مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ مارس ۲۰۲۳ میلادی
استایل عجیب آمیتاب باچان همه را شوکه کرد!
9
آمیتاب باچان لباس مسخره ای پوشیده بود که از سمت طرفدارانش با واکنش های زیادی رو برو شده است.

آمیتاب باچان به خاطر ظاهر جدیدش، هودی ست شده با شلوار گشاد اش، خود را مسخره کرده است. این پیرمرد 80 ساله دو تصویر از خود را به همراه یک شعر خنده دار در توصیف لباس خود به اشتراک گذاشت. بلافاصله پس از آن، طرفداران او شروع به مقایسه او با رانویر سینگ کردند، که به دلیل انتخاب های مد تجربی خود شناخته شده است.

آمیتاب باچان/بازیگر هندی

باچان در دهه هفتاد و تا اواسط دهه هشتاد یکی از چهره‌های دائمی بالیوود بود، ولی با ورود به دنیای سیاست، سه سال از عمر خود را به دور از هنر سینما سپری کرد. در سال ۱۹۸۸ بار دیگر با فیلم جدیدی به نام شاهنشاه راهی پرده سینماها شد و این فیلم نیز با موفقیت بسیاری روبه‌رو شد، ولی بعد از بازگشت مجدد، قدرت باچان رو به زوال گذاشت و تعداد زیادی از آثارش با شکست گیشه مواجه شد، روند سقوط همچنان ادامه داشت. در سال ۱۹۹۰ و با بازی در فیلم مسیر آتش که در آن باچان نقش رئیس یک باند مافیایی را بازی می‌کرد، برنده جایزه بهترین هنرپیشه داخلی شد ولی باچان کم‌کار شده بود.

آمیتاب باچان/بازیگر هندی

در سال ۱۹۹۲ خدا گواه را بازی کرد اما پس از آن به مدت دو سال خود را نیمه بازنشسته کرد. در سال ۱۹۹۴ پس از مدت‌ها در فیلم انسانیت به ایفای نقش پرداخت ولی آن هم فروش چندانی نداشت. باچان در سال ۱۹۹۶ شرکت سهامی آمیتاب باچان را تأسیس کرد. کار این شرکت معرفی محصولات و خدمات صنعت سینمایی هند بود. این شرکت به کار تولید و توزیع فیلم‌های سینمایی و کاست و نوارهای ویدئویی و کارهایی از این دست می‌پرداخت. در سال ۱۹۹۷ باچان با فیلمی از تولیدات شرکت خودش به عالم بازیگری بازگشت ولی این فیلم هم از نظر مالی و هم از نظر منتقدان شکست خورد. سرانجام در همان سال شرکت باچان ورشکست شد.

آمیتاب باچان/بازیگر هندیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (9 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است