مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ مارس ۲۰۲۳ میلادی
اعلام آمادگی خواننده سرشناس ترکیه برای کمک به زلزله زدگان خوی!
7
گولبن ارگن، خواننده سرشناس تورکیه وقوع زلزله در شهرستان خوی را تسلیت گفته و برای کمک به زلزله‌زدگان اعلام آمادگی کرد.

وی در پیامی در شبکه‌های اجتماعی در این باره نوشت: به مردم آذربایجان تسلیت می‌گویم. امیدوارم این درد و ترس برادرانمان در سرمای زمستان دیگر تکرار نشود. آماده انجام وظیفه‌ام برای کمک به زلزله‌زدگان در خوی هستم.

گولبن ارگن/ خواننده ترک

ذبیح الله کاظمی در گفت و گو با ایسنا در خصوص زلزله: مردم خوی در حالی که صدها واحد مسکونی این شهر و روستاهای اطراف آن در اثر زلزله ویران یا به شدت تخریب شده است، دومین شب پس از زلزله را در میان فوج پس‌لرزه‌های پیاپی و هوای به شدت سرد، در فضاهای باز و در حالی به صبح رساندند که نسبت به بی‌توجهی مقام‌های حکومتی و عدم توزیع کافی چادر، پتو و غذا اعتراض دارند. وی اضافه کرد: مردم آرامش خود را حفظ کنند و توجه داشته باشند که اخبار موثق از طریق رسانه‌های معتبر منتشر می‌شود.

گولبن ارگن/ خواننده ترک

به گزارش خبرگزاری‌های ایران زلزله‌ای به بزرگی 5.9 درجه در مقیاس ریشتر شامگاه شنبه 8 بهمن مناطق جنوب غربی شهر خوی در آذربایجان غربی را لرزاند.
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان‌غربی یکشنبه 9 بهمن در گفت‌وگو با رسانه‌های ایران اعلام کرد که در پی وقوع زلزله در شهرستان خوی دست کم ۳ فوتی و ۸۱۶ نفر مصدوم داشته است . رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: عملیات آواربرداری واحدهای خسارت دیده در جریان زلزله شب گذشته خوی آغاز شده و ظرف یکی دو روز آینده میزان کل خسارات را اعلام می‌کنیم.

گولبن ارگن/ خواننده ترکاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.1 از 5 (7 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است