لیست قیمت مبدل فیبر

۲,۹۶۹
۲
۰
چهارشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰
در این بخش قیمت انواع مبدل فیبر شامل برندهای : دلینک، ، دی ام سی، تندا، تپی لینک، میکروتیک، مالتی مود، زایکسل، فوجیکورا و..... را مشاهده خواهید کرد.
لیست قیمت مبدل فیبر

قیمت روز انواع مبدل فیبر در بازار

لیست قیمت مبدل فیبر در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف مبدل فیبر مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های مبدل فیبر مقایسه کنید. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای مبدل فیبر در بازار می باشد.

آخرین بروز رسانی قیمت مبدل فیبر در تاریخ چهارشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۲۰ انجام شده است.

لیست قیمت مبدل فیبر در دلگرم

عنوان قیمت price تصویر
عنوان قیمت (تومان)
ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5 موجود نیست قیمت ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel
ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM
D-Link DMC-300SC Media Converter 653,000
ششصد و پنجاه و سه هزار تومان
6530000 قیمت D-Link DMC-300SC Media Converter
ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM 399,000
سیصد و نود و نه هزار تومان
3990000 قیمت ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module 317,000
سیصد و هفده هزار تومان
3170000 قیمت TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A 317,000
سیصد و هفده هزار تومان
3170000 قیمت ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel 317,000
سیصد و هفده هزار تومان
3170000 قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C 68,000,000
شصت و هشت میلیون تومان
680000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C
Tenda MG100S Single Mode SFP Module 162,000
صد و شصت و دو هزار تومان
1620000 قیمت Tenda MG100S Single Mode SFP Module
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM 318,000
سیصد و هیجده هزار تومان
3180000 قیمت ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM 900,000
نهصد هزار تومان
9000000 قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter 495,000
چهارصد و نود و پنج هزار تومان
4950000 قیمت TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S 78,000,000
هفتاد و هشت میلیون تومان
780000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S
TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter 351,000
سیصد و پنجاه و یک هزار تومان
3510000 قیمت TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module 838,000
هشتصد و سی و هشت هزار تومان
8380000 قیمت TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
D-Link DMC-515SC Media Converter 768,000
هفتصد و شصت و هشت هزار تومان
7680000 قیمت D-Link DMC-515SC Media Converter
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis 1,995,000
یک میلیون و نهصد و نود و پنج هزار تومان
19950000 قیمت TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter 387,000
سیصد و هشتاد و هفت هزار تومان
3870000 قیمت TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
DMC-805G 387,000
سیصد و هشتاد و هفت هزار تومان
3870000 قیمت DMC-805G
D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter 1,105,000
یک میلیون و صد و پنج هزار تومان
11050000 قیمت D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter
ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500 140,000
صد و چهل هزار تومان
1400000 قیمت ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX 850,000
هشتصد و پنجاه هزار تومان
8500000 قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX
ماژول بیسیم یالینک WF50 390,000
سیصد و نود هزار تومان
3900000 قیمت ماژول بیسیم یالینک WF50
مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1 3,360,000
سه میلیون و سیصد و شصت هزار تومان
33600000 قیمت مبدل فیبر به اترنت آیسون مدل IS-DG102P-F-1
مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC 3,360,000
سه میلیون و سیصد و شصت هزار تومان
33600000 قیمت مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC
TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter 400,000
چهارصد هزار تومان
4000000 قیمت TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter
D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter 400,000
چهارصد هزار تومان
4000000 قیمت D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel 1,320,000
یک میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
13200000 قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U
D-Link DMC-530SC Media Converter 926,000
نهصد و بیست و شش هزار تومان
9260000 قیمت D-Link DMC-530SC Media Converter
D-Link DMC-810SC Media Converter 1,721,000
یک میلیون و هفتصد و بیست و یک هزار تومان
17210000 قیمت D-Link DMC-810SC Media Converter
ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM 1,721,000
یک میلیون و هفتصد و بیست و یک هزار تومان
17210000 قیمت ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX 800,000
هشتصد هزار تومان
8000000 قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX
مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2 1,450,000
یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان
14500000 قیمت مبدل فیبرنوری به اترنت کامنت مدل CWFE2SCS2
دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S 52,000,000
پنجاه و دو میلیون تومان
520000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبرنوری سومیتومو T-400S
TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter 419,000
چهارصد و نوزده هزار تومان
4190000 قیمت TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55 61,000,000
شصت و یک میلیون تومان
610000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55
Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter 61,000,000
شصت و یک میلیون تومان
610000000 قیمت Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter
D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter 61,000,000
شصت و یک میلیون تومان
610000000 قیمت D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter


برند های مبدل فیبر موجود در این صفحه

انواع مبدل فیبر شامل: ماژول سنسور اثر انگشت Xiaomi Mi 5 و ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D و مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM و ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel و ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM و D-Link DMC-300SC Media Converter و ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM و TP-LINK TL-SM311LS...


توجه: لطفا در نظر داشته باشید مجله دلگرم فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت های درج شده برای مبدل فیبر در این صفحه ، کف قیمت فروشندگان مبدل فیبر در بازار می باشد و صرفا جهت اطلاع از نرخ مبدل فیبر تهیه گشته اند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • قیمت مبدل فیبر
  • لیست قیمت مبدل فیبر
  • قیمت انواع مبدل فیبر
  • مبدل فیبر
  • قیمت
  • لیست قیمت

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter