دلگرم
امروز: دوشنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۰ مه ۲۰۲۴ میلادی
سلمان خان و برادران خوش تیپ اش در یک قاب!
34
سلمان خان موفق‌ترین بازیگر بالیوود در گیشه فروش می‌باشد که دو برادر به نام های سهیل خان و ارباز خان دارد. در اینجا قابی از این سه برادر را می توانید ببینید.

عبدالرشید سلیم سلمان خان بازیگر و تهیه‌کنندهٔ هندی است که در فیلم‌های هندی‌زبان کار می‌کند. او در طول سه دهه فعالیت خود افتخارات گوناگونی از جملهٔ دو جایزهٔ ملی فیلم و دو جایزهٔ فیلم‌فیر دریافت کرده‌است.در رسانه‌ها از او به عنوان یکی از موفق‌ترین بازیگران از لحاظ تجاری سینمای هند یاد می‌شود.

سلمان خان و برادرانش

ارباز در مصاحبه ای می‌گوید که برخلاف تصور عموم، بیشتر اوقات، خواهر و برادرها از چگونگی شکل‌گیری آخرین پروژه برادر دیگر بی‌اطلاع هستند. او توضیح می‌دهد: «مردم فکر می‌کنند که ما باید از تمام جزئیات فیلم هایی که در حال ساخت است آگاه باشیم. اما گاهی اوقات، وقتی بالاخره ساخته شد، آن را با دیگران تماشا می کنیم. دلیلش این است که ما گاهی اوقات نمی‌خواهیم خواهر و برادرمان چیزی را ببینند که آماده نیست.» او می افزاید: «البته که ما در مورد فیلم صحبت می کنیم، اما فقط درباره فیلم صحبت نمی کنیم. ما هم مثل هر خانواده ای با هم شوخی کنیم.»

سلمان خان و برادرانش

اَرباز خان یک هنرپیشه، تهیه‌کننده، و کارگردان اهل هند است. وی از سال ۱۹۹۶ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. این هنرپیشه برادر سلمان خان و سهیل خان است.از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته‌است می‌توان به چرا من دوست دارم؟ اشاره کرد.وی همچنین برنده جوایزی همچون جوایز فیلم‌فیر شده‌است.

سلمان خان و برادرانش

سهیل سلیم عبدالرشید خان یک هنرپیشه، پدیدآور، و کارگردان اهل هند است. وی برادر کوچکتر سلمان خان و ارباز خان است.از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته‌است می‌توان به چرا من دوست دارم؟ اشاره کرد. فیلم من یک هندی هستم نیز جز بهترین اثرهای اوست.

سلمان خان و برادرانش

سلمان خان و برادرانشاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (34 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits