دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ مه ۲۰۲۴ میلادی
عکس های زیرخاکی و دیده نشده از تارا همسر رضا رویگری
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عکس های دیده نشده از تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری

عکس های تارا کریمی همسر رضا رویگری

رضا رویگری بعد از جدا شدن از همسر اولش (به دلیل مخالفت با شغل او که کالیفرنیا به در زمینه شهرسازی فعالیت میکرد) با تارا کریمی در سال ۱۳۹۲ ازدواج کرد.

رضا رویگری از تارا کریمی 43 سال بزرگتر است و همین اختلاف سنی زیاد باعث بروز حواشی بسیاری برای این زوج شده است .

تارا کریمی متولد ۱۳۶۸ میباشد و ۴۳ سال از رضا رویگری کوچیک تر است.تارا درباره نحوه آشنایی با رضا رویگری میگوید که من اصلا نمیدانستم او بازیگر است و در فرودگاه شیراز با او آشنا شدم که در نهایت به ازدواج منجر شد.

تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری است رضا رویگری در اثر سکته قلبی در یکی از بیمارستان های تهران بستری بود تارا کریمی هم پرستار بخشی بود که رضا رویگری در آن بستری بود در بیمارستان با رضا رویگری آشنا شد و با هم ازدواج نمودند .

تارا کریمی همسر رضا رویگری

تارا کریمی همسر رضا رویگری

رضا رویگری در سال ۲۶ دی ماه ۱۳۲۵ در منطقه تجریش در تهران به دنیا آمد. تنها فرزند خانواده بوده و یک پسر دارد و یک نوه دختر، دوران مدرسه و دبیرستان را در همان تجریش به پایان رساند. او به خلبانی علاقه مند بود و دوبار امتحان داد ولی قبول نشد. سپس به نقاشی روآورد و با نمایش «ویس و رامین» به کارگاه نمایشی پیوست. ا

و در جشنواره های نانسی، ورشو و چند شهر آلمان و آمریکا نمایش هایی را اجرا کرده است. بازی در سریال های تلویزیونی را با سریال «محله بهداشت» شروع نمود.

با فیلم «عقابها» به کارگردانی زنده یاد خاچیکیان به سینما آمد و ۲۸ فیلم سینمایی بازی کرد و برای کارهای خود آهنگسازی نیز کرد. او در چند نمایشگاه نقاشی در ایران و آمریکا شرکت کرد و یک کنسرت نیز در سال ۱۹۹۶ در آمریکا برگزار نموداین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.5 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits