دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
نحوه دریافت و ورود به adliran.ir سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه / سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه با کد رهگیری / پیگیری سوء پیشینه با کد ملی / ثبت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه .

ورود به سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه

سامانه ابلاغ سوء پیشینه وضعیت کیفری افراد را مشخص می کند. از مزیت های درخواست عدم سوء پیشینه اینترنتی ، کاهش نیاز به مراجعات حضوری و به تبع آن کاهش هزینه های مربوط به دریافت این گواهی است.

برای ورود به سامانه گواهی عدم سوء پیشینه ، باید حتما قبلا در سایت ثنا ثبت نام کرده باشید. اگر در این سایت ثبت نام نکرده اید روی گزینه «من در این سایت ثبت نام نکرده ام!» کلیک کنید.

سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه

نحوه دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اینترنتی

دریافت گواهی عدم سوء پیشینه از سامانه ثنا یا همان سامانه ابلاغ سوء پیشینه بسیار ساده می باشد. برای دریافت عدم سوء پیشینه اینترنتی باید طبق مراحل زیر پیش بروید:

ابتدا در گوگل عبارت «درگاه خدمات الکترونیک قضایی» را جستجو کنید. اولین سایتی که برای شما باز می شود، سایت adliran.ir می باشد که باید به آن وارد شوید. اگر با مشکل باز نشدن سایت ابلاغ مواجه می شوید مجددا تلاش کنید.

حال در زیر مجموعه اطلاع رسانی سایت، بر روی « ثبت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه » کنید.

صفحه ای همانند تصویر زیر برای شما باز می شود که باید در کادر نارنجی رنگ شماره ملی و شماره رمز خود که در زمان ورود به سامانه ثنا وارد کرده اید، را وارد کنید و بر روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. در صورت فراموشی رمز ثنا می توانید آن را بازیابی کنید.

نحوه دریافت و ورود به adliran.ir سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه

در این مرحله از شما یک رمز یک بار مصرف خواسته می شود. این رمز به گوشی همراه شما پیامک می شود و ۶ رقمی است. کافیست رمز یک بار مصرف را در کادر نارنجی رنگ وارد کنید و مرحله بعد را بزنید .

نحوه دریافت و ورود به adliran.ir سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه

بعد از وارد کردن رمز عبور یک بار مصرف وارد سامانه خودتان می شوید. به محض ورود به سامانه یک کادر سبز رنگ برای شما نمایش داده می شود که در آن عبارت « ثبت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه » نوشته شده است. بر روی آن کلیک کنید.

نحوه دریافت و ورود به adliran.ir سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه

صفحه ای برای شما باز می شود که در آن اطلاعات فردی شما نمایش داده شده است. پس از اطمینان از صحت اطلاعات فردی، در قسمت واحد قضایی بررسی کننده بر روی مربع نارنجی رنگ کلیک کنید و نوع واحد خود را بسته به محل شهر سکونت خود انتخاب کنید.

نحوه دریافت و ورود به adliran.ir سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه

پس از تکمیل فرم، بر روی گزینه ثبت موقت درخواست سبز رنگ کلیک کنید تا درخواست گواهی عدم سوء پیشینه شما ثبت شود.

نحوه دریافت و ورود به adliran.ir سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه

بعد از اینکه درخواست گواهی عدم سوء پیشینه شما در سامانه ثنا ثبت شد، روی گزینه مرحله بعدی کلیک کنید. در این مرحله شما باید هزینه مربوط به گرفتن عدم سوء پیشینه اینترنتی را پرداخت کنید. بر روی گزینه محاسبه هزینه کلیک کنید و در انتها روی گزینه سبز رنگ در انتهای صفحه مبنی بر پرداخت هزینه کلیک کنید.

بعد از اینکه مبلغ مورد نظر را پرداخت نمودید، باید منتظر ابلاغ گواهی عدم سوء پیشینه باشید. زمانی که گواهی عدم سوء پیشینه شما ابلاغ شد، به شما با پیامک اطلاع رسانی می شود.

لازم به ذکر است که دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اینترنتی از طریق نسخه موبایل سامانه ثنا نیز امکان پذیر است.

در این صفحه نحوه ثبت نام در سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه برای شما قرار داده شده است . به محض بروز مشکل و یا تغییراتی در سایت ابلاغ عدم سوء پیشینه این صفحه بروز خواهد شد .این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits