قیمت انواع مبدل فیبر

۱,۲۹۳
۰
۰
شنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰

قیمت روز مبدل فیبر

لیست قیمت مبدل فیبر در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف مبدل فیبر مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های مبدل فیبر مقایسه کنید. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای مبدل فیبر در بازار می باشد.

آخرین بروز رسانی قیمت مبدل فیبر در تاریخ شنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۴۰ انجام شده است.

لیست قیمت مبدل فیبر در دلگرم

عنوان قیمت price تصویر
عنوان قیمت (تومان)
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter 492,000
چهارصد و نود و دو هزار تومان
4920000 قیمت TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module 315,000
سیصد و پانزده هزار تومان
3150000 قیمت TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM 344,000
سیصد و چهل و چهار هزار تومان
3440000 قیمت ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D
D-Link DMC-300SC Media Converter 651,000
ششصد و پنجاه و یک هزار تومان
6510000 قیمت D-Link DMC-300SC Media Converter
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter 387,000
سیصد و هشتاد و هفت هزار تومان
3870000 قیمت TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis 2,761,000
دو میلیون و هفتصد و شصت و یک هزار تومان
27610000 قیمت TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis
D-Link DMC-530SC Media Converter 956,120
نهصد و پنجاه و شش هزار صد و بیست تومان
9561200 قیمت D-Link DMC-530SC Media Converter
TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter 382,000
سیصد و هشتاد و دو هزار تومان
3820000 قیمت TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel 505,000
پانصد و پنج هزار تومان
5050000 قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel
ماژول فیبر نوری مدل میکروتیک MikroTik S-85DLC05D 314,400
سیصد و چهارده هزار چهارصد تومان
3144000 قیمت ماژول فیبر نوری مدل میکروتیک MikroTik S-85DLC05D
D-Link DMC-515SC Media Converter 851,180
هشتصد و پنجاه و یک هزار صد و هشتاد تومان
8511800 قیمت D-Link DMC-515SC Media Converter
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel 139,000
صد و سی و نه هزار تومان
1390000 قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel
ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500 75,000
هفتاد و پنج هزار تومان
750000 قیمت ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500
TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter 460,000
چهارصد و شصت هزار تومان
4600000 قیمت TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel 960,000
نهصد و شصت هزار تومان
9600000 قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U
Tenda MG100S Single Mode SFP Module 157,000
صد و پنجاه و هفت هزار تومان
1570000 قیمت Tenda MG100S Single Mode SFP Module
ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A 90,000
نود هزار تومان
900000 قیمت ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A
D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter 1,443,000
یک میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
14430000 قیمت D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module 299,000
دویست و نود و نه هزار تومان
2990000 قیمت TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter 442,000
چهارصد و چهل و دو هزار تومان
4420000 قیمت TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter
D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter 526,000
پانصد و بیست و شش هزار تومان
5260000 قیمت D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module 838,000
هشتصد و سی و هشت هزار تومان
8380000 قیمت TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D
Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter
D-Link DMC-810SC Media Converter 1,800,000
یک میلیون و هشتصد هزار تومان
18000000 قیمت D-Link DMC-810SC Media Converter
ماژول سنسور اثر انگشت اورجینال Xiaomi Mi 5 99,000
نود و نه هزار تومان
990000 قیمت ماژول سنسور اثر انگشت اورجینال Xiaomi Mi 5
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel 77,000
هفتاد و هفت هزار تومان
770000 قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel
مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC 381,600
سیصد و هشتاد و یک هزار ششصد تومان
3816000 قیمت مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U
D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter 403,860
چهارصد و سه هزار هشتصد و شصت تومان
4038600 قیمت D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U
ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM 198,000
صد و نود و هشت هزار تومان
1980000 قیمت ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM 275,000
دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
2750000 قیمت ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM 275,000
دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
2750000 قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM 450,000
چهارصد و پنجاه هزار تومان
4500000 قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM
DMC-805G 523,400
پانصد و بیست و سه هزار چهارصد تومان
5234000 قیمت DMC-805G
ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM 328,857
سی و دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار هفت تومان
3288571 قیمت ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM


قیمت مبدل فیبر

انواع مبدل فیبر شامل: TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter و TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module و ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM و ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D و D-Link DMC-300SC Media Converter و TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter و TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber...


قیمت انواع مبدل فیبر
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter