دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۴ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۴ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
شباهت عجیب بازیگر ترک به مایکل جکسون خبرساز شد!
4
مایکل جکسون از جمله چهره های مشهوری بوده است که همیشه در مرکز توجه قرار دارد این روزها که بحث بر سر ساخت فیلم زندگی مایکل جکسون است شباهت اوزگه به او بحث برانگیز شده است.

قراره فیلم زندگی مایکل جکسون ساخته بشه. کاربران در فضای مجازی گفتن اوزگه اوزپیرینچی شبیه مایکل جکسونه و برای این نقش مناسبه. اوزگه به شوخی استوری گذاشت و نوشت: «فیلم زندگی مایکل جکسون ساخته میشه. چند تا از کامنت ها رو در فضای مجازی دیدم. باهاتون موافقم، البته که باید من این نقش رو بازی کنم» .در سال 2017 هم عکسی از اوزگه شبیه مایکل جکسون بود و روزها درباره این شباهت صحبت میشد.

مایکل جکسون/اوزگه اوزپیرینچی

مایکل جوزف جکسون خواننده، ترانه‌سرا، بشردوست آمریکایی بود. آثار او در موسیقی در کنار زندگی شخصی‌اش او را به مدت چهار دهه به یکی از مشهورترین چهره‌های فرهنگ عامهٔ جهان تبدیل کرد، به گونه‌ای که از وی به‌عنوان یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های فرهنگی قرن بیستم نام برده می‌شود.

مایکل جکسون/اوزگه اوزپیرینچی

طبق بررسی‌های تالار مشاهیر راک اند رول، کتاب گینس، مجلهٔ ونتی فر و چندی از منابع دیگر، مایکل جکسون محبوب‌ترین هنرمند تاریخ صنعت نمایش، مشهورترین انسان مَرد تاریخ، نیکوکارترین ستارهٔ پاپ و پرجایزه‌ترین هنرمند جهان است.

مایکل جکسون/اوزگه اوزپیرینچی

پس از گذشت بیش از یک دهه از مرگ مایکل جکسون، وی همچنان پردرآمدترین انسان مشهور درگذشتهٔ جهان بوده‌است. درآمد جکسون از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۹ دست کم دو میلیارد و چهارصد هزار دلار آمریکا برآورد شده‌است.

مایکل جکسون/اوزگه اوزپیرینچی

او در اواسط سال ۲۰۰۹ بر اثر تزریق بیش از حد داروی قوی بی‌هوشی پروپوفول توسط دکترش، در سن ۵۰ سالگی درگذشت. پس از گذشت ۲ سال از مرگ جکسون، دکتر او به ۴ سال حبس در زندان به علت قتل غیرعمد جکسون محکوم شد.

مایکل جکسون/اوزگه اوزپیرینچیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits