پارمیس و پارسا میشود او کاملا گیج شده و اتفاقات شیرینی برایش می افتد که نمی خواهد از او دل بکند ولی با یک تلفن بیدار میشود و میفهمد که همه این ها خواب بوده و از منشی میخواهد که آدرس آرش را پیدا میکند در حالی که آرش میخواهد به اتریش برود و شادی با ناراحتی به فرودگاه می آید و از آرش التماس میکند که نرود و می بیند که هواپیما پرواز کرده و او در ماشین خوابیده است تا اینکه آرش بر میگردد و با شادی ازدواج میکند.

کودکی بازیگران فیلم زن بدلی

ماهایا پطروسیان (زادهٔ ۱۳ دی ۱۳۴۸ در تهران) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون ارمنی‌تبار اهل ایران است.

کودکی بازیگران فیلم زن بدلی

رامبد جوان تبریزی (زادهٔ ۱ دی ۱۳۵۰) بازیگر، کارگردان و مجری تلویزیون ایرانی است. او تا اوایل دههٔ ۱۳۷۰ تنها در تئاتر فعالیت داشت و پس از آن با بازی در سریال همسران (۱۳۷۳) و خانه سبز (۱۳۷۵) وارد کار تلویزیونی شد. او برای نقش‌آفرینی در گناهکاران (۱۳۹۱) برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد. در دههٔ ۱۳۹۰، جوان بیشتر به‌عنوان مجری برنامهٔ تلویزیونی خندوانه شناخته شد.

کودکی بازیگران فیلم زن بدلی

رابعه اسکویی (زاده ۱۳۴۵ در تهران) هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است.

کودکی بازیگران فیلم زن بدلی

احمدرضا شفیعی‌جم (زادهٔ ۱۰ تیر ۱۳۵۰) بازیگر و کمدین ایرانی است. او از سال ۱۳۶۴ بازیگری در تئاتر را بصورت آماتور آغاز کرد و زمانی که ۱۸ سال داشت توانست برای بازی در فیلم دو همسفر انتخاب شود و فعالیت هنری خود را آغاز کند. او با بازی در سریال ساعت خوش به شهرت رسید، هرچند پیش از آن در دو سریال کمدی تلویزیون کابلی بچه‌ها و جمعه با شما هر دو به کارگردانی علی عمرانی بازی کرده و کار خود را در تلویزیون آغاز کرده بود.

کودکی بازیگران فیلم زن بدلی

منوچهر آذری (زادهٔ ۸ تیر ۱۳۲۲، تهران) بازیگر و گوینده رادیو ایرانی است.

کودکی بازیگران فیلم زن بدلی

تَرْلان پروانه (زادۀ ۱۸ تیر ۱۳۷۷) بازیگر اهل ایران است. او در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به‌خاطر بازی در فیلم آهوی پیشونی سفید (۱۳۹۱) برنده پروانه زرین بهترین بازیگر دختر شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است