دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
چگونه جذاب، فریبنده و دلربا باشیم؟
1508
زمان مطالعه: 14 دقیقه
این که چگونه جذاب باشیم کار سختی نیست ولی باید بدانیم که چگونه می توانیم جذاب به نظر برسیم؟ واقعت جذابیت ذاتی است یا می توانیم با هر شرایطی جذاب باشیم؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را بدانید .

چگونه جذاب باشیم؟ (26 نکته برای جذاب به نظر رسیدن)

همه ما دوست داریم که در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی باشیم اما این کار چگونه ممکن است؟

به گزارش دلگرم : مطمئنا تغییر دادن رفتارها و عادات کار ساده ای نیست اما برخی از کارها هستند که شما به سادگی می توانید انجام دهید تا چهره ای دوست داشتنی تر از قبل در نظر دیگران داشته باشید.

همه ما دوست داریم که در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی باشیم اما این کار چگونه ممکن است؟

مطمئنا تغییر دادن رفتارها و عادات کار ساده ای نیست اما برخی از کارها هستند که شما به سادگی می توانید انجام دهید تا چهره ای دوست داشتنی تر از قبل در نظر دیگران داشته باشید.اگر نمی دانید که چگونه این کارها را انجام دهید، ما به شما نکاتی را یادآور می شویم که با رعایت آنها در جمع محبوب تر از قبل خواهید درخشید.

چگونه جذاب باشیم ؟ راهکارهایی برای افزایش جذابیت

26 راه برای جذاب و دلبر بودن

1. تماس چشمی اولین راهکار برای جذاب بودن است

اولین چیزی که دیگران در نگاه شما جستجو می کنند، حس اعتماد است. ما نمی توانیم افرادی را که به آنها اعتماد نداریم، دوست داشته باشیم. ما به طور ناخوداگاه به دنبال راهی برای اعتماد و تکیه کردن به دیگران هستیم اما این احساس را چگونه در دیدار اول به طرف مقابل مان انتقال دهیم.

واضح است، تماس چشمی! نگاه کردن به چشم های طرف مقابل می تواند یکی از تاثیرگذارترین راهها باشد. ثابت شده افرادی که بیشترین تماس چشمی را با طرف مقابل شان دارند، نسبت به دیگران باهوش ترند. بنابراین اگر تا به حال این کار را انجام نمی دادید، هنوز هم دیر نشده، هنگام صحبت به دیگران به چشم هایشان خیره شوید تا بیشتر به شما اعتماد کنند.

2. لبخند

هیچگاه قدرت لبخند را نادیده نگیرید. خندیدن یکی از تاثیرگذارترین راههای برقراری ارتباط با دیگران است. پس تا می توانید لبخند بزنید و این حس مثبت را به دیگران نیز انتقال دهید تا در برقراری ارتباط با شا راحت تر عمل کنند.

3. اشتیاق

در کنار لبخند، اشتیاق و انرژی خود را نشان دهید. این کار نه تنها دیگران را به سمت شما جذب می کند بلکه به آنها نیز این انگیزه را می دهد تا چون شما پر از امید و انگیزه باشند. اگر شور و شوق کافی از خود نشان دهید، مطمئنا دیگران پس از صحبت با شما با انرژی وافری از شما جدا خواهند شد.

4. تلفن همراه خود را در جیب تان بگذارید

تا زمانی که مکالمه شما با طرف مقابل تان به پایان نرسید، تلفن همراه خود را از کیف یا جیب تان در نیاورید. در غیر این صورت، این کار حرف های شما را قطع می کند و انگیزه صحبت کردن بیشتر را از طرف مقابل تان می گیرد.

5. با اطمینان خاطر دست دهید

دست دادن یکی دیگر از راههای شناخت شخصیت طرف مقابل است. اگر شل و بی حال دست دهید، انرژی منفی را به طرف مقابل تان انتقال داده اید، از طرف دیگر خیلی محکم هم دست او را نفشارید که احساس ناراحتی و خفقان کند. درست دست دادن تاثیر مثبتی را در اولین لحظه دیدارتان بر جای خواهد گذاشت.

چگونه همه را جذب خودمان کنیم و فردی جذاب و خواستنی باشیم؟

6. دیگران را با نام بخوانید

آیا زمانی که دیگران شما را به نام می خوانند، احساس خوبی به شما دست نمی دهد؟ روانشناسان می گویند: هنگام صحبت با دیگران، نام آنها را مکررا به زبان آورید.زمانی که می خواهید مکالمه خود را برای دیگران تعریف کنید، شخص سوم را به نام بخوانید در غیر این صورت به سرعت نام او را فراموش خواهید کرد.به زبان آوردن نام دیگران، چه در محیط خانه، چه در محیط کار یا حتی در رابطه عاطفی تان، پیوند مستحکم تری را میان شما می سازد. به علاوه، نشانه ای از احترام و هوش شماست که حس اطمینان را به طرف مقابل نیز انتقال می دهد.

7. به حرف های دیگران گوش دهید

بیش از این که حرف بزنید، خوب به حرف های طرف مقابل تان گوش دهید. شما دو گوش دارید اما تنها یک لب، پس باید به تناسب از آنها استفاده کنید.

8. تعریف و تمجید دیگران را به درستی پاسخ دهید

زمانی که شخصی در مقابل شما نشسته و از خوبی ها و نکات مثبت تان می گوید، عکس العمل شما چیست؟ این یکی از حساس ترین لحظه هاست زیرا جوابی که می دهید ممکن است که شما را فردی خودخواه جلوه دهد. برای جلوگیری از این کار به جای گفتن جمله هایی چون «مرسی، شما هم همچنین»، «شما خودتان که از من بهترید» یا «نظر لطف شماست» به شدت بپرهیزید و به جای آن بگویید «ممنون! شنیدن این تعریف ها از زبان شما حس خوبی به من می دهد.» یا «ممنون. شنیدن این تحسین ها تجربه واقعا خوبی برای من خواهد بود.»

9. اگر حرف طرف مقابل تان قطع شد، از او بخواهید ادامه دهد

اگر در حال گوش دادن به حرف های فردی بوده اید که ناگهان صحبت هایش قطع شد، در ادامه از او بخواهید که به حرف هایش ادامه دهد. با این رفتار به او نشان می دهید که خود و صحبت هایش برای شما ارزشمند است.

10. بگویید «واقعا متاسفم»

هر کسی در زندگی داستان غم انگیزی دارد که ممکن است از شما بخواهد که شنونده باشید. در این شرایط بهترین جمله ای که می توانید در جواب تجربه های غم انگیز او به زبان آورید «من واقعا متاسفم» است. با گفتن این جمله به او نشان می دهید که خودتان را جای او گذاشته و درکش کرده اید. در این شرایط آنها به شما بیشتر اعتماد خواهند کرد.

چگونه در نگاه اول جذاب باشیم

11. از مکالمه های کوتاه بپرهیزید

پینشهاد ما به شما این است که اگر می خواهید سر صحبت را با فردی باز کنید، موضوعی را انتخاب کنید که هر دوی شما بدان علاقمند هستید. در این صورت مکالمه شما دلنشین تر خواهد بود و تاثیر بیشتری بر هر دوی شما خواهد گذاشت.

حتماً بخوانید:
20 نکته موثر برای جذاب تر شدن آقایان

20 نکته موثر برای جذاب تر شدن آقایان

20 پیشنهاد برای جذاب شدن آقایان تا هرکسی را مجذوب خود کنند

12. به حالت بدنی تان دقت کنید

هنگام بلند شدن، نشستن یا صحبت کردن، به حالت بدن تان دقت کنید. حرکات بد بدن، حس خوبی را به دیگران منتقل نمی کند و همچنین موجب دوری آنها از شما خواهد شد. به عنوان مثال نشستن با پاهای باز، قوز کردن یا دست به سینه بودن، نه تنها غرور و تکبر شما را نشان می دهد بلکه موجب دوری طرف مقابل تان از شما نیز خواهد شد.

13. هنگام صحبت به همه نگاه کنید

اگر در حال صحبت در جمعی هستید، به تمام افرادی که به شما گوش می دهند، نگاه کنید. در این شرایط به آنها نشان می دهید که برای شما اهمیت دارند و در نتیجه بیشتر به شما توجه خواهند کرد. اگر هم فردی در جمع سعی دارد چیزی بگوید اما شرایط برایش فراهم نمی شود، شما از او بخواهید که در گفتگو شرکت کند. به عنوان مثال بگویید: «آقای... شما چیزی می خواستید بگویید؟» اما طوری رفتار نکنید که دیگران احساس خفقان و فشار کنند.

14. شکایت نکنید

مطمئنا خود شما هم دوست ندارید که با افرادی که مدام در حال شکایت و غر زدن هستند، ارتباط برقرار کنید. این کار انرژی منفی ای را منتقل و دیگران را از شما دور می کند. اگر احساس کردید که در حال گله و شکایت هستید، سریع موضوع صحبت را تغییر دهید.

15. مکالمه را عاقلانه به پایان برسانید

کلماتی که شما در انتهای مکالمه بیان می کنید، تاثیر زیادی بر دیگران خواهد گذاشت، بنابراین آنها را به درستی انتخاب کنید. جملاتی مانند «من از این گفتگو بسیار لذت بردم» یا «امیدوارم که باقی روزتان فوق العاده باشد» یا «هیچوقت این مکالمه مان را فراموش نخواهم کرد.» می تواند تفاوت زیادی را در احساس طرف مقابل ایجاد کند.

16. جذاب بودن و رنگ قرمز

رنگ قرمز خیلی چیزها را برای ما تدعی می کند: عشق، گل سرخ، گرما و … . به همین خاطر است که تحقیقات نشان داده اند که پوشیدن رنگ قرمز به افزایش جذابیت کمک می کند. طی تحقیقاتی که دانشمندان انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که مردان سراسر جهان پوشیدن لباس به رنگ قرمز توسط خانم ها را جذاب می دانند. قرمز رنگ عشق است. با پوشیدن رنگ قزمر شما بیشتر در معرض توجه هستید و از این دید شما هم به صورت ناخود آگاه بیشتر مراقب رفتار و برخورد های خود هستید. البته باید در این رابطه مراقب نوع ست کردن لباس باشید و هر قرمز پوشیدنی هم دلیلی بر جذاب بودن شما نیست.

17. گارد نگیرید، و انعطاف پذیر باشید

خانم ها ممکن است خیال کنند اگر احساسات واقعی خود را پنهان کنند تا مردان مجبور به حدس و گمان شوند جذاب تر می شوند. طبق مطالعاتی که در چین انجام شده است مردان زمانی که وارد یک رابطه می شوند علاقه دارند که طرف دیگر انعطاف پذیر باشد و در رابطه با این موضوع خیلی گارد نگیرید ولی این در حالیست که خانم ها باید دقت کنند که این رفتار قبل از آشنای و مراحل ابتدای رابطه برای مردان خیلی خوشایند نیست و مراقب باشید که در این امر زیاده روی نکنید. اما از سوی دیگر تحقیقی که اخیرا در آلمان انجام شده مشخص کرده که افرادی که احساسات و عواطف خود را به راحتی نشان می دهند برای دیگران جذاب تر هستند.

راز این نکته در مغز ماست: یعنی اینکه شرکت کنندگان این مطالعه توانسته اند دایره لغات عصبی طرف مقابل را رمزگشایی کنند. زوج ها باید اطلاعاتی که از انگیزه و نیات طرف مقابل خود دارند را بدانند و درک خود از آنها را به روز رسانی کنند و انتظار بروز رفتار از طرف مقابل را داشته باشند و رفتار خود را با آن رفتار تطبیق دهند.

26 ترفند شگفت انگیز برای جذاب بودن

18. صدای زیر و نازک در زنان، صدای بم در مردان

قبل تر در هاو کن یو در رابطه با نقش صدا در روابط شما صحبت کردیم. تحقیقات نشان داده که داشتن صدای زیر و نازک در زنان جذابیت آنها را افزایش می دهد و بر عکس. مردانی هم که صدای بم دارند برای زنان جذاب تر هستند. تحقیقات قبلی نشان داده اند که افراد صدای نازک را با جثه و اندام کوچک و صدای بم را با جثه و اندام بزرگ مرتبط می دانند. در ضمن تفاوت بین اندام زن و مرد هم در جذابیت آنها نقش ایفا می کند. در واقع تفاوت های جنسیتی، مثل زیر و بمی صدا جذابیت را افزایش می دهد.

19. شوخ طبعی

خانم هایی که به مرد یا پسری علاقه دارند بیشتر تمایل دارند که به رفتار ها و صحبت های آنان لبخند بزنن و پذیرای آن باشند. در واقع جذابیت شوخ طبعی برای زنان به لحاظ علمی ثابت شده است. خانم ها و آقایان هر دو شوخ طبعی را جذاب می دانند و هیچ مردی از خانم اخمو و افسرده خوشش نمی آید. اما تحقیقات نشان داده اند که تنها زنان شوخ طبعی را جذاب می دانند نه مردان. این به این معناست که برای جذاب بودن از دید آقایان، خانم مورد نظر باید شوخ طبع بود و او را شاد کند. چرا شوخ طبعی برای زنان جذاب است؟ چون شوخ طبعی نیاز به داشتن مهارت های شناختی و هوش و خلاقیت دارد و در نتیجه فرزندی که در نتیجه ی ازدواج با مرد شوخ طبع به دنیا می آید هم این ویژگی ها را به ارث خواهد برد.

20. داشتن حیوانات خانگی

البته این مورد شاید با فرهنگ و شرایط ما در ایران کمی کتفاوت باشد چرا که این تحقیقات در کشور اروپایی انجام شده است ولی با این حال شاید برای شما هم می تواند قابل توجه باشد.حیوانات خانگی می توانند به راحتی مکالمه ی بین دو نفر را ایجاد کنند. تحقیقی که در فرانسه انجام شده نشان داده که مردانی که سگ دارند سه برابر بیشتر از مردانی که سگ ندارند در جذب زنان موفق هستند. چرا ؟ چون حیوان خانگی هم به مراقبت و توجه نیاز دارد و مردی که برای مراقبت از سگ خود وقت می گذارد احتمالا می تواند پدر خوبی هم باشد.

حتماً بخوانید:
چگونه دختری جذاب باشیم ؟ ۲۰ راه جادویی برای جذاب بودن

چگونه دختری جذاب باشیم ؟ ۲۰ راه جادویی برای جذاب بودن

چگونه دختری مغرور و جذاب باشیم ؟ همه‌ی ما دوست داریم جذاب، خاص و منحصربه‌فرد باشیم. دوست داریم دیگران را تحت‌ تأثیر قرار بدهیم. اما واقعیت با علاقه‌ی…

21. مهربانی و جذاب بودن

این موضوع بر هیچ یک از شما پوشیده نیست. باید دانست که راز جذابیت چیزی فراتر از داشتن اندام و چهره ی زیباست. افراد خوش قلب، مهربان و خوب جذاب تر هستند. تحقیقات نشان داده که مردم افراد جذاب را افراد خوب و مهربانی هم می دانند و تحقیقات جدید نشان داده که این قضیه می تواند جهت وارونه هم داشته باشد به این معنی که افراد مهربان و خوش قلب جذاب تر ظاهر خواهند شد.

22. آراستگی و جذابیت

این را دیگر همه می دانند که هیچ کس از ظاهر ژولیده و نا مرتب خوشش نمی آید. تحقیقات نشان داده اند که بخش اعظم جذابیت به جوانب قابل تغییر انسان بر می گردد. موی مرتب و تمیز، لباس آراسته و با کیفیت ، ژست خوب و وزن مناسب. ما بیشتر به دنبال افرادی هستیم که بیش از هر چیز سالم و تمیز باشند و بتوانند از فرزندانمان به خوبی مراقبت کنند. و بنابراین باید برای مراقبت از فرزندان اول از خودشان مراقبت کنند.

23. استرس نداشتن

همانطور که لبخند زدن و مهربان بودن می تواند ما را جذاب تر کند نشانه های استرس زیاد در زندگی مثل پوف کردن پای چشم ها، یا پوست کدر هم می تواند از جذابیت ما کم کند.عدم کنترل استرس نه تنها می تواند خود را در چهره ی ما نشان دهد بلکه نشانه ای از ضعف سیستم ایمنی بدن است. طی مطالعه ای که توسط محققان اروپایی و آفریقای جنوبی انجام شد زنان مردانی را که کمتر هورمون استرس، کورتیسلول و سیستم ایمنی قوی داشتند را جذاب تر تلقی کردند.

24. ریش و سبیل

داشتن ریش و سبیل در فرم ها و مدل های مختلف مردان نشانه ی مردانگی و بلوغ آنهاست و از ای نظر برای زنان جذاب ترهستند البته نه برای تمامی آن ها. طی مطالعه ای که اخیرا در استرالیا انجام شده زنان مردانی که ته ریش زیاد داشتند را جذاب تر می دانستند و از سوی دیگر مردانی که ریش کامل داشتند را با داشتن توانایی در تربیت فرزند و بدن سالم مرتبط می دانستند. رابطه ی بین ریش و سلامت را هم می توان اینگونه توضیح داد که چون ریش مانع جذب اشعه ی مضر خورشید می شود از سرطان پوست محافظت می کند. همچنین مانع رسیدن گرد و غبار به منافذ هوایی می شود. رابطه ی ریش و پدر خوب بودن هم به خاطر این است که ریش نشانه ی بلوغ و پختگی و قابلیت فرزندآوری است.

25. تاثیر منفی آرایش

یکی دیگر از تلقی های غلط خانم ها این است که اگر بیشتر آرایش کند در نظر مردان جذابیت بیشتری خواهند داشت. البته آرایش صحیح می تواند جذابیت را تا حدی افزایش دهد اما طی مطالعه ای مشخص شده که مردان، زنانی را که آرایش کمتر داشته اند را زنان جذاب تر و قابل اعتمادتر دانسته و به زنانی که آرایش غلیظ تر داشته اند نتوانسته بودند اعتماد کنند. البته زنان همیشه برای جذب مردان آرایش نمی کنند بلکه آنها بیشتر برای افزایش اعتماد به نفس این کار را می کنند.

26. جمع دوستان

مطالعات مشخص کرده که افرادی که در جمع های دوستانه شرکت دارند نسبت به افرادی که تنها در جایی حضور دارند جذاب تر به نظر می رسند. دانشمندان می گویند علت این امر شاید این باشد که ما وقتی افراد یک گروه را می بینیم از چهره های همه ی آن افراد میانگین می گیریم و افرادی که جذابیت کمتر دارند بیشتر برایمان جذاب خواهند بود. در واقع چهره ی متوسط جذابیت بیشتر دارد. اما منظور چیست؟ متوسط بودن چهره به این معناست که چهره ی فرد شبیه چهره ی اکثر آدم ها باشد. مطالعه ای که در اسپانیا انجام شده مشخص کرده که مردان چهره ی متوسط زنان را بیشتر جذاب می دانند – یعنی اندازه، رنگ و اجزای صورت زنانی که چهره ی متوسط دارند نزدیکی بیشتری با چهره ی سایر افراد جمعیت دارد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (1508 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.

۴۰ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

Reza | ۲ سال پیش
عالی بود سپاس گذارم❤
0
4
سمانه | ۲ سال پیش
مطالب مفیدی بود ولی همیشه صدق نمیکنه
3
3
zahra.83 | ۲ سال پیش
به نظر من هر چی دختر مغرور تر و حاضر جواب ترو اینکه به طرف ابراز احساسات نکنه پسر بیشتر جذب میشه 😐اما خودم به شخصه اینجوری نیستم🙌😂 اگ دوس دارین پسر یا دختر جذبتون شه اول با قلبتون دوم با مغزتون برخورد کنین😊
6
18
😂 | ۲ سال پیش
یکی از جذابیت های دخترا خنگ بودنه تا مبتونید خنگ باشید 😅😂😂😂
18
14
پاسخ ها:
حسن | ۲ سال پیش
به نظر من اگر دختر شوخ طبع و خوش اخلاق و خوش لباس باش خیلی جذاب و تو دل برو میشه
1
19
نفس | ۲ سال پیش
یرای جذب بودن مرد اصلا نباید ده کیلو کرم ب خودمون بزنی سایه و رژ خیلی پر و کانییلر و وانتور نباید باشه جوری نباید ارایش کرد ک انگار مال هم نیسن مردا ارایش نجرال دوس دارن.
1
14
ساشا | ۳ سال پیش
هالا کیسش از کجا بیاریم هااونم بگو والا
7
11
الینا | ۳ سال پیش
عالیه من جذاب بودم جذاب تر شدم تا هدی که با دوستام که مهمونی میرم همه زوم میشن روم دوشت پسرای دوستام همشون اونارو ول کردن هی میان طرف من
94
8
مهدیه | ۳ سال پیش
عالی بود اما من قبلا این کارارو میکردم همه به حرفام گوش میدن اما من میخآام همه جذبم شن
همه دوسم دارن اما بدخواه هم دارم نمیخوام اینجوری باشه میخوام از ادمی که دیروز بودم بهتر باشم
21
9
مهدیه | ۳ سال پیش
ممنآنم خیلی عالی بود
4
22
Mahmoud | ۳ سال پیش
سلام به اقایون و خانوم های محترم ممنون از راهنمایی و.......... باسپاس از اقایون و بانوان عزیز
8
8
... | ۳ سال پیش
من قصد دارم یک سخنرانی برای41 نفر انجام بدهم و این خیلی مهم هست.ممنونن از مطلبتون تا اندازه ای کمک کرد ولی اگر کسی بیشتر راهنمایی کنه ممنون میشم.
7
25
پریوش | ۳ سال پیش
برای رسیدن ب کسی که دوسش داری باید یه مقدار کمی غرور داشته باشیم اما نکته اصلی رسیدنه کسی که احساس میکنیم لیاقت واکس زدن کفشاتونم ندارد به دردتون نمیخوره
14
25
sima | ۳ سال پیش
ممنون امید وارم کمکم کنه
1
22
ميرشرف الدين حكيم | ۴ سال پیش
خيلي ممنون از مقاله خوب تان!
2
15
samane | ۴ سال پیش
من احساسمو گفتم به طرف مقابلم ازم دور شد مغرور شد الان بايد چيكار كنم چجوري برخورد كنم باهاش راهنمايي كنيد؟؟
5
18
پاسخ ها:
مهدیه | ۳ سال پیش
حتما اونم دوست داره توهم محلش. نده ببین پا پیچت میشه یانه باهاش حرف نزن ببین بحثو باز میکنه یانه اگه باز کرد یعنی دوست داره
0
15
نفس | ۲ سال پیش
باید مغرور باشی پسرا دوست دارن با کسایی باشن ک ب سختی بدست بیارن
4
13
شیدا | ۴ سال پیش
بدک نبود اما من برای اینکه بین دخترا باشم گفتم من خودم دخترم پسرارو هم لایق واکس زدن کفشام نمیدونم
44
15
پاسخ ها:
محمد | ۴ سال پیش
نیازی نیست پسرا اینکارو برات انجام بدن و پسریم که بخواد اینکارو واسه آدم مغروری مثه تو انجام بده مازوخیسته .
به موقعش خودت کفشای آقاتو واکس میزنی
خلاصه گفتم که بخودت فشار نیاری.
8
68
lpln | ۴ سال پیش
کی میخواد بیاد تورو بگیره
دختره از خود راضی
7
54
ميرشرف الدين حكيم | ۴ سال پیش
انسان مغرور هميشه تنها ميمونه
8
70
یاسین | ۳ سال پیش
باسلام. با این نظری که دادی مطمعنن تحسین برانگیز نیست. مغرور بودن خوبه (زیبایی) تا حدی ولی اگه بیشتر از اون حد باشی مسلما تنها میمونی. روزی میرسه عاشق یکی میشی بازم اونوقت این حرف ها را میزنی مسلما بازم نه. پس عاقلانه حرف بزن شیدا.
1
52
بهار | ۴ سال پیش
خوب نبود من که چیزی نفهمیدم
19
8
رویا | ۴ سال پیش
ممنون
مفید بود. فقط اگه یکم بیشتر توضیح میدادین بهتر بود
3
22
...H... | ۴ سال پیش
من می خوام به پسری که دوسش دارم حسمو بگم اما نمی تونم . اخه یکم خجالتی هستم. میشه کمکم کنید؟
5
19
پاسخ ها:
# | ۴ سال پیش
نگین بهتره...چون مغرور میشن معمولاتجربه دارم
4
43
آنا | ۴ سال پیش
بگو اما نه یه جوری که طرف مغرور شه و درضمن بردن که حس اون در رابطه با تو چیه؟؟!!
اینا خیلی مهمه
2
12
Mehri | ۳ سال پیش
سعی کن راجبش اطلاعات بدست بیاری و اون شخصیتی که دوست داره باشی البته اگه شخصیته درستیه اگه عم میخایی بش بگی غیرمستقیم بگو
2
13
مهدیه | ۳ سال پیش
نیازی نیست بگی میتونی با نگاهت یا حتی رفتارت باعث بشی ک خودش بیاد سمتت و اگ اونم حسی بهت داره عنوان کنه ب نظرم خجالتی بودن تا ی حدیش جذابه از اونجا ب بعد جالب نیست
2
29
الینا | ۳ سال پیش
خب اگه شمارشو داری براش ویس بفرست بگو دوستش داری یا سعی کن یه جوری باهاش رفتار کنی که خودش متوجه بشع کع دوستش داری
7
9
الناز | ۲ سال پیش
اوهوم ، خب گوش کن ، ببین اکثر پسرا از دخترایی خوششون میاد که رکن که شجاعن ، یه نوع شجاعت و جسارت ، پیرا اکثرا از دخترای وحشی و دویوونه خوششون میاد تا دخترایی که همش خودشونو میگیرن ، تو میتونی در کمال اعتماد به نفس ، بهش بگی که : هی ، من ازت خوشم اومده ، میخوام بیشتر بشناسمت و باهات باشم ، به احتمال زیاد ، جذبت میشه و باهات راه میاد :)
11
13
یگانه | ۴ سال پیش
راهکارای خوبی بود،واسم دعا کنید لطفا
2
31
..... | ۴ سال پیش
نوشته ها خیلی خوب بودن
امید وارم که این مطالب بتونن به کسی کمک کنن
2
14
.... | ۴ سال پیش
سلام امیدوارم شاهد تاثیرات خوب در زندگیمان باشیم
0
17
پریا | ۴ سال پیش
به نظر من باید مرد ها خانم ها رو دست کم نگیرند. هر کاری هم که بکنن ، نمی تونن از زن عزیزترشو پیدا کنن.
11
15
پاسخ ها:
لاله | ۳ سال پیش
مردانی که زنان را دست کم میگیرن حتما عقده ایی هستن
8
37
پوریا | ۴ سال پیش
خوب بود امید وارم جواب بده
دعا کنید.
2
10
کیان | ۴ سال پیش
با سلام ممنون از سایت خوبتون
0
9
پاسخ ها:
رویا | ۴ سال پیش
جذاب بودن با خوب بودن تموم میشه ولی نمی دونم کیه میخوان یادبگیرید
3
22

hits