لیست قیمت مبدل فیبر

۳,۲۶۵
۲
۰
یکشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰
در این بخش قیمت انواع مبدل فیبر شامل برندهای : دلینک، ، دی ام سی، تندا، تپی لینک، میکروتیک، مالتی مود، زایکسل، فوجیکورا و..... را مشاهده خواهید کرد.
لیست قیمت مبدل فیبر

قیمت روز انواع مبدل فیبر در بازار

لیست قیمت مبدل فیبر در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف مبدل فیبر مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های مبدل فیبر مقایسه کنید. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای مبدل فیبر در بازار می باشد.

آخرین بروز رسانی قیمت مبدل فیبر در تاریخ یکشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۱۰ انجام شده است.

لیست قیمت مبدل فیبر در دلگرم

عنوان قیمت تعرفه تصویر
عنوان قیمت (تومان)
ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D 222,900
دویست و بیست و دو هزار نهصد تومان
2229000 قیمت ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter 387,000
سیصد و هشتاد و هفت هزار تومان
3870000 قیمت TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S 52,000,000
پنجاه و دو میلیون تومان
520000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S
TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter 460,000
چهارصد و شصت هزار تومان
4600000 قیمت TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter
Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter موجود نیست قیمت Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter
TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter 442,000
چهارصد و چهل و دو هزار تومان
4420000 قیمت TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter
ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5 95,000
نود و پنج هزار تومان
950000 قیمت ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX موجود نیست قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX
ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM موجود نیست قیمت ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM
مدیا کانورتر سپیتام مدل MC12E-SSC20-A&B بسته... 2,730,000
دو میلیون و هفتصد و سی هزار تومان
27300000 قیمت مدیا کانورتر سپیتام مدل MC12E-SSC20-A&B بسته...
Tenda MG100S Single Mode SFP Module موجود نیست قیمت Tenda MG100S Single Mode SFP Module
D-Link DMC-515SC Media Converter 850,000
هشتصد و پنجاه هزار تومان
8500000 قیمت D-Link DMC-515SC Media Converter
ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود اچ آر یو آی... موجود نیست
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM 900,000
نهصد هزار تومان
9000000 قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM
مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2 1,450,000
یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان
14500000 قیمت مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2
D-Link DMC-300SC Media Converter 678,000
ششصد و هفتاد و هشت هزار تومان
6780000 قیمت D-Link DMC-300SC Media Converter
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55 61,000,000
شصت و یک میلیون تومان
610000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter 546,000
پانصد و چهل و شش هزار تومان
5460000 قیمت TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM موجود نیست قیمت ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U
DMC-805G موجود نیست قیمت DMC-805G
D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S 82,000,000
هشتاد و دو میلیون تومان
820000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D
D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter 1,190,000
یک میلیون و صد و نود هزار تومان
11900000 قیمت D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter
GLC-LH-SM 92,000
نود و دو هزار تومان
920000 قیمت GLC-LH-SM
TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter 399,000
سیصد و نود و نه هزار تومان
3990000 قیمت TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
ماژول فیبرنوری اچ پی مدل C8R24A 5,800,000
پنج میلیون و هشتصد هزار تومان
58000000 قیمت ماژول فیبرنوری اچ پی مدل C8R24A
D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter
D-Link DMC-810SC Media Converter 1,900,000
یک میلیون و نهصد هزار تومان
19000000 قیمت D-Link DMC-810SC Media Converter
مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC موجود نیست قیمت مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U
CISCO SFP-10G-SR 10-Gigabit Ethernet Transceiver Modules 149,000
صد و چهل و نه هزار تومان
1490000 قیمت CISCO SFP-10G-SR 10-Gigabit Ethernet Transceiver Modules
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel موجود نیست قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel
ماژول فیبرنوری اچ پی مدل AJ716A 550,000
پانصد و پنجاه هزار تومان
5500000 قیمت ماژول فیبرنوری اچ پی مدل AJ716A
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module 317,000
سیصد و هفده هزار تومان
3170000 قیمت TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
SFP-10G-LR 230,000
دویست و سی هزار تومان
2300000 قیمت SFP-10G-LR
ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM 469,000
چهارصد و شصت و نه هزار تومان
4690000 قیمت ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel موجود نیست قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM 374,000
سیصد و هفتاد و چهار هزار تومان
3740000 قیمت ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis 2,761,000
دو میلیون و هفتصد و شصت و یک هزار تومان
27610000 قیمت TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis
ماژول بیسیم یالینک WF50 700,000
هفتصد هزار تومان
7000000 قیمت ماژول بیسیم یالینک WF50
مدیا کانورتر سپیتام مدل MC11G-SSC20 بسته 2عددی 3,700,000
سه میلیون و هفتصد هزار تومان
37000000 قیمت مدیا کانورتر سپیتام مدل MC11G-SSC20 بسته 2عددی
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U
ماژول سیسکو GLC-FE-100LX 390,000
سیصد و نود هزار تومان
3900000 قیمت ماژول سیسکو GLC-FE-100LX
ماژول فیبر سیسکو مدل SFP-OC48-LR2 موجود نیست قیمت ماژول فیبر سیسکو مدل SFP-OC48-LR2
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM موجود نیست قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM
ماژول فیبر نوری بروکید مدل 57-1000012-01 موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری بروکید مدل 57-1000012-01
مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1 3,948,000
سه میلیون و نهصد و چهل و هشت هزار تومان
39480000 قیمت مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1
D-Link DMC-530SC Media Converter 955,000
نهصد و پنجاه و پنج هزار تومان
9550000 قیمت D-Link DMC-530SC Media Converter
ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A موجود نیست قیمت ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX 899,000
هشتصد و نود و نه هزار تومان
8990000 قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX
ماژول فیبر کی دی تی KG-GLC20SC KDT موجود نیست
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module موجود نیست قیمت TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500 موجود نیست قیمت ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500
دستگاه فیوژن فیبر نوری ترایبرر Lemon 3 موجود نیست
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C 70,900,000
هفتاد میلیون و نهصد هزار تومان
709000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C
ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SMD بسته 10 عددی موجود نیست قیمت ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SMD بسته 10 عددی


برند های مبدل فیبر موجود در این صفحه

انواع مبدل فیبر شامل: ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D و TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter و دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S و TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter و Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter و TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter و ماژول سنسور...


توجه: لطفا در نظر داشته باشید مجله دلگرم فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت های درج شده برای مبدل فیبر در این صفحه ، کف قیمت فروشندگان مبدل فیبر در بازار می باشد و صرفا جهت اطلاع از نرخ مبدل فیبر تهیه گشته اند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم