لیست قیمت مبدل فیبر

۱,۵۹۵
۱
۰
دوشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۲۵

قیمت روز انواع مبدل فیبر در بازار

لیست قیمت مبدل فیبر در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف مبدل فیبر مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های مبدل فیبر مقایسه کنید. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای مبدل فیبر در بازار می باشد.

آخرین بروز رسانی قیمت مبدل فیبر در تاریخ دوشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۵ انجام شده است.

لیست قیمت مبدل فیبر در دلگرم

عنوان قیمت price تصویر
عنوان قیمت (تومان)
مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC 344,000
سیصد و چهل و چهار هزار تومان
3440000 قیمت مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module 263,000
دویست و شصت و سه هزار تومان
2630000 قیمت TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM 263,000
دویست و شصت و سه هزار تومان
2630000 قیمت ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM 450,000
چهارصد و پنجاه هزار تومان
4500000 قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM
D-Link DMC-810SC Media Converter 1,540,000
یک میلیون و پانصد و چهل هزار تومان
15400000 قیمت D-Link DMC-810SC Media Converter
D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter 355,000
سیصد و پنجاه و پنج هزار تومان
3550000 قیمت D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter
DMC-805G 355,000
سیصد و پنجاه و پنج هزار تومان
3550000 قیمت DMC-805G
Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter 355,000
سیصد و پنجاه و پنج هزار تومان
3550000 قیمت Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media Converter
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-U
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX 800,000
هشتصد هزار تومان
8000000 قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D 420,000
چهارصد و بیست هزار تومان
4200000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX40-D
D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter 365,000
سیصد و شصت و پنج هزار تومان
3650000 قیمت D-Link DMC-F30SC Ethernet to Fiber Media Converter
TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter 331,000
سیصد و سی و یک هزار تومان
3310000 قیمت TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-U
ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM 313,000
سیصد و سیزده هزار تومان
3130000 قیمت ماژول فیبر نوری سینگل مود آی پی کام G311SM IP-COM
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter 387,000
سیصد و هشتاد و هفت هزار تومان
3870000 قیمت TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
ماژول فیبر نوری مدل میکروتیک MikroTik S-85DLC05D 314,400
سیصد و چهارده هزار چهارصد تومان
3144000 قیمت ماژول فیبر نوری مدل میکروتیک MikroTik S-85DLC05D
D-Link DMC-530SC Media Converter 768,000
هفتصد و شصت و هشت هزار تومان
7680000 قیمت D-Link DMC-530SC Media Converter
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter 546,000
پانصد و چهل و شش هزار تومان
5460000 قیمت TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module 249,500
دویست و چهل و نه هزار پانصد تومان
2495000 قیمت TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
D-Link DMC-300SC Media Converter 630,000
ششصد و سی هزار تومان
6300000 قیمت D-Link DMC-300SC Media Converter
TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter 442,000
چهارصد و چهل و دو هزار تومان
4420000 قیمت TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter
Tenda MG100S Single Mode SFP Module 159,000
صد و پنجاه و نه هزار تومان
1590000 قیمت Tenda MG100S Single Mode SFP Module
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D 840,000
هشتصد و چهل هزار تومان
8400000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX80-D
D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter 985,000
نهصد و هشتاد و پنج هزار تومان
9850000 قیمت D-Link D-Link DMC-700SC Media Converter
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis 2,393,000
دو میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
23930000 قیمت TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel 2,393,000
دو میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
23930000 قیمت ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-LX-10-D Zyxel
ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A 2,393,000
دو میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
23930000 قیمت ماژول رله 12 کانال مدل RAD-W-12R7A
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-D
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module 838,000
هشتصد و سی و هشت هزار تومان
8380000 قیمت TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500 838,000
هشتصد و سی و هشت هزار تومان
8380000 قیمت ماژول آینه تاشو کارا مدل SA-1500
D-Link DMC-515SC Media Converter 680,000
ششصد و هشتاد هزار تومان
6800000 قیمت D-Link DMC-515SC Media Converter
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM 250,000
دویست و پنجاه هزار تومان
2500000 قیمت ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel 250,000
دویست و پنجاه هزار تومان
2500000 قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel
ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول فیبر مدل SFP-GE-BX-U
ماژول سنسور اثر انگشت اورجینال Xiaomi Mi 5 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول سنسور اثر انگشت اورجینال Xiaomi Mi 5
مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-20CM
ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM 300,000
سیصد هزار تومان
3000000 قیمت ماژول SFP با سرعت 10Gbps میکروتیک SFP 10G MM
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S 68,000,000
شصت و هشت میلیون تومان
680000000 قیمت دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S
TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter 460,000
چهارصد و شصت هزار تومان
4600000 قیمت TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX 850,000
هشتصد و پنجاه هزار تومان
8500000 قیمت مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100SC/TX
مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel 850,000
هشتصد و پنجاه هزار تومان
8500000 قیمت مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC1000-SFP-FP Zyxel


برند های مبدل فیبر موجود در این صفحه

انواع مبدل فیبر شامل: مدیا کانورتور SFP دی لینک DMC-G01LC و TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module و ماژول sfp مالتی مد میکروتیک Mikrotik SFP 1.25G MM و مدیا کانورتور سی نت مدل CFC-10CM و D-Link DMC-810SC Media Converter و D-Link DMC-F15SC Ethernet to Fiber Media Converter و DMC-805G و Tenda TER860S 10/100 Single-Mode...


توجه: لطفا در نظر داشته باشید مجله دلگرم فروشگاه اینترنتی نمی باشد و قیمت های درج شده برای مبدل فیبر در این صفحه ، کف قیمت فروشندگان مبدل فیبر در بازار می باشد و صرفا جهت اطلاع از نرخ مبدل فیبر تهیه گشته اند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter