مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۲ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۵ مارس ۲۰۲۳ میلادی
عینک های متنوع و عجیب ستاره سریال پرنده سحر خیز!
7
دمت اوزدمیر بازیگر و مدل کشور ترکیه می‌باشد. او در سال ۲۰۱۹ به عنوان بهترین مدل زن و بازیگر ترکیه انتخاب شد.این روزها تنوع عینک های او مورد توجه قرار گرفته است.

خانواده او از مهاجران بلغارستانی ساکن ترکیه می‌باشند. وی یک برادر به نام ولکان و یک خواهر به نام دریا دارد و پدر و مادر او در کودکی از هم جدا شده‌اند.

عینک عجیب/دمت اوزدمیر

وی با بازی در نقش آیلین در سریال Sana Bir Sır Vereceğim شناخته شد. او بعد از سریال پرنده سحرخیز در سریال خانه‌ای که در آن زاده شدی تقدیر توست با ابراهیم چلیک‌کول ایفای نقش می کند.

عینک عجیب/دمت اوزدمیر

طبق بیوگرافی دمت اوزدمیر ، او علاوه بر بازیگری، در صنعت مدلینگ نیز فعالیت دارد و یکی از چهره های تبلیغاتی برخی از برندهای معروف است. وی در سال ۲۰۱۲ با شرکت هواپیمایی پگاسوس قرارداد امضا کرد و در سال ۲۰۱۵ نیز به عنوان چهره تبلیغاتی Fresh Company انتخاب شد.در سال ۲۰۱۷ با برند گارنیر (Garnier) و در سال ۲۰۱۹ نیز با برند ورزشی نایکی Nike قرار داد امضا کرد. در نوامبر سال ۲۰۱۹ به عنوان سفیر تبلیغاتی برند پنتین (Pantene) ترکیه انتخاب شد.

عینک عجیب/دمت اوزدمیر

حضور در سریال تلویزیونی پرنده سحرخیز (Erkenci Kuş) در سال ۲۰۱۸ نیز از دیگر سریال های موفق و شناخته شده این بازیگر است که به گزارش پرشین وی با بازیگر معروف ترک جان یامان همبازی شد. دمت در این مجموعه که تا سال ۲۰۱۹ ادامه داشت و از شبکه استار تی وی در طی یک فصل ۵۱ قسمتی پخش می شد نقش شخصیت صنم آیدین را ایفا می کرد.

عینک عجیب/دمت اوزدمیر

پرنده سحرخیز از سریال های موفق کمدی است که در مراسم های مختلف کاندید دریافت جایزه شد و برخی از آنها را نیز از آن خود کرد. مطابق با بیوگرافی دمت اوزدمیر ، از جمله در مراسم اهدای جوایز Murex D’Or در سال ۲۰۱۹، دو بازیگر اصلی یعنی دمت اوزدمیر و جان یامان توانستند جایزه بهترین بازیگر زن خارجی و بهترین بازیگر مرد خارجی را کسب کنند.

عینک عجیب/دمت اوزدمیر

عینک عجیب/دمت اوزدمیر

عینک عجیب/دمت اوزدمیر

عینک عجیب/دمت اوزدمیر

عینک عجیب/دمت اوزدمیر

عینک عجیب/دمت اوزدمیر

اگر شما هم از علاقه مندان به عینک هستید تماشای این عینک ها برای شما لذت بخش خواهد بود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.7 از 5 (7 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است