دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۶ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
بهترین سریال های کره ای در ژانر پزشکی!
10
در این بخش به معرفی بهترین سریال های کره ای در ژانر پزشکی پرداخته ایم با ما همراه باشید.

سریال کشتی بیمارستانی

بهترین سریال های کره ای در ژانر پزشکی

یکی از برترین سریال های کره ای بیمارستانی به سریال جذاب کشتی بیمارستانی می‌رسیم. داستان سریال در رابطه با دو دکتر جوان به نام‌های سونگ اون جه و کواک هیون است. سونگ اون جه دکتری بداخلاق و در عین حال پرتلاش است اما کواک هیون دکتری خوش قلب و مهربان است. آن‌‌ها در یک کشتی بیمارستانی در حال خدمات‌رسانی به افراد جزیره هستند.

سریال دکتر خوب

بهترین سریال های کره ای در ژانر پزشکی

آقای دکتر با نام اصلی دکتر خوب یک درام پزشکی است که در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار از شبکه کی‌بی‌اس۲ کره جنوبی و در ۲۰ قسمت پخش شد. از بازیگران این سریال می‌توان به جو وون، مون چه-وون، جو سانگ-ووک و کیم مین سئو اشاره کرد. در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۷ ورژن آمریکایی این سریال با همین عنوان از شبکه ABC در ۱۸ قسمت تولید و پخش شد. این سریال با عنوان «آقای دکتر» از شبکه دو سیما در مرداد ۱۳۹۴ پخش شد.

سریال زندگی

بهترین سریال های کره ای در ژانر پزشکی

داستان سریال در حول محور قدرت می‌چرخد. یی جین یک دکتر دل‌سوز و مهربان است که در اورژانس دانشگاه سانگ کوک کار می‌کند. کوه سونگ هیونگ نیز رئیس بیمارستان است که برعکس یی جین یک فرد سرد و بسیار بلندپرواز است.

سریال دکتر جان

بهترین سریال های کره ای در ژانر پزشکی

یکی از برترین سریال های کره ای بیمارستانی به نام دکتر جان می‌پردازیم. داستان سریال درباره دکتر جان است که متخصص بی‌هوشی است. او فردی بسیار باهوش است که به طرز عجیبی سریع است و دلیل بیماری را به سرعت تشخیص می‌دهد. به دلیل همین سرعت به او القابی داده‌اند که یکی از آن‌ها دکتر ده ثانیه‌ای است. دکتر جان علیرغم اینکه فردی باهوش است اما فردی بسیار متکبر است که کمتر به دل کسی می‌نشیند.

سریال دکتر غریبه

بهترین سریال های کره ای در ژانر پزشکی

دکتر غریبه یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی سال ۲۰۱۴ با بازی لی جونگ سوک، جین سه یون، پارک هه جین و کانگ سو را است. این سریال از ۵ مه تا ۸ ژوئیه ۲۰۱۴، دوشنبه و پنجشنبه‌ها ساعت ۲۱:۵۵ (به وقت کره جنوبی) از اس‌بی‌اس برای ۲۰ قسمت پخش شد. در کودکی پارک هون (لی جونگ سوک)، با فریب دادن وی و پدرش آنها را به کره شمالی فرستادند. پس از فرستاده شدن به کره شمالی، از بازگشت به کره جنوبی منع شدند. در کره شمالی، پدر پارک هون (که قبلاً پزشک معروفی بود) به وی پزشکی آموزش داد. وی پس از تحصیل در دانشکده پزشکی در کره شمالی جراح قلب و عروق نابغه‌ای شد. در آنجا، او عاشق و دلباختهٔ سانگ جائه هی (جین سه یون) شد. پس از فوت پدرش سعی کرد با جائه هی به کره جنوبی فرار کند، اما در آخر ارتباط خود را با او از دست داد. پارک هون به تنهایی توانست به کره جنوبی فرار کند.

سریال جراحان قلب

بهترین سریال های کره ای در ژانر پزشکی

جراحان قلب یک مجموعه تلویزیونی کره‌ای است به کارگردانی جو یونگ کوانگ با بازی گو سو، ام کی جون و سئو جی های که در سال ۲۰۱۸ به نمایش درآمد. این سریال از ۲۷ سپتامبر تا ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ در ۳۲ قسمت پخش می‌شد.

سریال دکتر زندانی

بهترین سریال های کره ای در ژانر پزشکی

یکی از برترین سریال های کره ای بیمارستانی به سریال جذاب دکتر زندانی می‌رسیم. داستان در رابطه با یک پزشک متخصص است که با توجه به اتهامی که نسبت به او وارد شده است، از بیمارستان اخراج می‌شود. او برای اینکه اطلاعات بیشتری نسبت به این اتهام جمع آوری کند، در زندان مشغول به کار می‌شود تا انتقام بگیرد.

سریال دکترها

بهترین سریال های کره ای در ژانر پزشکی

از بهترین سریال کره ای پزشکی با بازیگران معروف به نام دکترها می‌پردازیم. داستان سریال درباره پزشکی به نام‌ یو هه جونگ است. یو هه جونگ در مدرسه، دختری قلدر بوده است که زخم‌های زیادی از آن موقع برایش به جا مانده است. هه جونگ فردی سرد است که کسی را وارد قلبش نمی‌کند. زمان می‌گذرد تا هه جونگ با مربی‌ای به نام هونگ جی هونگ آشنا می‌شود. این آشنایی باعث می‌شود شخصیتش تغییر کند و به یک دکتر تبدیل شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (10 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits