لیست قیمت مبدل فیبر

۲,۶۴۸
۲
۰
یکشنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۱۰
در این بخش قیمت انواع مبدل فیبر شامل برندهای : دلینک، ، دی ام سی، تندا، تپی لینک، میکروتیک، مالتی مود، زایکسل، فوجیکورا و..... را مشاهده خواهید کرد.
لیست قیمت مبدل فیبر

قیمت روز انواع مبدل فیبر در بازار

لیست قیمت مبدل فیبر در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف مبدل فیبر مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های مبدل فیبر مقایسه کنید. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای مبدل فیبر در بازار می باشد.

آخرین بروز رسانی قیمت مبدل فیبر در تاریخ یکشنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۱۰ انجام شده است.

لیست قیمت مبدل فیبر در دلگرم

عنوان قیمت price تصویر
عنوان قیمت (تومان)
مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2 1,450,000
یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان
14500000 قیمت مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55 61,000,000
شصت و یک میلیون تومان
610000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module 317,000
سیصد و هفده هزار تومان
3170000 قیمت TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel 317,000
سیصد و هفده هزار تومان
3170000 قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel
ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500 140,000
صد و چهل هزار تومان
1400000 قیمت ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500
D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter 478,800
چهارصد و هفتاد و هشت هزار هشتصد تومان
4788000 قیمت D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter
ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM 478,800
چهارصد و هفتاد و هشت هزار هشتصد تومان
4788000 قیمت ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM
TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter 419,000
چهارصد و نوزده هزار تومان
4190000 قیمت TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter 400,000
چهارصد هزار تومان
4000000 قیمت TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C 68,000,000
شصت و هشت میلیون تومان
680000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C
Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter 68,000,000
شصت و هشت میلیون تومان
680000000 قیمت Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter
ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A 68,000,000
شصت و هشت میلیون تومان
680000000 قیمت ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel
ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM
D-Link DMC-300SC Media Converter 710,000
هفتصد و ده هزار تومان
7100000 قیمت D-Link DMC-300SC Media Converter
مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC 441,000
چهارصد و چهل و یک هزار تومان
4410000 قیمت مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC
Tenda MG100S Single Mode SFP Module 162,000
صد و شصت و دو هزار تومان
1620000 قیمت Tenda MG100S Single Mode SFP Module
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM 318,000
سیصد و هیجده هزار تومان
3180000 قیمت ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis 2,393,000
دو میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
23930000 قیمت TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis
D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter 1,190,000
یک میلیون و صد و نود هزار تومان
11900000 قیمت D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter
D-Link DMC-515SC Media Converter 849,000
هشتصد و چهل و نه هزار تومان
8490000 قیمت D-Link DMC-515SC Media Converter
ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM 399,000
سیصد و نود و نه هزار تومان
3990000 قیمت ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM
DMC-805G 399,000
سیصد و نود و نه هزار تومان
3990000 قیمت DMC-805G
D-Link DMC-530SC Media Converter 940,000
نهصد و چهل هزار تومان
9400000 قیمت D-Link DMC-530SC Media Converter
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S 78,000,000
هفتاد و هشت میلیون تومان
780000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel 1,320,000
یک میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
13200000 قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel
ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5 1,320,000
یک میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
13200000 قیمت ماژول سنسور اثر انگشت   Xiaomi Mi 5
دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S 52,000,000
پنجاه و دو میلیون تومان
520000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter 387,000
سیصد و هشتاد و هفت هزار تومان
3870000 قیمت TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM 387,000
سیصد و هشتاد و هفت هزار تومان
3870000 قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D
D-Link DMC-810SC Media Converter 1,900,000
یک میلیون و نهصد هزار تومان
19000000 قیمت D-Link DMC-810SC Media Converter
TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter 351,000
سیصد و پنجاه و یک هزار تومان
3510000 قیمت TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX 850,000
هشتصد و پنجاه هزار تومان
8500000 قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel 850,000
هشتصد و پنجاه هزار تومان
8500000 قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module 838,000
هشتصد و سی و هشت هزار تومان
8380000 قیمت TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter 495,000
چهارصد و نود و پنج هزار تومان
4950000 قیمت TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U
مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM
D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX 800,000
هشتصد هزار تومان
8000000 قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX


برند های مبدل فیبر موجود در این صفحه

انواع مبدل فیبر شامل: مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2 و دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55 و ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D و TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module و مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel و ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500 و D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter و ماژول...


توجه: لطفا در نظر داشته باشید مجله دلگرم فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت های درج شده برای مبدل فیبر در این صفحه ، کف قیمت فروشندگان مبدل فیبر در بازار می باشد و صرفا جهت اطلاع از نرخ مبدل فیبر تهیه گشته اند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • قیمت مبدل فیبر
  • لیست قیمت مبدل فیبر
  • قیمت انواع مبدل فیبر
  • مبدل فیبر
  • قیمت
  • لیست قیمت

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter