لیست قیمت مبدل فیبر

۳,۱۷۵
۲
۰
دوشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۲۰:۱۸
در این بخش قیمت انواع مبدل فیبر شامل برندهای : دلینک، ، دی ام سی، تندا، تپی لینک، میکروتیک، مالتی مود، زایکسل، فوجیکورا و..... را مشاهده خواهید کرد.
لیست قیمت مبدل فیبر

قیمت روز انواع مبدل فیبر در بازار

لیست قیمت مبدل فیبر در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف مبدل فیبر مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های مبدل فیبر مقایسه کنید. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای مبدل فیبر در بازار می باشد.

آخرین بروز رسانی قیمت مبدل فیبر در تاریخ دوشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت: ۲۰:۱۸ انجام شده است.

لیست قیمت مبدل فیبر در دلگرم

عنوان قیمت تعرفه تصویر
عنوان قیمت (تومان)
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module 838,000
هشتصد و سی و هشت هزار تومان
8380000 قیمت TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel
ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500 140,000
صد و چهل هزار تومان
1400000 قیمت ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S 69,000,000
شصت و نه میلیون تومان
690000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D
ماژول فیبر کی دی تی KG-GLC20SC KDT 165,000
صد و شصت و پنج هزار تومان
1650000
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel موجود نیست قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel
ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود اچ آر یو آی... 240,000
دویست و چهل هزار تومان
2400000
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U
ماژول بیسیم یالینک WF50 480,000
چهارصد و هشتاد هزار تومان
4800000 قیمت ماژول بیسیم یالینک WF50
ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM 399,000
سیصد و نود و نه هزار تومان
3990000 قیمت ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM
D-Link DMC-530SC Media Converter 955,000
نهصد و پنجاه و پنج هزار تومان
9550000 قیمت D-Link DMC-530SC Media Converter
دستگاه فیوژن فیبر نوری ترایبرر Lemon 3 38,000,000
سی و هشت میلیون تومان
380000000
مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2 1,450,000
یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان
14500000 قیمت مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter 387,000
سیصد و هشتاد و هفت هزار تومان
3870000 قیمت TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM موجود نیست قیمت ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM
D-Link DMC-300SC Media Converter 645,000
ششصد و چهل و پنج هزار تومان
6450000 قیمت D-Link DMC-300SC Media Converter
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C 68,000,000
شصت و هشت میلیون تومان
680000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis 2,393,000
دو میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
23930000 قیمت TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis
Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter موجود نیست قیمت Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter
مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC موجود نیست قیمت مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM 318,000
سیصد و هیجده هزار تومان
3180000 قیمت ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel 1,320,000
یک میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
13200000 قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter 475,000
چهارصد و هفتاد و پنج هزار تومان
4750000 قیمت TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module 317,000
سیصد و هفده هزار تومان
3170000 قیمت TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
D-Link DMC-810SC Media Converter 1,768,000
یک میلیون و هفتصد و شصت و هشت هزار تومان
17680000 قیمت D-Link DMC-810SC Media Converter
D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter 1,175,000
یک میلیون و صد و هفتاد و پنج هزار تومان
11750000 قیمت D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter
D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter
مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1 3,360,000
سه میلیون و سیصد و شصت هزار تومان
33600000 قیمت مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter 382,000
سیصد و هشتاد و دو هزار تومان
3820000 قیمت TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter
TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter 400,000
چهارصد هزار تومان
4000000 قیمت TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter 398,000
سیصد و نود و هشت هزار تومان
3980000 قیمت TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX 850,000
هشتصد و پنجاه هزار تومان
8500000 قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel موجود نیست قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel
ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5 موجود نیست قیمت ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5
ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM موجود نیست قیمت ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM
ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A موجود نیست قیمت ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM موجود نیست قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX 800,000
هشتصد هزار تومان
8000000 قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM 900,000
نهصد هزار تومان
9000000 قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U
مدیا کانورتر سپیتام مدل MC12E-SSC20-A&B بسته... 2,730,000
دو میلیون و هفتصد و سی هزار تومان
27300000 قیمت مدیا کانورتر سپیتام مدل MC12E-SSC20-A&B بسته...
D-Link DMC-515SC Media Converter 789,000
هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
7890000 قیمت D-Link DMC-515SC Media Converter
DMC-805G موجود نیست قیمت DMC-805G
Tenda MG100S Single Mode SFP Module 162,000
صد و شصت و دو هزار تومان
1620000 قیمت Tenda MG100S Single Mode SFP Module
D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter موجود نیست قیمت D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55 61,000,000
شصت و یک میلیون تومان
610000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55
مدیا کانورتر سپیتام مدل MC11G-SSC20 بسته 2عددی 3,700,000
سه میلیون و هفتصد هزار تومان
37000000 قیمت مدیا کانورتر سپیتام مدل MC11G-SSC20 بسته 2عددی
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D
دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S 52,000,000
پنجاه و دو میلیون تومان
520000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S


برند های مبدل فیبر موجود در این صفحه

انواع مبدل فیبر شامل: TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module و ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel و ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500 و ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U و دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S و ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D و ماژول فیبر کی دی تی KG-GLC20SC KDT و مبدل فیبر به اترنت...


توجه: لطفا در نظر داشته باشید مجله دلگرم فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت های درج شده برای مبدل فیبر در این صفحه ، کف قیمت فروشندگان مبدل فیبر در بازار می باشد و صرفا جهت اطلاع از نرخ مبدل فیبر تهیه گشته اند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم